DLACZEGO TWOJA KOBIETA NIE CHCE JUŻ SIĘ Z TOBĄ KOCHAĆ!?

Niezliczone rzesze mężczyzn doświadcza pewnego bardzo przykrego zjawiska. Otóż po kilku latach relacji, szczególnie po urodzeniu dzieci, ich kobieta arbitralnie decyduje, że nie chce już czułości i seksu ze swoim partnerem. W Polsce to zjawisko jest szczególnie widoczne.

Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest kilka:

1️⃣ Pożądanie kobiety do danego mężczyzny, z którym jest w relacji, często ma określoną datę ważności. Po pewnym czasie po prostu wygasa, a potem zupełnie zanika. Pierwsza przyczyna to fakt, że natura i jej podświadome, wytworzone przez millenia ewolucji programy, pchają ją do tego, by znalazła nowego partnera. Chodzi tutaj o zmienność genetyczną. Dawniej, tysiące lat temu, dzieci już były w miarę duże, więc żeby zapewnić odpowiednią zmienność genetyczną, trzeba szukać innych genów do rozrodu, a więc innego partnera.

Wiem, że to jest straszne, ale matka natura (swoją drogą niezła z niej kurewka 😉), tak to zaprojektowała. Sprawdzało się to podczas życia na sawannie czy w jaskiniach, ale teraz ten podświadomy program (i zresztą wiele innych), zupełnie nie przystaje do naszych realiów życia.

2️⃣ Po urodzeniu dziecka niejako automatycznie uwaga wielu kobiet koncentruje się na potomstwie. I tylko na nim. Szczególnie w naszym kraju z etosem matki Polki, robiącej wszystko perfekt. Żona wtedy przenosi swoje zainteresowanie na opiekę nad dzieckiem, a mąż jest już tylko wołem roboczym do tyrania po 12 godzin dziennie na rodzinę. No tak działa natura.

Cóż kolego, myślałeś, że winko, spacery, klimatyczne knajpki, światło księżyca i namiętny seks będziesz miał zawsze? No to srogo się zawiodłeś, bo to był tylko taki wabik na Ciebie. To było zarzucanie przynęty. No a teraz czeka Cię to, co poważniacy nazywają „prawdziwym życiem”, a co tak naprawdę z życiem ma niewiele wspólnego. Bo ta wieczna harówka jest po prostu końcem Twojego dotychczasowego radosnego i spontanicznego życia.

3️⃣ Bywa też tak, że Twoja kobieta i często także jej mamusia miały jakiś plan na Twoje życie. A Ty, jeśli miałeś jaja, to nie uległeś i wdrażasz aktywnie swój plan. Bo to przecież Twoje życie, one za Ciebie jego nie przeżyją.

No więc zawiodłeś je, polskie samice alfa, więc jesteś niegodny bycia partnerem. Oznacza to szlaban na czułość, namiętność i seks.

4️⃣ Szczególnie jeśli masz jakieś poważne deficyty w sferze archetypowo męskiej. Np jesteś wrażliwym mężczyzną, masz Aspergera, nerwicę, lęki, depresję czy zespół lęku pourazowego. Jesteś wtedy po prostu słaby, a słabość nie przystoi mężczyźnie.

On musi być silny, by upolować odpowiednią ilość mięsa mamuta dla swojej jaskini. Więc podświadomość kobiety często cofa jej ochotę na igraszki, gdyż mieć dziecko ze słabym to najgorsza pozycja w jaskini. Tak było dawniej, i tak jest teraz.

Owszem, jej mogło na początku imponować Twoje antysystemowe życie i niezależne podejście. Ale w miarę upływu lat ona będzie chciała, byś wykształcał także cechy typowo systemowe. Bez nich wszystkie Twoje zalety bledną, i liczy się tylko to, co nie zrobiłeś, co nie umiesz i co nie dajesz.

5️⃣ Czasami przyczyną jest to, że nie pomagasz swojej partnerce w pracach wychowawczych i domowych, więc oprócz jednego etatu w pracy ma ona kolejny etat w domu. I jest zwyczajnie przemęczona.

Jeśli Ty i ona pracujecie, to takie podejście jest bardzo nie w porządku. Miej rozum i godność człowieka i natychmiast je zmień. Domem powinniście zajmować się oboje, bez względu na to, czy macie dzieci czy nie.

Bywa, że tylko to jest przyczyną i wtedy wina jest po Twojej stronie. Spróbuj to zmienić i zobacz, czy dało rezultat.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Publikuję na niezależne tematy prawie nieprzerwanie od 2009 roku. Potrzebuję Twojej pomocy w finansowaniu tej strony na serwerze. Jeśli chcesz wspomóc pracę niezależnych mediów, skorzystaj z poniższych opcji:

Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

Dla wpłacających na konto spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “DLACZEGO TWOJA KOBIETA NIE CHCE JUŻ SIĘ Z TOBĄ KOCHAĆ!?

  1. Drogi czytelniku, odpowiedz sobie na pytanie: kim jest mistrz, który sprawia że trawa jest zielona? A później spraw żeby Twoje życie było szczęśliwe 🙂. Bądź buntownikiem, łamaczem reguł, bądź wrażliwy jeśli to Twoja natura. Bądź sobą w 100 procentach a kobiety będą Cię podziwiały i kochały. Może nawet Ty pokochasz ta jedyną a wtedy każde dziecko was bardziej zbliży. Żyj na własnych zasadach i czerp garściami ale nie zapominaj o dawaniu całego siebie. Realizuj szalone plany i proste obowiązki. Po prostu nie bój się żyć, po to jesteśmy. Buziaki 😘.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.