PRAWDZIWY CEL ROSJI i WOJNY NA UKRAINIE

▶️ Zauważ, że w wojnie na Ukrainie Rosja używa raczej żołnierzy kontraktowych, biedoty z Kaukazu i Azji, więźniów, dłużników, degeneratów. Armia zawodowa i poborowa jest oszczędzana. Dlaczego?

Gdyż te miliony żołnierzy będą potrzebne do innego zadania..

Francja nie może już więcej pomóc Ukrainie, gdyż przekazała już aż 25% swoich arsenałów. Armia Niemiec to graty od lat stojące w hangarach naprawczych, w wielu przypadkach niezdolne do udziału w wojnie, a jakość przeszkolenia żołnierzy i ich morale pozostawia wiele do życzenia.

Cały Zachód Europy, poza Wielką Brytanią i Finlandią, od wielu dekad położył totalną lachę na armię, sprzęt i zbrojenia. Bezpieczeństwo oparli o brytyjska, francuską i amerykańską broń jądrową, a politykę o koncepcje „Końca Historii” przygłupa Fukuyamy i „Business as usual” z Rosją. No i to się może zemścić, i to szybciej, niż uważasz.

Rosja chce celowo zniszczyć Ukrainę, wywołać światowy głód, olbrzymią falę migracji i pogrążyć Europę w totalnym kryzysie i rozkładzie.

Gdy w leżącej i kwiczacej z zimna Europie dojdzie np do racjonowania żywności, niepokojów społecznych, destrukcji struktur państwowych i anarchii (zobacz teraz w Sri Lance)..

.. To wtedy milionowa nawała rosyjska ruszy naprzód, a zatrzymają ją już tylko wybrzeża oceanu Atlantyckiego i Kanału La Manche.

Nie wierzysz? To polecam Ci zapoznać się z artykułami dotyczącymi geopolityki autorstwa Alexandra Dugina. Kim on jest? To szef proputinowskiej partii nacjonal-bolszewickiej, członek tajnej organizacji Czarny Zakon SS, okultysta (ma przydomek Rasputin Putina) i.. jeden z głównych strategów Kremla.

Pisał on kiedyś, że Rosja nie powinna zatrzymywać się na obszarze postradzieckim czy na Polsce, Czechach itp. Twierdził, że Rosjanie muszą sięgnąć po „morza południowe” – Grecja, Włochy, Portugalia, Francja – to ich przeznaczenie. Poszukaj tych treści, są powszechnie dostępne, a gwarantuję, że kopara opadnie Ci do kolan.

Już raz tak było. W 1920 ZSRR miał po trupie II Rzeczpospolitej wejść do zniszczonych wojną Niemiec a potem dalej, czerwone sztandary miały załomotać nad Atlantykiem czy Morzem Śródziemnym. I już wtedy odwieczne braterstwo dwóch narodów – potomków Złotej Ordy z Moskwy i narodu Prusackiego – mogło stworzyć imperium euroazjatyckie. Czyli nową wersję chanatu mongolskiego.

Dziś plan Euroazji z Rosją, Niemcami i Chinami wraca jak zły omen, a Putin wydaje się służyć tym samym siłom, co naziści i bolszewicy (Czarne Słońce, Thule, Vrill, Lebensborn, Czarne Misterium itp.) Nie są to siły zbyt przyjazne ludzkości.

O tym jest bardzo mało w internecie, ale kto szuka, ten znajdzie. I tu Ci opadnie kopara jeszcze raz i jeszcze niżej.

Jarek Kefir Bez Cenzury. Dużo więcej artykułów na mojej stronie: jarek-kefir.com – Są tam treści niedostępne na Facebooku! Publikuję prawie nieprzerwanie od 2009 roku. Potrzebuję Twojej pomocy w finansowaniu tej strony na serwerze. Jeśli chcesz wspomóc pracę niezależnych mediów, to patrz niżej:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “PRAWDZIWY CEL ROSJI i WOJNY NA UKRAINIE

  1. Po pierwsze nie piszemy „Prusackiego”, tylko pruskiego.
    Po drugie to co piszesz jest dobre ale to są tylko przyczyny wykonywane przez kolejne pokolenie pionków w grze a za sznurki pociągają różne tajne organizacje które nie dawno się ujawniły.
    Jackowski mówił że spotkają się dwie floty na Morze Śródziemnych do siebie wrogo nastawione. Ciekawe że Irlmaier mówił to samo.

  2. Oj tam, oj tam… dzisiaj klimatem da się sterować ręcznie.
    Europa nie zamarznie, bo wystarczy, że Ameryka naciśnie na taki guziczek i włączy H.A.A.R.P. albo rozpyli chemtrailse ( ͡º ͜ʖ͡º)
    Ewentualnie użyje się działek Reicha. I co wtedy?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.