W JAKIE BZDURY POLITYCZNE I EZOTERYCZNE WIERZYŁEŚ!?

1️⃣ Bzdury, w które ludzie wierzą będąc młodymi i głupimi:

-Społeczeństwo generalnie ma rację, nie można się wobec niego buntować i mu sprzeciwiać. To, co się dzieje na świecie wynika z tego, że niektórzy źli ludzie nie postępują według społecznych czy też kościelnych prawd.

-Nie muszę szukać zrozumienia Boga, wystarczy, że raz na jakiś czas pójdę do kościoła. Lokalni szamani (księża, pastorzy, imamowie, mnisi, rabini) robią to w wystarczająco dobry sposób. Cała reszta nie jest istotna.

-Trzeba żyć tak, jak wszyscy, nie można odstawać od tego, co jest. To wszystko jest dobre i ma sens, zostało przecież stworzone przez mądrych ludzi. Problemy świata i całe zło nie wynikają z tego, że świat jest najwyraźniej stworzony źle (celowo lub nie), nie jest to wina całego systemu, bo jest on dobry, wymaga tylko pewnych poprawek. Wynikają one z tego, że niektórzy tylko ludzie są źli.

-W końcu uda mi się znaleźć fajną kobietę, która nie robi fochów i nie ma odpałów z tyłka wziętych. Lecz w spokojny i przyjazny sposób chce ze mną być.


2️⃣ Bzdury, w które ludzie wierzą, będąc ezoterykami i kibicami teorii konspiracji:

-Mechanizmy rządzące światem owszem, pozostawiają wiele do życzenia.. Ale przecież ten trudny i okrutny świat nie został stworzony wg prostego programu: dać i wzmocnić silnego, odebrać i uprzykrzyć życie słabemu. Lecz te surowe mechanizmy zostały stworzone po to, by nasze dusze się uczyły, byśmy wypalali karmę i podnosili wibracje.

-Całe zło świata nie wynika z samego fundamentu systemu natury i tym samym ludzkiego mentalu.. Lecz jest to wina: zdrajców narodu, lewicy, prawicy, xydów, Unii Europejskiej, agentury wpływu, kazarów, PiSu, USA, rządu światowego, Masonów, Illuminatów, reptilian. Wystarczy tylko ich usunąć, a Ziemia będzie planetą mlekiem i miodem płynącą.

-Prawdziwą naturę sfery duchowej (metafizycznej), da się wyjaśnić. Potrzeba tylko znaleźć odpowiedni model postrzegania, tę prawdziwą doktrynę duchową.

-Moje problemy wynikają nie z genetyki, autoimmunologii, złego poziomu neuroprzekaźników, wychowania, traum, błędów żywieniowych, braku aktywności fizycznej.. Lecz ich przyczyną jest zła karma, plan duszy na to życie, zbyt niski poziom wibracji, procesami oczyszczania duchowego, które przechodzę, czy ze stosowania złej metody ezoterycznej. Wystarczy tylko to pokonać, a będę zdrowy, bogaty i szczęśliwy.

-Oświecenie nie jest fatamorganą, za którą wielu ludzi goni, ale trzeba do niego nieustannie dążyć.

-Zło (dualny biegun minus) nie jest podstawowym programem / węzłem kontrolnym planety, lecz jest błędem systemowym i da się je wyplenić.


➡️ Poniżej jeszcze ciekawy komentarz Czytelnika:

Cytat: „Ech… szkoda gadać. Nie jest dobrze człowiekowi, który zda sobie sprawę z tego wszystkiego co go otacza. Nałatwiej żyć nieświadomym, którzy pokornie wypełniają plan rządzących. Dlatego powiedzenie, że „prawda Cię wyzwoli” jest bardzo przekorne – w rzeczywistości prawda odbiera ostatnie chęci do życia.

Uświadomienie sobie sytuacji w jakiej jesteśmy to prawie sa.mo.bójstwo… i dlatego, w rzeczy samej, rację mają ci, którzy nie chcą przyjmować żadnej wiedzy o świecie. Czują, że te prawda ich zabije i wolą żyć w nieświadomości. Słowem; i głupi i mądry ma rację. Żyj po swojemu i nie myśl za dużo bo szlag cię trafi. Twierdzę nawet, autorze, że gdybyś wiedział wcześniej co czeka Cię na końcu drogi to wolałbyś swój stan sprzed, że tak powiem…”
(Koniec cytatu)

➡️ A jak było u Ciebie? Podziel się w komentarzu! 🙂

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “W JAKIE BZDURY POLITYCZNE I EZOTERYCZNE WIERZYŁEŚ!?

  1. Moja ciotka nie chce niczego wiedzieć. Nieraz próbowałem jej coś tłumaczyć, mówiła :”Nie chcę niczego wiedzieć!”. Jest oczywiście przykładnie wyszczepiona, jeździła kilkadziesiąt kilometrów żeby to zrobić szybciej, przed każdą kolejną dawką aż przebierała nóżkami z podniecenia i niecierpliwości. W maseczce to by do dzisiaj chętnie chodziła, czasem ma zresztą na brodzie. Na co dzień kilka godzin seriali, liczenie całego szmalu (wtedy niby będzie się jej trzymał), od czasu do czasu telefony czy sms-y do telewizyjnych wróżek. Nazwać ją lemingiem to byłby szczyt eufemizmu.
    Jest najszczęśliwsza w rodzinie. 70 lat, ale jak mówi jeszcze się nie nażyła i wciąż jej mało. Żadnych duchowych rozkmin, żadnej wiedzy prócz spreparowanej w telewizorze, ani jednej przeczytanej książki w życiu „nie będę sobie psuła oczu, (sic!)”, uśmiech na co dzień, plany,

  2. Moja siostra to tak jak komentarz tego użytkownika. Dodam, że jest bardzo oczytana. Tylko duchowości brak. Jest ateistką. Oczywiście dwa strzały sobie i córce. Oprócz tego wiele innych. Wierzy w medycynę rockefelerowską. To wszystko jest tak bardzo zakręcone. Żyjemy w kłamstwie. Wszyscy. Nikt nie wie jaka jest prawda. Może moglibyśmy być jak rośliny.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.