W CHINACH ROBIĄ TESTY PCR RYBOM i KRABOM!

Myślisz, że nic głupszego niż to, co znasz, nie da się zrobić?

To popatrz na poniższy obrazek:

➡️ W Chinach w ramach polityki zero tolerancji dla zarazy KA-666 podjęto szereg brutalnych działań w stosunku do obywateli i pracowników. Jak się okazuje, nie tylko wobec nich.

Na zdjęciach: Chińczycy rozpoczęli testowanie ryb i owoców morza! Testy er-te / pe-ce-er wykonywane były m.in. rybom, osobom morza, krabowi.

Chińczycy należą do najbardziej posłusznych wobec blokad (lokdałnów) i uchodzą, wraz z innymi Azjatami, za najbardziej oszmacone narody świata. Są jak zawsze karni i zdyscyplinowani, gotowi do robienia najbardziej szalonych i okropnych rzeczy. Tak już bywało w historii, i to nie raz.

➡️ Jeśli ktoś myśli, że to szaleństwo mamy za sobą, i że możemy już odetchnąć.. To radzę się nad tym zastanowić. Bo jesień może nas niemile zaskoczyć. KA-666 ciągle mutuje, dodatkowo rozpowszechnia się ośla swędzawica z A.fryki, głównie wśród „osób vaginosceptycznych.” Ostatnio mówili nawet, że pies domowy zaraził się od dwóch panów, gdyż spał z nimi w łóżku. ( 😉 ).

Różne zarazki atakują się tylko ludzi, ale także zwierzęta domowe, gospodarskie i dzikie. Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego w swoim planie resetu twierdził, że następne powinny być lokdałny klimatyczne, by ludzie siedzieli dalej w domach i nie zanieczyszczali planety, którą oni uważają za swoją wyłączną własność. Za pomocą pieniądza dłużnego i różnych pokrętnych mechanizmów papierów dłużnych kończą przejmowanie państw, zasobów, korporacj i firm.

Wyjście nad morze, na miasto, do lasu? To może niebawem być luksusem, na który potrzebna będzie specjalna przepustka. Już nie mówiąc o motoryzacji indywidualnej, która poprzez zaporowe, wysokie ceny aut elektrycznych i ich serwisu, zniknie niemal całkowicie. Nie będziesz miał wyboru – gogle na oczy i pogrążysz się w rzeczywistości MetaVarse, właśnie po to specjalnie projektowanej. A jeśli mieszkasz na wsi lub w mieście powiatowym znacznie oddalonym od wojewódzkich metropolii, to zostaniesz zmuszony do zamieszkania w mega-mieście. Bo zwyczajnie nie będziesz miał czym dojechać do pracy do tego miasta.

➡️ Świat, który projektują nam ludzie z Blackrock, Vanguard czy Klaus Schwab (faktyczni właściciele planety, możesz o tym poczytać, polecam), nie jest zbyt przyjazny dla szarego człowieka. To ogromne metropolie (megalopolis) i obszary wiejskie, w których na wygnaniu żyją Ci, którzy nie zaakceptowali nowego ładu.

Rosja atakująca Ukrainę z inspiracji przyjaciół z Niemiec i Francji, czy planowane kolejne lokdałny, spowodują oczywiście jeszcze większe przerwanie łańcuchów dostaw. W związku z tym powstaną niedobory podstawowych dóbr, w tym żywności. Tobie zaspawają drzwi, jak to już przetestowali w Chinach, a dostawy ziemniaków i kaszy pod Twój dom w końcu ustaną. Bo będą niedostępne, tak jak pozostała żywność.

Głód na skalę planetarną? Czy to możliwe? Jak najbardziej. W przeszłości imperia kolonialne, bolszewicka Rosja czy nazistowskie Niemcy i inni sojusznicy Mr. Global już testowali tę metodę niszczenia tubylców. Możliwe, że teraz zostanie to wprowadzone na skalę światową.

➡️ Proponuję takie ćwiczenie: wpisz w wyszukiwarkę słowo: „luksus”, kliknij na panel: „grafika” i obejrzyj te obrazki. Głównym lękiem elit jest to, że zwykli ludzie w końcu zechcą żyć tak, jak oni.

Myślę, że ta chwila nastała – obecnie mamy pokolenie młodych ludzi, którzy nie chcą ciężko pracować na dobrobyt kapitalistów, jak ich ojcowie i dziadkowie. Oni chcą zostać influecerami i żyć jak w bajce. A to najgorszy sen tej elity. Więc trzodę ludzką należy wg tych bogaczy zredukować, np przez powszechny głód.

To, czy taka będzie przyszłość, zależy też od nas i od tego, na ile jesteśmy świadomi i uważni. Owszem, pewne wydarzenia i tak nastąpią, np reset systemu i stworzenie nowego. Pytanie tylko, czy zostanie to przeprowadzone w sposób ludzki, czy brutalny. Cała przyszłość w naszych rękach!

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Publikuję na niezależne tematy prawie nieprzerwanie od 2009 roku. Potrzebuję Twojej pomocy w finansowaniu tej strony na serwerze. Jeśli chcesz wspomóc pracę niezależnych mediów, możesz skorzystać z poniższych opcji:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.