ELITA CHCE ZAMKNĄĆ NAS W OLBRZYMICH MIASTACH!

Auta elektryczne i stłoczenie ludzi w ogromnych miastach..

➡️ Ich spore ceny zakupu i wymiany baterii mają sprawić, że pozbawieni transportu do pracy ludzie będą przeprowadzać się do większych ośrodków, które przekształcą się w ciągnące się dziesiątkami kilometrów megamiasta.

A tam będzie rozwinięta infrastruktura tramwajów, autobusów, pociągów, ścieżek rowerowych itp. Stłoczenie ludzi w metropoliach zmniejszy koszty, umożliwi większą ich kontrolę.

Ale nie tylko..

➡️ To w miastach z nowoczesną infrastrukturą sieci komórkowych będzie możliwe podłączenie większości do MetaVerse. Czyli rzeczywistości wirtualnej zupełnie nowej generacji. Google na oczy lub mikroprocesor w mózgu, dodatkowo uwalnianie do organizmu narkotyków w zamian na różne „osiągnięcia” w tej nowej wersji Simsów.

Dzieciarnia zamiast męczyć rodziców o prawdziwy plecak Vansa, będzie siedzieć całe dnie w tanich dresach i kupi wirtualnego Vansa swojemu Avatarowi. Rodzic, zamiast kupować paliwożernego Suva, by tak samo jak dzieciak nim szpanować, kupi wirtualne auto dla swojej postaci. Zaoszczędzone zostaną więc prawdziwe zasoby środowiska.

➡️ Aktywność fizyczna, pójście do lasu czy nawet na spacer chodnikiem będzie tym, czym dziś dla nas jest oddawanie czci bogom piorunów, kamieniom i słońcu. Stanie się to nie tylko niemile widziane, ale być może wręcz nielegalne. Przecież na dworze jest tyle wirusów i innych zagrożeń, szczególnie w tak tłocznych miastach.. Scenariusz mają już zresztą przećwiczony przez ostatnie dwa lata.

Tak, to był poligon testowy przed wprowadzeniem rzeczywistości MetaVerse.

➡️ Reszta tych, którzy się nie zgodzą na taki ultra-totalitarny system, wg duńskiej polityk, będzie musiała żyć na wyludnionych, bezkresnych obszarach wiejskich z gospodarką, technologią i realiami życia rodem z wczesnych lat 90 XX wieku.

No i to by było w istocie sprawiedliwe. Jeśli ktoś nie walczy o swoją wolność, to ma to, na co zasłużył i tak też zostanie przez elitę potraktowany.

Zaś całą resztę po prostu wyrzuci się za ogrodzenie miasta na wiochy, również szanując ich prawo do samostanowienia. Nikt nie będzie zmuszany, by żyć tu czy tam. Zzombiali mieszkańcy mega miast wcale nie będą mieleni na mięso w maszynkach przez zrobotyzowane armie, jak sadzą teoretycy spisku, a mieszkańcy wolnych enklaw farmerskich wcale nie będą mieli aż tak różowo, jak mogłoby się wydawać.

Farmerzy i rzemieślnicy z wioch będą mieli swój samorząd i władze. Wspólna będzie jednak waluta, elektrownie, sieć autostrad i kolei. Rolnicy będą zobowiązani do dostarczania kontyngentów żywności do miast molochów, w zamian za pieniądze, technologie czy leki. Będą też pewnie ustanowione federalne strefy wykluczone, takie jak parki narodowe, tereny wojskowe itp. Część ludzi z wolnych wiosek i miasteczek będzie pewnie pracować w tych miastach na zasadzie dzisiejszej wizy pracowniczej.

➡️ Taka wersja przyszłości jest bardziej prawdopodobna, niż różnego rodzaju mżonki o zjednoczeniu ludzkości i pokonaniu elit. Czy byłaby ona sprawiedliwa? W pewnym sensie tak. Jeśli ktoś chciałby być wolny, to musi zrezygnować z bezwarunkowego dochodu podstawowego i żyć na odludziu, parając się ciężką pracą. A jeśli ktoś ma dwie lewe ręce to zapraszamy do megalopolis, ale wtedy masz permanentny lokdałn i system oceny społecznej.

Przecież Ci młodzi z różowymi czy niebieskimi włosami to nawet nie wiedzą, jakiej p.ł.c.i są, oni bardzo chętnie zamieszkają w megacity i podłączą się na stałe do sieci. I w pełni zasługują na taki los.

➡️ Podczas ostatnich ćwiczeń z lat 2020 – 2022 okazało się, że bunty i protesty były, i ich skala wcale nie była mała. Co można zrobić? To samo, co zawsze. Rozprzestrzeniać najróżniejsze teorie, w tym także te głupkowate. Zasiewać wątpliwość w autorytet gremiów eksperckich, korporacji, „filantropów”, kapitalizmu, progresywizmu, systemu edukacji, społecznej dulszczyzny czy Watykanu.

Po to, by jak najmniej ludzi chciało się zamknąć w wirtualnej klatce.

Obywatele metropolii będą powoli się wykruszać z powodu braku aktywności fizycznej, niezdrowego stylu życia, narastających błędów genetycznych, czy choćby przez brak seksu, bo zostanie on zastąpiony wirtualnym jego odpowiednikiem w MetaVerse. Z kolei mieszkańcy wiosek staną się silniejsi genetycznie i mądrzejsi przez trudne warunki i selekcję ludzi w stronę samodzielnego myślenia.

Czy to jest prawdziwy cel? Odsianie ziarna od plew? Ale by było.. 😉

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Publikuję prawie nieprzerwanie od 2009 roku. Potrzebuję Twojej pomocy w finansowaniu tej strony na serwerze. Jeśli chcesz wspomóc pracę niezależnych mediów, skorzystaj z poniższych opcji:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “ELITA CHCE ZAMKNĄĆ NAS W OLBRZYMICH MIASTACH!

 1. Wszystko obrazowo jest opisane choćby w „Limes inferior”. Po co powielać to, co już zostało napisane? Niech ktoś coś! Niech ktoś coś! Niech ktoś coś! Paciorki, medytacje, wymadlanie, pozytywne myślenie, przestrzenie serca. Ziew… https://luxintertenebris.wordpress.com I już nigdy nie będziesz normalny normicki normiczku znormalizowany. He he he…

  1. @limes inf:
   is „∞” the Whore of Babylon getting herself off?

   to znaczy jaki będę? nie pytam o normę, bo one się zmieniają.
   Jaki – konkretnie. cechy.

 2. Władza opiera się na groźbie użycia siły. Władza w tej formie.
  Do tego potrzebna jest technologia i ukrywanie wiedzy

  Czyli władzę najwyższą będą mieli ci, którzy stoją za technologią
  a nie ci solar punkowi wieśniacy.

  Inaczej, tylko gdy ludzie coś w sobie zmienią.
  Kto wie, co jest dobre, a co złe?

 3. A gdzie to megapolis będzie? Szczecin czy Kielce? Przecież to co piszesz już jest ale w USA, Chinach, Meksyku, Nigerii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Indiach, Singapur/Malaje

 4. Wy to nazywacie spiskiem a dla wielu jest to normalny etap ewolucji. Wielu marzy żeby się zamknąć w takiej wirtualnej sieci i się odizolować od debilizmu w wielu postaciach. Słabym punktem zawsze będzie człowiek i żaden system nie będzie dobry jeśli będą nim kierowały zdegenerowane jednostki. A że większość jednostek jest zdegenerowana dlatego nigdy nie będzie cudownie. W myśl zasady okazja czyni złodzieja.

 5. Wolni ludzie zawsze byli, są i będą. Niezależni od zewnętrznych warunków i od tego czy życie prowadzą w mieście czy na wsi. Wolni ludzie czują się tak jak chcą bo sami panują nad własnym układem nerwowym i niestraszne są im te różne prognozy i teorie bo oni żyją swoim życiem i tworzą własne rzeczywistości 🙂

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.