TURCJA CHCE ODBUDOWY IMPERIUM i POGRĄŻENIA EUROPY w DŻIHADZIE

▶️ Obecny prezydent, a właściwie dyktator Turcji, ma swoje dalekosiężne cele i zamiary.

Przede wszystkim chce odbudowy Imperium Osmańskiego i stworzenia w swoim regionie koalicji państw tureckich i islamskich.

Z Azerbejdżanem się udało, tak, jak z Górskim Karabachem. Kolejne państwa – Kazachstan, Tadżykistan, Kirgistan już chcą się wyswobodzić spod rosyjskiej strefy wpływów i zawrzeć siły z Turcją. Erdogan ma też sojusz z Irakiem i Iranem.

Na morzu Czarnym po zatopieniu Moskwy i wielu innych statków, flota turecka jest jedyną flotą imperialną. Turcy mają też chrapkę na Krym, gdzie jest mniejszość tatarska..

Od kilku lat USA i Rosja pilnują, by Syria nie padła łupem Osmanów. Wojska rosyjskie wbiły klin pomiędzy strefami okupowanymi przez Turcję i protureckich rebeliantów. W końcu ten rejon miał przypaść Izraelowi.

▶️ Erdogan chce także zjednoczyć świat muzułmański i posłać miliony dżihadystów na świętą wojnę z Zachodem Europy. Od kryzysu migracyjnego z 2015 roku, wspieranego wtedy przez Turków, w krajach Europy Zachodniej są już liczne zakamuflowane komórki dżihadu (tzw śpiochy).

A wszystko to dzieje się z podszeptami i strumieniami pieniędzy z Chin. Turcja i Rosja czekają, aż państwa Unii Europejskiej pogrążą się w anarchii i totalnym kryzysie, by ruszyć na nie z wielomilionową nawałą wojsk.

Taki jest cel obecnych przetasowań geopolitycznych.

Gdy Europa będzie zalewana milionami krasnoarmieńców ze wschodu i dżihadystów z południa, będzie można stworzyć jeden blok państw (Euroazja) od Lizbony po Szanghaj.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Publikuję na niezależne tematy prawie nieprzerwanie od 2009 roku. Potrzebuję Twojej pomocy w finansowaniu tej strony na serwerze. Jeśli chcesz wspomóc pracę niezależnych mediów, skorzystaj z poniższych opcji:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.