DLACZEGO NAPRAWDĘ WYSADZONO NORD STREAM?

Ukraińskie wojsko notuje ciągłe postępy ma kierunku chersońskim i charkowskim. Rosjanie uciekają w panice, pozostawiając ogromne ilości amunicji i sprzętu, które są przejmowane przez Ukraińców. Moskwa traci kolejne linie obrony, wycofując się na coraz dalsze pozycje. Tracą nie tylko możliwość skutecznego ataku, lecz powoli także nawet możliwości obronne.

Putin ogłosił mobilizację totalną w liczbie aż 1,2 miliona żołnierzy. Tyle wojska absolutnie nie potrzeba na Ukrainę, no chyba, że chce się zaatakować kilka lub więcej krajów na raz. Okręty podwodne floty nuklearnej wpłyną na morze Czarne, a są na nich głowice mogące wywołać tsunami na morzu.

➡️ Po nielegalnej aneksji obwodów Donieckiego, Ługańskiego, Zaporoskiego i Chersońskiego, są to (wg propagandy Kremla) tereny Federacji Rosyjskiej. A więc państwo to może odpowiedzieć detonacją małego ładunku atomowego na bezludnych stepach lub nad morzem w obrębie wód terytorialnych Ukrainy. Nie poczyni to zbyt wielu szkód, ale ma to na celu być straszakiem ostatecznym.

Jednak NATO może wtedy wprowadzić swoje wojska i ogromne ilości ciężkiego, ofensywnego sprzętu na Ukrainę. Co z kolei może spowodować rozlanie się konfliktu na Mołdawię, Litwę, Łotwę, Estonię, a nawet na Rumunię, Finlandię, Szwecję i Polskę. Wtedy Chiny ruszą na Tajwan, Korea Północna na Koreę Południową, zaś Turcja na Syrię, Liban i Irak. I wtedy będzie niebezpieczny kocioł na całym świecie.

🔥 Poniżej ciekawy komentarz:

➡️ Cytat: „Dlatego to Rosja na 99% wysadziła obie nitki Nord Stream 1 i jedną NS 2. Po to, by móc oskarżać USA, NATO, Zachód, Ukrainę o sabotaż – i by mieć pretekst do akcji [popartej murem przez Rosjan] niszczenia infrastruktury podwodnej Zachodu. Od gazo- i ropociągów, po linie światłowodowe i kable energetyczne – aż po wieże wydobywcze np. na Morzu Północnym. Przy czym groźby atomem na Ukrainie są w tej sytuacji typowa maskirowką i odwróceniem uwagi opinii publicznej od tego realnego zagrożenia eskalacji względem NATO, USA i Zachodu.

Spodziewany efekt? – przed własną opinia publiczną będą się chwalili, jak to „pokazali Zachodowi” – natomiast Ławrow, pieskow i sam Putin będą oficjalnie na wszystkie sposoby mówili „to nie my to zrobiliśmy” na kolejne akty sabotażu podwodnego. Tyle, że w efekcie US Navy może całkowicie zablokować wszystkie porty [a rosyjska ropa i gaz idą głównie greckimi tankowcami i metanowcami] i wymianę towarową Rosji. A na dodatek wysadzić gazo- i ropociągi z Rosji do Chin. I wtedy Putin i Kreml naprawdę zapędza się w ślepy zaułek – przy czym to Chiny i Indie będą już otwarcie wywierały presję na Rosję – bez owijania w bawełnę.

Od 2017 US Navy i Royal Navy obserwują zwiększoną aktywność rosyjskich OP i specnazu morskiego wokół zachodnich kabli światłowodowych, energetycznych i rurociągów. Od 2018 przywrócono II Flotę US Navy, odpowiedzialną za blokadę Arktyki i Północny Atlantyk. Tu skryta i „anonimowa” walka pod woda będzie bezpardonowo na całego i do końca – Anglosasi nie popuszczą, bo to ich podwórko. Już zapowiedzieli zniszczenie Floty Czarnomorskiej – a pod stołem komunikują dużo więcej.”
(Koniec cytatu)

➡️ Ciekawe są też ostatnie słowa owianego złą sławą kołidowego kata Polaków, ministra zdrowia Niedzielskiego.

Twierdzi on, że kolejna fala zarazy KA-666 jest już w planie na grudzień 2022 i styczeń 2023. Jednocześnie zaznaczył, że robal ten wcale nie zniknął, a końca zarazy nie można jeszcze ogłosić.

Wnioskuję więc, że działania zbrojne na Ukrainie mogą się zakończyć w listopadzie lub grudniu tego roku. Zaś zaraz potem będzie kolejna fala lub jeszcze coś innego, czym będą móc męczyć ludzi.

➡️ Bo przecież Europejczykom i Amerykanom jest już za dobrze, więc chcą tym kryzysem wygasić oczekiwania ludzi i wprowadzić system będący hybrydą chińskiego totalitaryzmu i środkowo-europejskiego dziadowania za minimalną krajową.

Więc co może być kolejne, oprócz robala celebryty mediów? Może nagła, bardzo znacząca zmiana klimatu i ekstremalnie szybkie topnienie lądolodów na biegunach?

Zobaczymy, czas pokaże.

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “DLACZEGO NAPRAWDĘ WYSADZONO NORD STREAM?

   1. Panie Jarku prosze się nie przejmować tymi atakami zawistnych i
    nienawistnych Ludzików.
    Oni nie mają merytorycznej i naukowej odpowiedzi,
    potrafiom tylko bluzgać jak dzieci we mgle.
    Damy rade 🙂
    Robi pan wspaniałą robote w celu zmiany świadomości
    Ludzkośći (poprawia pan swoją Karme).
    I to jeszcze „Pro publico bono”
    Jak to mówią psy szczekają a karawana jedzie dalej.
    Serdecznie pozdrawiam.
    Nagroda jest do odebrania po drugiej stronie (Zaświaty).

  1. Uzasadnij! Łatwo jest rzucić grubszym słowem, np. mógłbym napisać w odpowiedzi „idiotka”, ale nie mam (jeszcze) podstaw, by tak twierdzić…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.