PO CO TO WSZYSTKO? CZY WIESZ, PO CO ŻYJESZ?

Zapraszam Cię do przeczytania arcy gnostyckiego wpisu mojej znajomej.

No właśnie. Studiujemy prawo przyciągania, zaznajamiamy się z różnymi podejściami duchowymi, ezoterycznymi i innymi.. Ale po co? Jeśli świat to poligon doświadczalny czy matryca szkoląca, to i tak jest to pytanie..

💣 PO CO ⁉️

A poniżej możesz przeczytać ten ciekawy komentarz:

➡️Cytat: „ŻYCIE TO BEZWZGLĘDNA GRA bez „instrukcji obsługi,” w którą uwikłany jest każdy z nas. Niezależnie od tego, czy mu się to podoba, czy też nie..

Ja nie pamiętam, abym kiedykolwiek wyraziła zgodę na udział w tej grze. A wymuszenie zgody poprzez stosowanie podstępu i drastycznych metod nie oznacza zgody dobrowolnej!

I choć wiele w tej grze jest niewiadomych, jedno jest wszak niezaprzeczalne i oczywiste… Z pewnością nie wyjdziesz z tej gry żywy! Z roku na rok skłaniam się coraz bardziej ku tezie, że wszystko, co znajduje się na tym poligonie „z premedytacją” poddawane jest utylizacji. W tym gatunek ludzki, oraz cała populacja wszelakich istot z nami tu zamieszkujących..

Można by dywagować że jesteśmy w „szkole” i pobieramy nauki, lub w teatrze „jednego aktora” aby „odbębnić swoją rolę”. Jednak nie sposób nie zadać sobie pytania.. A jeśli nawet jest to „szkoła” lub rodzaj”gry,” czy ktoś pytał nas o zdanie w kwestii naszego udziału w tym „bajzlu” monotonii egzystencjalnej?

Dlaczego mamy godzić się z bezsensem przemijania, utratą bliskich, patrzeć na ogrom cierpienia, przemocy, kłamstwa, fałszu i hipokryzji które dominują w „matrixie”…? Czy zastanawiałeś się kiedyś dokąd nas to wszystko prowadzi i czy warto poświęcać swoje zdrowie oraz życie tej bezwzględnej machinie utylizacyjnej?

Pozdrawiam otwarte umysły.”

Koniec cytatu.

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “PO CO TO WSZYSTKO? CZY WIESZ, PO CO ŻYJESZ?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.