WIELKI RESET: CZY TERAZ HISTORIA SIĘ POWTARZA!?

Jeśli mówimy o Atlantydzie, to wspominamy myśli filozofa Platona i myślimy o czasach odległych, takich jak dziesięć tysięcy a nawet sto tysięcy lat temu. Cywilizacja Lemuria miała być jeszcze starsza niż Atlantyda i miała sobie liczyć setki tysięcy lub nawet miliony lat w przeszłość. Istnieje tajemnicza teoria, która ma wielką popularność, że zarządcy systemu co jakiś czas organizują naszej planecie tak zwane resety.

Gdy jako ludzkość osiągamy pewien wysoki poziom technologii, ucywilizowania i przede wszystkim empatii, to wciskają guzik i rujnują naszą planetę, obracają w ruinę to, co stworzyliśmy. A z resztek tych, którzy przetrwali, na powrót czynią dzikusów.

Wielu ludzi interesujących się tak zwaną zakazaną archeologią zna mnóstwo dowodów na to, że taki reset miał miejsce tysiące lat temu. Cywilizacje starożytne ocaliły wiedzę, która potem uległą erozji, zapomnieniu, i przekształciła się w religie pogańskie z ich wiedzą o astronomii i malowidłami i rzeźbami przedstawiającymi kosmitów i ludzi w skafandrach astronautów.

➡️ Widocznie naszym nadzorcom nie pasuje, gdy jesteśmy za bardzo cywilizowani, i tak jest przynajmniej od upadku Edenu i od rozpoczęcia Kali Yugi – czyli ery zepsucia i zła, ery, w której człowiek, zamiast żyć tysiące lat, żyje ledwie 70 – 120 lat, pośród chorób, niepełnosprawności, trudów i znoju.

Są też ludzie, którzy mówią o Wielkiej Lechii, czyli cywilizacji, która w czasach starożytnych miała być położona na terenach słowiańskich i która rzekomo walczyła z Cesarstwem Rzymskim. Wielka Lechia miała jednak zostać pokonana przez kościelnych następców Cesarstwa i schrystianizowana. Póki co, na Wielką Lechię nie ma wiele dowodów.

A co, gdybym powiedział Ci, że są liczne dowody na to, że jeszcze 100, 200 lat temu, istniała wysoko rozwinięta cywilizacja, z wolną energią i innymi wynalazkami? I to dowody w postaci zdjęć i filmów video? Co, gdybym powiedział Ci, że pierwsza i druga wojna światowa były ostatnimi „wydarzeniami”, które tę cywilizację niszczyły na całej planecie? Zaś rzekoma eksplozja indonezyjskiego wulkanu w 1816 roku, która nie była eksplozją, ale czymś innym, była pierwszym wydarzeniem niszczącym tę cywilizację?

➡️ Czy to możliwe, że nasza współczesna historia jest AŻ TAK sfałszowana?

Teoria „Tartarii”, czyli globalnej cywilizacji bez granic, cywilizacji z wolną energią, wieżami Tesli, elektrycznymi pojazdami i tramwajami, nie znająca religii, z kościołami bez krzyży, ale z zamontowanymi na wieżyczkach tajemniczymi antenami, zbiera coraz większą popularność.

Co więcej, na potwierdzenie tej teorii są wyjątkowo liczne dowody nie tylko zdjęciowe i filmowe, ale także.. archeologiczne. Wiele budowli współczesnych miast ma być wybudowanych na ogromnych fundamentach dawnych, megalitycznych budowli, które zostały zburzone.

➡️ Poniżej streszczenie jednego z filmów:

➡️ Cytat: „Na przełomie 18 i 19 wieku nastąpiła ogromna wojna jądrowa, potop. Dlaczego zachowały się jedynie okruchy tych infirmacji? Okazuje się że wszystkiemu winne są ziemniaki oraz zboża.

Car Piotr 1 dostarczył nam truciznę dla niewolników: Ziemniaki zawiarające Solaninę, nadmiar skrobi oraz szkodliwe węglowodany. Klejster z ziemniaków tworzy w jelitach złogi i kamienie, zaburza florę jelitową. Indeks glikemiczny pieczonego ziemniaka: 95=więcej cukru niż miód i cukier razem wzięte. Inne rośliny psiankowate, np. pomidory, papryka, bakłażany, także są przyczyną słabej pamięci. Rośliny ziarniste i strączkowe dają ten sam efekt.

Ziemniaki oraz zboża powodują cukrzyce drugiego typu. Nadmiar glukozy w organiźmie spowodował przerost trzustki i tarczycy (niedoczynność). Pod koniec 19 wieku zaczęto promować alkohol i papierosy. 300 lat temu istniała na świecie wysokozaawansowana cywilizacja, jednak wszyscy o niej zapomnieli. Kiedyś budowano piękne budowle w antycznym stylu, teraz budujemy betonowe kurniki.

Zboże, alkohol i papierosy przywiózł do nas sobowtór Jana Piotra: Pirat Morgen. Zakazał hodowli amarantusa z którego nasi przodkowie wykonywali chleb. Bajki które powstały przed 19w. nie mówią nic o piciu alkoholu, a jeśli zawierają takie informacje to zostały one dopisane. Na kamiennych tablicach napisano że ludność ziemi nie powinna przekraczać 500 milionów.” (Koniec cytatu. Streszczenie: Neira Risue).

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “WIELKI RESET: CZY TERAZ HISTORIA SIĘ POWTARZA!?

 1. Kefir, Ty naprawdę wierzysz w te bzdety, że 100 czy 200 lat temu była cywilizacja techniczna, bo zobaczyłeś zdjęcie w internecie? Dla mnie to szokujące jak można być tak bezrefleksyjnym, a przecież znam Twoje artykuły i wiem, że jesteś łebski gość. To się niczym nie różni od wiary w płaską ziemię, chyba tylko tym, że skierowane jest do jeszcze głupszych osób.
  System co jakiś czas wypuszcza takie rzeczy, by wymanewrować i ośmieszyć ludzi, którzy próbują dojść do prawdy. Nawet nie chce mi się uzasadniać głupoty tej manipulacji z Tartarią, tak czuję się zażenowany. Nigdy nie rozmawiałeś ze swoim dziadkiem? Nie czytałeś książek sprzed 100 czy 200 lat? London, Sienkiewicz, Dumas, Hugo i setki innych… Kefir, wyluzuj, proszę…

  To wcale zresztą nie oznacza, że przed nami nie było wyżej rozwiniętych cywilizacji. Sam myślę, że były.

 2. Z historii
  07-09-2018
  „Ukraina: Odkryto ogromne złoża gazu. Jedne z największych na świecie!”
  https://wiadomosci.wp.pl/ukraina-odkryto-ogromne-zloza-gazu-jedne-z-najwiekszych-na-swiecie-6292748423170177a
  26 lutego 2022
  „Informacje prasowe ekspertów ukraińskich mówią szacunkowo o 3-8 bln dolarów wartości zasobów złóż surowców mineralnych – mówi nam Magdalena Maj z Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Z ekspertką rozmawiamy o bogactwach naturalnych Ukrainy”
  https://innpoland.pl/176562,ile-warte-sa-zloza-w-ukrainie
  05.11.201
  „Ukraina ogłasza gazową niezależność
  Od przyszłego roku Naftogaz zwiększa wydobycie gazu w kraju. Za trzy lata Ukraina będzie gazowo samowystarczalna.”
  https://energia.rp.pl/gaz/art17961921-ukraina-oglasza-gazowa-niezaleznosc

 3. amarantus to ziele z ameryki poludniowej i nie pasuje jego rozwoj wegetacyjny dla klimatu europejskiego. problem z dojrzewaniem nasion. te informacje rozpropagowali w rOSJI sekciarze z grup veganskich. poplatanie prawdy z fałszem. rozwoj ruchow veganskich przez ostatnie dekady uczynil z tego badyla trendy superfood.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.