CZY POMOŻESZ W UTRZYMANIU STRONY W SIERPNIU?

Na tej stronie są treści zakazane i niemożliwe do opublikowania np na Facebooku. Możesz zapisać się na subskrybuję mailową. Nie przegapisz żadnych nowości! Jeśli chcesz się zapisać, zobacz na lewy bok strony.

Znajdziesz tu obszerny magazyn artykułów z ponad dziesięciu ostatnich lat! Dużo łatwiej będzie Ci wyszukać coś, co Cię interesuje.

Niezależne media nie realizują agendy żadnego państwa, globalnego stronnictwa czy koncernu medialnego. I nie mają finansowania.

Utrzymuję tę stronę na serwerze pomimo tego, że obecnie zmagam się z trudnościami życiowymi. Własna witryna internetowa na serwerze poza UE to jeden z bastionów wolności. Z kolei na Facebooku wiele materiałów jest zakazanych, ciągle są nękania ze strony administracji, i musimy pisać szyfrem.

Na tej stronie jarek-kefir.cim nie ma konieczności cenzurowania artykułów. Nie usunie ich administracja, bo sam jestem tu administratorem. Dzięki temu możesz przeczytać więcej, niż korzystając z mojego profilu na FB.

Jeśli chcesz pomóc w finansowaniu strony jarek-kefir.com na serwerze i w rozwoju niezależnych mediów, skorzystaj z poniższych opcji:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.