WOJNA NA UKRAINIE i GRA O NOWY PORZĄDEK NA ŚWIECIE

Wojna na Ukrainie jest ciosem euroazjatów (Rosja, Chiny, Niemcy, Francja) w koncepcję Sojuszu Międzymorza, jak i ciosem pośrednio w nasz kraj. Założeniem Międzymorza jest uzyskanie podmiotowości międzynarodowej (imperium), jak i Polska razem z Ukrainą jako jego lokomotywa.

Gdyby wybory w 2023 roku wygrała Platforma Obywatelska, to mamy od razu Polskę jako dodatkowy land Niemiec, całkowite uzależnienie naszego kraju od wpływów Niemiec i Rosji. Putin wtedy łyka całą Ukrainę, i być może także Kraje Bałtyckie, plus Białoruś i Kazachstan. Mamy więc wtedy nowy ZSRR u naszych granic. A dla zwykłych ludzi – program miska ryżu+, a umowy zlecenie staną się wręcz sakramentem. Bo Polska nie może być konkurentem Niemiec. Tu mają być tylko dzikie pola i Amazony.

Zaś jeśli wygrałaby Konfederacja, to mamy pójście rękę w rękę z Rosją i Chinami, a na umowie zlecenie stawki po 4 zł za godzinę i likwidację Kodeksu Pracy. Przeżyć mają tylko silniejsi, w kapitalizmie rekin skubie leszcza, a słabych trzeba zajebać. Proste, darwinowskie zasady rynkowe.

Dlatego lepszym wyjściem byłoby wprowadzenie stanu wojennego, stworzenie czegoś na kształt junty wojskowej i „eradykacja” opozycji od lewa do prawa, najlepiej wraz z jej najbardziej charyzmatycznymi lub medialnymi wyborcami. Zagrożenie wojenne i pełzający rozpad Unii Europejskiej to idealna okazja do tego.

Dlaczego tak ostro? Spójrzmy na to tak. W Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii itp, zarówno rząd, jak i opozycja od lewa do prawa reprezentuje interes narodowy swojego kraju. U nas opozycja od lewa do prawa nie reprezentuje interesu narodowego Polski, lecz albo Niemiec, albo Rosji.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 myśli w temacie “WOJNA NA UKRAINIE i GRA O NOWY PORZĄDEK NA ŚWIECIE

  1. Mimo że wszystko w obecne sytuacji wydaje się jasne i klarowne, czym jest UE i PO. To nadal około 50% narodu i tak chce opozycje u władzy. Ta połowa która uważa się za inteligentniejszą i lepiej wykształconą.

  2. Po to m.in. była przeprowadzona tak zwana ,, rekonstrukcja rządu ” i pozbycie się bez podania powodu Premier Beaty Szydło. Prezydent Duda odegrał w tej operacji globalów ,, rolę słupa ” a naiwni Polacy do dziś wierzą że to on lub Prezes Kaczyński się jej pozbył…

    1. Tu nie chodzi o rozgrywki partyjne bo wszyscy są politykami. Chodzi o to, kto bardziej dba o interes Polski a wybór to PIS albo reszta. Jak dla mnie Pis nie jest idealny ale oni coś robią dla Polski a przynajmniej mają chęci. PO to niemiecka partia która powstała w Polsce żeby dbać o Niemieckie interesy a reszta świtów do nich dołączyła. Też bym chciał mieć większy wybór ale do polityki w większości się pchają tacy ludzie a nie inni. i po drugie system jest skopany kto nie dojdzie do władzy to będzie kombinował jak się dorobić. Każdego kto chce zmienić system niszczą i tyle.

  3. covid pokazal ze nie potrzeba żadnej junty . wystarczy ze w piątek po poludniu oznajmią w telewizji,,.

  4. Wszyscy przy władzy się z nim tulą. A i tak musisz dokonać wyboru pomiędzy PIS i opozycja. Chyba nie twierdzisz że opozycja Tuski i reszta się z Harisem nie tulą.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.