KIM SĄ FAKTYCZNI WŁAŚCICIELE ŚWIATA?

Czy korporacje to naprawdę Ci, którzy rządzą światem? Jak się okazuje, też nie, a taki Zuckerberg jest tylko nadzorcą interesu. Cały artykuł

➡️ Cytat: „Tak pokrótce jak działa świat. wg postu Marka Kleciaka, opracowanego na podstawie wywiadu z Prof. Schmalz

Mamy około 10 tysięcy firm które „kontrolują” świat gdyż należy do nich ponad połowa światowego produktu brutto. Te z kolei należą do 450 koncernów. Te z kolei należą w 95% deo trzech funduszu inwestycyjnych z których największy to tzw Blackrock. Pewnie nigdy nie słyszeliście tej nazwy. Badał to ekonomista Prof. Dr. Martin Schmalz z Uniwersytetu w Oksfordzie. Stwierdził on, że ponieważ tego typu fundusz inwestycyjny posiada większość akcji koncernów niby ze sobą konkurujących to dochodzi do zjawiska które opisał pod nazwą common ownership.

Koncernom mniej zależy na walce o klienta niż na walce o inwestora. Nie ma już więc na tym etapie wolnej konkurencji . Przykładem podawanym przez prof. Schmalza było przejęcie większości udziałów linii lotniczych w USA przez Blackrock. Ceny biletów wzrosły tam w bardzo krótkim czasie o około 10%.

To monstrum któremu nie są w stanie przeciwstawić się ani politycy ani nawet koncerny. Taki np. FB, Microsoft czy Google nie jest wcale w większości własnością Cukerberga, Gatesa, Grina lecz właśnie Blackrock. Fundusz ma oczywiście największe udziały w bankach (np. Deutsche Bank), koncernach naftowych, samochodowych, firmach farmaceutycznych, producentach żywności itd. Jakiś czas temu w Niemczech był sobie taki kandydat na kanclerza, Friedrich Merz. Przegrał z kandydatem Merkel. Nikt z szaraczków nie wiedział że pracował on dla Blackrock.

Tak właściwie to jedynie globalna zmiana reguł może spowodować rozbicie tego monstrum. O ile nie jest już za późno. Prof. Schmalz zauważył sucho pod koniec wywiadu prowadzonego z nim przez niemiecką telewizję że nie może oprzeć sie wrażeniu że również niezależnie niby instytucje naukowe są pod władaniem tego tajemniczego Funduszu, należącego z kolei do garstki ludzi których nazwisk mamy nie znać.” (Koniec cytatu).

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

8 myśli w temacie “KIM SĄ FAKTYCZNI WŁAŚCICIELE ŚWIATA?

 1. Dziękując za przypomnienie/uświadomienie wielu jeszcze nieświadomym, dodam że to część prawdy. Wiedza nie tak znów skryta, bo pokazywana dość dawno np. w książkach Józefa Białka.
  W rzeczywistości struktura władzy (=kontroli i własności) ma jeszcze parę szczebli wyżej. Ściślej biorąc – miała, bo te wyższe zostały skasowane i są nadal „czyszczone” – jak pokazują adnotacje na załączonym diagramie (pdf) we wpisie
  https://locusmind.com//posts/22421
  (Kim = Kimberly A. Goguen – obecnie z siłą władzy Marduka, ale zdecydowanie po stronie ludzkości i ze wsparciem Źródła).

  1. Z założenia wszystko co skryte i tajemne jest Złe i nam
   nie służy wtedy żeerujom na naszej Energi Życiowej.
   Jesteśmy Zieloni i nie mamy otwartych czakr w tym
   najważniejszej czakry korony.
   Ja na przykład Energetycznie jestem Czarny bo
   taki się urodziłem.
   Pamiętajcie wszystko co Dobre jest transparentne i
   open source że tak powiem 🙂

   1. Wyzwolenie polega na poznaniu prawdy, zrzuceniu zasłony (co de facto z greki oznacza słowo Apokalipsa). Więc owo zło w zakryciu trzeba sobie uświadomić i wyeliminować. Jest co odkłamywać i ujawniać, bo nawarstwienie zła i manipulacji jest ogromne.
    Jak w przysłowiu o rybie psującej się od głowy – także wyeliminowanie głównych zakulisowych macherów zniewolenia będzie dużym krokiem naprzód. Owszem – pozostaje jeszcze zmiana mentalności wielu ludzi, rozszerzenie ich świadomości.
    Porównanie do open source może być o tyle niefortunne (jeśli dosłownie wziąć je z software), że pozwala umieszczać tam różnym szkodnikom backdory, malware itp.
    I jeszcze, już w nawiązaniu do wpisu Jarka – Block Rock zgłosiło swoją upadłość, szereg dalszych globalnych firm i banków stoi na progu bankructwa. Dzieje się…

    1. ”Wszystko się zmienia aby w gruncie rzeczy pozostać takie same”

     Oni konsolidują majątek i kapitał likwidując pomniejsze korporacje
     w jedną ogromną Światową New World Order.
     Oczywiście szefowie będom w zarządzie korporacji ale
     decyzyjny będzie szef wszystkich szefów.
     🙂

     p.s
     Likwidując pomniejsze korporacje zacierają
     swoje ślady przestępstw, lichwy, malwersacji
     oszustw i kłamstw o ludobójstwie nie
     wspomnę.

 2. Blackrock to czarny kamien ktorego zachodnie korporacje odsunely od nogi prezydenta Putina w ramach projektu Lucyfer po wybuchu wojny na Ukrainie. Mundial w 2018 roku byl akurat w Rosji. Natomiast w 2002 byl mundial w Korei i Japonii tam gdzie jest ojczyzna anime i mangi. Przed mundialem w USA w 1994r wprowadzono 3 punkty za wygrane mecze by byly bardziej emocjonujace, wczesnieje byly tylko 2 punkty. Natomiast dwa lata wczesniej wprowadzono zakaz lapania bramkarza pilki podanej przez obronce zeby mecze byly atrakcyjniejsze tzw back-pass rule.
  Za wiki „The system was proposed for the English Football League (then known as The Football League) by Jimmy Hill.[8] It was introduced in England in 1981,[3] but did not attract much use elsewhere until it was used in the 1994 World Cup finals. In 1995, FIFA formally adopted the system,[3] and it subsequently became standard in international tournaments, as well as most national football leagues. ”
  Uargumentowano to nudnym mundialem we Wloszech w 1990 roku.

 3. A kto to robi?

  Data ostatniej aktualizacji: 2022-10-14 23:47https://www.bankier.pl/surowce/notowania

  BENZYNA
  USD/galon 2,63 -0,06 -2,23%

  2.63 * 5zl(kurs usd) = 13.15zl / 3.8(ilosc litrow w galonie benzyny) = 3.46zl/litr

  DIESEL
  USD/tona 1 087,00 -36,00 -3,21%

  1087 * 5zl(kurs usd) = 5435zl / 1176(ilosc litrow w tonie DIESLA) = 4.62zl/litr

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.