ZIMA ’22: BLOKADY, NAUCZANIE ZDALNE, DRASTYCZNE KARY

I to bez bytujących wszędzie zarazków!? Tak, to jak najbardziej jest możliwe. Szykują się duże niedobory paliw, węgla, gazu, ciepła, a potem także żywności.

➡️ Poza tym: siedzenie po ciemku, jedzenie kanapek zamiast ciepłego obiadu, kąpanie się w chłodnej wodzie, marznięcie w szkołach, zakładach pracy i w mieszkaniach, gaszenie świateł i latarni miejskich, ciemne ulice i drogi..

.. To wszystko szykuje nam miłościwie panująca elita na tę zimę. Dostaniemy coś w stylu Bezwarunkowego Dochodu Podstawowego w postaci dopłat do gazu, prądu czy węgla. Będziesz miał np 2000 Kvh do zużycia w miesiącu, za co zapłaci Ci rząd. A gdy to zużyjesz, to cena następnych porcji np prądu będzie tak zaporowo wysoka, że będziesz się bał włączyć nawet światło, gdy w nocy będziesz iść do WC. Świeczki bardzo się przydadzą.

➡️ Elity rozpoczęły proces wygaszania gospodarki i w ich mniemaniu nadmiernych żądań obywateli. Uważają oni, że ludziom, szczególnie na Zachodzie, wiedzie się za dobrze, że z tego dobrobytu w dupach im się poprzewracało, i zużywają za dużo zasobów „ich” planety. Wkrótce przez automatyzację i robotyzację będzie potrzeba dużo mniej pracowników, niż teraz. Więc tak duża masa ludzka, dotychczas służąca jako wyrobnicy pracujący na ich fortuny, będzie już tylko problemem.

Stąd z jednej strony różne zarazki z labo czy eliksiry, które po cichu niszczą układ odpornościowy człowieka, a z drugiej strony drastyczne ograniczanie zużywania zasobów tym, którzy jeszcze nie umarli.

➡️ Ta zima jeszcze nie będzie najgorsza, bo jakoś pojedziemy na rezerwach, które są w gospodarce. Prawdziwy kryzys przyjdzie na zimę 2023 / 2024. Jak się okazuje, wcale nie trzeba nie wiadomo jakich nakładów środków i stosowanej przemocy, by wywołać blackout i głód. Wystarczy tylko przerwać łańcuchy dostaw.

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “ZIMA ’22: BLOKADY, NAUCZANIE ZDALNE, DRASTYCZNE KARY

  1. A może takie podejście to zwykła histeria? Jest wojna – skurwysyn w ramach szantażu, prób wymuszania czy zwykłej złośliwości ogranicza lub odcina dopływ paliw, więc zrozumiałe jest, że to musi czymś skutkować. Były w historii przypadki, gdy odcinano miasta od wszystkiego, ludzie żarli się nawzajem, zamarzali, ginęli masowo w wyniku zarazy, Ale to minęło wraz z zakończeniem wojny. Teraz też tak będzie: Skurwysyna w końcu szlag trafi albo po prostu przegra, a my wyliżemy rany. Na razie nic takiego się nie dzieje, a w dziewiętnastu stopniach można przeżyć na luzach. Ale jak ktoś chce się bawić w teorie spiskowe, to nic na to się nie poradzi. CZAS POKAŻE, KTO ZACHOWAŁ ROZSĄDEK…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.