ROSJA: ZAMACH NA IDEOLOGA KREMLA, DUGINA!

W zamachu bombowym na auto zginęła córka Alexandra Dugina, zaś on został ranny. To duże ostrzeżenie dla Rosji.

Gdyby ludzie znali Alexandra Dugina i jego doktrynę geopolityczną, to nie popierali by Rosji tak chętnie, jak dziś. Gdyby zaś poznali jego ideę okultystyczną (Vrill, Czarne Słońce, Czarne Misterium, Tajny Zakon SS i inne), to pewnie by się przeraził.

Choć, wiele zła bierze się z niewiedzy.

➡️ Celem rosyjskiej agresji, po cichu wspieranej przez naszego drugiego odwiecznego wroga – Niemcy – jest zniszczenie kiełkującego Sojuszu państw Międzymorza (Intermarum). Polska i Ukraina miały być lokomotywami Międzymorza.

Agresja na Ukrainę to cios Niemiec, Rosji i Chin (nieformalny Sojusz Euroazjatycki) w główną koncepcję geopolityczną Polski. Bez Intermarum Polska najpierw znowu będzie mało rozwiniętą strefą buforową, a później, w ciągu kilku lub kilkunastu lat, zostanie wchłonięta przez imperium rosyjskie.

Układ Międzymorza to w zasadzie jedyna szansa Polski na wybicie się na pełną suwerenność i podmiotowość na arenie międzynarodowej. To nasze być albo nie być.

➡️ Wg koncepcji Alexandra Dugina, Rosja w ramach Eurazji powinna sięgnąć aż po morza południowe, od Grecji, po Portugalię i Francję. Jest on głównym intelektualistą i mentorem Kremla, jak i autorem geopolitycznej agendy Rosji.

Alexander Dugin jako szef partii nacjonal-bolszewickiej i autor koncepcji Euroazjatyckiej, jest głównym okultystą-magiem Kremla (tzw. „Rasputin Putina”). Uważa on, że wszystko na wschód od Odry (w tym Polska, Czechy itp.) ma wejść w skład nowego ZSRR.

Wpisz w Google: „Alexander Dugin” i poczytaj, co sądził o naszym kraju. Może wtedy oczy Ci się otworzą.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Publikuję na niezależne tematy prawie nieprzerwanie od 2009 roku. Potrzebuję Twojej pomocy w finansowaniu tej strony na serwerze. Jeśli chcesz wspomóc pracę niezależnych mediów, możesz skorzystać z poniższych opcji:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.