DZIECKO WOLI MIASTO, DOROSŁY WOLI LAS

Gdy jesteś chłopcem, wolisz miasto, dyskotekę, garaże gdzie można zapalić, własną dzielnicę i podporządkowanie się panującym trendom. Po to, by zasilić swoje pełne lęku ego.

Ego nastolatka jest pełne lęku i podatne na zranienie. Dlatego podporządkowuje się modzie i trendom, jak i chce szukać spokojnych sytuacji w mieście, gdzie będzie mógł błyszczeć.

Zaś gdy stajesz się dorosłym, wchodzisz w głęboki las, by w całkowitej głuszy i ciszy posłuchać duchów puszczy i ich melodii, spotykając się z prawdziwym sobą, a nie z głupkowatym wyobrażeniem.

-NEUROTYP: Po prostu tańcz jak chcesz. Nie ma w tym żadnych zasad, oprócz tych, które sam ustalasz. Zwyczajnie wyraź siebie tańczącym ciałem.

-ASPERGER:

-NEUROTYP: Yyy, stary, nie tak…

ASPERGER: Czyli jednak są tu jakieś odgórne zasa… <zalicza glebę>

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku.  Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.