MOCNY PRZEKAZ O RELACJACH DAMSKO-MĘSKICH!

Dobre, archetypiczne przedstawienie damsko męskiej kołomyi na poniższym obrazku. 😀

Ona wpatrzona w silnego samca, właśnie zdała sobie sprawę, jaki on jest. Potem następny i znowu nadzieja, że uda się chwycić Pana Boga za nogi. I najczęściej – znowu rozczarowanie.

Zwykli, przeciętni mężczyźni o niższym poziomie energii kundalini (o nią toczy się cała gra – większość kobiet ma dużo tej energii, ale tylko niewielu mężczyzn – samców alfa – też ma duży jej poziom), są w innych częściach pomieszczenia ze zdjęcia, ale kobieta nie patrzy w ich stronę.

Gdyż ona chce faceta, który też ma dużo tej energii życiowo-seksualnej, a takich facetów jest mniejszość. Cechuje ich to, co stereotypowo zna każdy. Przede wszystkim typowy, archetypiczny, bardzo przystojny wygląd w stylu latino gangsta, ich znak rozpoznawczy. Ale także: duży ekstrawertyzm, neurotypowość na wysokim poziomie, dominujący i narzucający charakter, ciągła aktywność, tysiąc pomysłów na minutę, stalowe nerwy (w przychodni psychiatrycznej takich w ogóle nie spotkasz), skłonność (mniejsza lub większa) do brawury czy czasami nawet agresji.

Ale tacy mają też liczne wady, więc kobiety chcą połączenia zimnego, ale przystojnego drania z wrażliwym romantykiem. A takie rzeczy to może w Erze, ale nie w prawdziwym życiu. 😉 Więc kobieta na tych bezdrożach życia cierpi. Cierpi i z przystojnym dranie, bo łajdak, jak i cierpi z wrażliwym mężczyzną, bo mało przystojny, nie nakręca jej i do tego ma mniej siły.

I cała zawiłość relacji damsko męskich wyjaśniona, system rozjebany. 😀

Poza tym: żyjemy w świecie (systemie) odwróconym. Oznacza to, że wszystkie zasady opisywane przez ezoteryków czy psychologów działają nie tak, jak powinny. Często na odwrót. To tak, jakby Ciebie, racjonalną osobę, przenieść do świata równoleglego, gdzie 2+2=5. Zamiast swojej twarzy w lustrze, zobaczyłbyś jakiś bohomaz. I tak dalej. Taki jeden wielki, psychodeliczny bad trip. Inaczej, czyli działa to w piekielny sposób. Mechanizmy te zamiast wspierać rozwój, często go blokują, dławią lub uniemożliwiają, utrzymując cały ożywiony bios na niskim poziomie agresji, rywalizacji, lęku o byt.

Wg współczesnej definicji piekła („piekło to oddzielenie od Boga”), to właśnie tak powinno wyglądać piekło.

Jest taki mem: „Skoro mężczyźni uważają, że mają moc, to powinni wiedzieć, że prąd płynie nie z wtyczki, ale z gniazdka.” Inaczej: kobieta ma dawać w relacji energię, a mężczyzna ma ją pomnażać i przynosić z powrotem. Tymczasem realia są dokładnie odwrotne. Jeśli mężczyzna nie ma energii, to kobieta mu jej na pewno nie da, nawet gdyby pomogło to im obu. Jeśli mężczyzna jest słaby, to ujawni się w kobiecie wredna i agresywna Lilith. Jeśli mężczyzna nie należy do grona najbardziej przystojnych i / lub dama czuje się zagrożona materialnie przez jego niskie dochody, to staje się oziębła i choruje na częste bóle głowy. 😉

Kobieta najczęściej da energię, uczucie, siebie temu mężczyznie, który już ma dużo tej energii, np należy do grona tych 20% szczęśliwców. A tymczasem tacy faceci tej energii nie potrzebują aż tak bardzo, jak reszta 80%, która ma jej niedobór. Kobieta jest bierna i reaktywna, a więc jej zachowanie w relacji zależy od zachowania i cech partnera. Jak by to powiedzieć – nie wypływa to z niej samej. Więc oczekiwanie jest takie, że energia ma płynąć w drugą stronę. Z wtyczki do gniazdka. Jest to postawienie świata na głowie.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “MOCNY PRZEKAZ O RELACJACH DAMSKO-MĘSKICH!

  1. Kobieta jest naturalnie zsynchronizowana z systemem i jej zawsze bedzie latwiej w zyciu, w instytucjach, pracach, nie tylko dlatego, ze jest slabsza plcia, ale jej wibracje sa na poziomie ziemskim. Kobieta wie, ze konformizm to podstawa przetrwania, nie ma tam miejsca na wyzsze wartosci. Przestrzeganie ziemskich zasad jest wynagradzane, a nie przestrzeganie dobra. Kobiety dobrze kalkuluja, tu nie chodzi tylko o kalkulacje materialne. Koncepcja „mezczyzny dostarczyciela” jest przekazywana kobietom z pokolenia na pokolenie. Model zarzadzania panstwem jest zbudowany wobec modelu mezczyzny dostarczyciela i kobiety ktora napedza gospodarke wydawaniem pieniedzy. Kobieta zwiazkiem oferuje nie tylko seks, ale i akceptacje spoleczna, akceptacje rodzinna. Kobieta ma wieksze mozliwosci krasomowcze, zmiekcza relacje. W tym swiecie nie mozna zanegowac idei zwiazku i prokreacji, nie tylko dlatego ze jest to wbrew programowi ziemskiemu, norm spolecznych, zasad duchowych, ale rowniez dlatego, ze kazdy kto nie jest w malzenstwie a jest po 30-tce jest jakby kulturowo, spolecznie nieoficjalnie oskarzony w spoleczenstwie, ze cos jest nie tak.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.