CZY POMOŻESZ DZIAŁAĆ STRONIE W LISTOPADZIE?

Jestem z Wami na tej stronie już prawie że 12 lat, a niektórzy mogą mnie znać jeszcze z poprzedniej, zlikwidowanej już witryny, gdzie publikowałem od początku pandemii świńskiej grypy w 2009 roku.

Miałem do czynienia z mnóstwem poglądów na świat i prób tego, jak by tu do tego świata podejść. Powiem tak: chcę dostarczać Ci takich artykułów, w których znane nam zagadnienia będą poruszane od nieco innej strony. I często nie są one ani przyjemne, ani optymistyczne. Tak to już jest.

Jako media niezależne nie posiadam finansowania ze strony rządu, bogatych „organizacji pozarządowych” czy też wsparcia ze strony korporacji medialnej. Muszę radzić sobie z pomocą czytelników i tego, co sam zarobię na etacie.

Proszę Cię o pomoc, szczególnie teraz – w listopadzie 2022 roku. Nie ukrywam, że w tym miesiącu moja sytuacja finansowa jest bardzo trudna. Dlatego każde wsparcie się liczy. Jeśli Cię nie stać na większą pomoc, to może być to jakąkolwiek kwota, również ta mniejsza. Wierzę, że razem damy radę.

Poniżej informacje o tym, jak udzielić wsparcia:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “CZY POMOŻESZ DZIAŁAĆ STRONIE W LISTOPADZIE?

 1. Stare ale jare

  „Obligacje rządowe

  Skup obligacji polskich przez NBP oznacza, że Narodowy Bank Polski za pomocą wykreowanej z powietrza waluty nabywa dług Polski. Teoretycznie jest to zakazane przez Konstytucję RP, ale bank centralny może wprowadzić bufor w postaci Banku Gospodarstwa Krajowego. W takiej sytuacji BGK skupuje dług rządowy i odsprzedaje go NBP.

  Działania NBP oznaczają większy popyt – zatem rośnie cena obligacji, a spada ich rentowność.

  Skoro rentowność spada, to Polska może zadłużać się po coraz niższym koszcie. Oznacza to, że politycy którzy do tej pory lekkomyślnie zadłużali nasz kraj na realizację m.in. wyborczych obietnic, będą to mogli robić na jeszcze większą skalę.”

  https://comparic.pl/afera-knf-czy-narodowy-bank-polski-nbp-moze-rozpoczac-dodruk-waluty/

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.