NIESKOŃCZONY WSZECHŚWIAT i HIPOTEZA DUPY CENTRALNEJ

Załóżmy, że wszechświat jest nieskończony i zawiera w sobie zarówno wszystko co istnieje, jak i to, co istnieć mogło lub może. Na przykład Imperium Rzymskie obejmujące obszar od Wielkiej Brytanii do Zatoki Perskiej, istniało w przeszłości, ale teraz jego zaistnienie jest w zasadzie wykluczone.

Wszystko to nieskończone ciągi jedynek i zer (zapis informatyczny), jak i algorytmów (zapis matematyczny), wzajemnie się ze sobą przeplatających i zazębiających. Ich konfiguracja może być dosłownie dowolna, a możliwości jest nieskończenie wiele. Nie wiem, jak to opisać słowami, ale jeśli ktoś widział / odczuł nieskończoność, to wie, co mam na myśli.

Ale dalej: Być może gdzieś w kosmosie istnieje niewyobrażalnie duża dupa. Taka Dupa Centralna, ostateczny Boss wszystkich dup w naszym multiuniversum. Co robi ta dupa? Nic, po prostu sobie jest i wykonuje czynności typowe dla wszystkich dup, czyli wydala odchody i gazy.

Jednak to nie wszystko…

Istnieje też Paradoks Dup Centralnych. Otóż jeśli wszechświat jest nieskończenie wielki, to w każdym odcinku czasu (Czas Plancka), powstaje nieskończenie wiele coraz to większych i większych dup, niż omawiana tutaj Dupa Centralna. Cały kosmos jest dosłownie zapełniany olbrzymimi dupami, wraz z innymi tworami takimi jak gwiazdy, planety, komety, czarna materia itp itd.

➡️ No, ale bądźmy poważni. Co może powiedzieć nam moja prześmiewcza Hipoteza Dupy Centralnej, na którą wpadłem nagle pewnego sobotniego, letniego ranka, będąc totalnie zaspanym? 😉

Otóż żyjemy w pewnej przestrzeni, którą określają nie tylko algorytmy i ciągi binarne jedynek i zer. Nasz byt jest definiowany przez materię, jaka nas otacza (na przykład: wszechświat, Laniakea, Droga Mleczna, Układ Słoneczny, Ziemia, Polska, mieszkanie na wynajem, cztery krzesła, stół, pralka, najniższa krajowa plus premia 😉 ). Drugim czynnikiem jest czas, który jest efektem zmienności i poruszania się różnych elementów materii, np Ziemi, samolotów, Twoich nóg.

Mamy jakieś tam dowody, że taka czasoprzestrzeń istnieje. Choć naukowcy i gnostycy mogą podważać sens tej pewności. Ale najpierw wyobraź sobie, że Stwórca zawiera w sobie wszystko co było, co jest i co będzie. My poprzez poruszanie się i zmienność materii mamy wrażenie (iluzję) czasu liniowego od A, przez B, potem C i aż do Z. To tak, jak słuchasz muzyki z płyty CD, od pierwszego utworu do ostatniego. Ale gdy wyjmiesz płytę CD z odtwarzacza, to czas zanika zupełnie, i trzymasz w ręku stacjonarny zapis.

Tak samo jest z czasoprzestrzenią. Aktor (np człowiek) odczuwa iluzję czasu. Ale gdy wyjdzie się z tej roli i zacznie obserwować bez grania i oceniania, to perspektywa się zmienia. Więc Stwórca to taki zapis od minus nieskończoności (Wielki Wybuch) aż do plus nieskończoności (hipotetyczna implozja wszechświata w dalekiej przyszłości).

➡️ Okej, a co z tym, co mogło być (ale nie było, nie wydarzyło się), z tym co może być teraz (ale nie jest), jak i z tym, co może być w przyszłości (ale się nie wydarzy)? Czyli co z różnymi wszechświatami alternatywnymi?

Jeśli sobie wyobrazisz świat lekko odbiegający od naszego, różniący się tylko niektórymi szczegółami (jak w efekcie Ma# ndeli)… To ten wymyślony przez Ciebie wszechświat alternatywny istnieje w tym boskim zapisie Stwórcy, czy nie? Przecież Stwórca zawiera w sobie nie tylko wszystko co było, jest i będzie, ale także wszelkie możliwe wydarzenia, które jednak nie wystąpiły?

➡️ Np Napoleon Bonaparte chciał stworzyć Stany Zjednoczone Europy na wzór federacji Amerykańskiej (USA), ale mu się nie udało. A co z alternatywnym wszechświatem, w którym Napoleonowi udało się stworzyć taki kraj, który funkcjonuje do dziś? Imperium jeszcze większe, niż Cesarstwo Rzymskie?

Owszem, takie światy istnieją tylko w naszych myślach, w naszej bujnej wyobraźni lub w urojeniach i omamach schizofreników. Jednak algorytmy opisujące takie alternatywne wydarzenia przecież istnieją. Stwórca mógłby stworzyć taki świat na pstryknięcie palców. Ma przecież nieskończenie wiele możliwości i potencjałów.

I teraz najważniejsze pytanie: Skąd mamy pewność, że my żyjemy we właściwym, czyli REALNYM wszechświecie? Może to nasza czasoprzestrzeń jest tą wymyśloną lub urojoną przez kogoś z innej, realnej przestrzeni? Może istnieje nieskończenie wiele wszechświatów alternatywnych, różniących się od naszego albo ociupinkę, albo trochę więcej, jeszcze więcej, aż do zupełnie innych, abstrakcyjnych wszechświatów, np z latającymi krowami? 😉

Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ Jeśli uważasz, że moje artykuły są wartościowe, i wnoszą coś pozytywnego do Twojego życia i do świata, to możesz wesprzeć mnie darowizną. Twoja pomoc to moja motywacja do dalszej pracy i publikowania ukrywanych, przemilczanych treści. Daje mi też wytchnienie w obecnej sytuacji finansowej. To miejsce nie jest bardzo popularne, a darczyńców nie jest dużo. Dlatego ważna dla mnie jest każda pomoc, nawet w drobnych kwotach. Za każde wsparcie serdecznie dziękuję.

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

24 myśli w temacie “NIESKOŃCZONY WSZECHŚWIAT i HIPOTEZA DUPY CENTRALNEJ

 1. Panie Jarku, młody człowieku. Jestem już starszą panią, ale cale życie jakaś wykluczona, bo myśląca samodzielnie ale pozostałam sobie wierna, mimo tych wszystkich ideowych, duchowych, kulturowych zmian, które we mnie następowały. Napisałeś „Wszystko to nieskończone ciągi jedynek i zer (zapis informatyczny), jak i algorytmów (zapis matematyczny), wzajemnie się ze sobą przeplatających i zazębiających. Ich konfiguracja może być dosłownie dowolna, a możliwości jest nieskończenie wiele.” Myślę podobnie ale u mnie dłużej to trwało. Dojrzewałam w świecie z trudnym dostępem do książek i bez Internetu. Ale w odpowiednim czasie sama doszłam do podobnych Tobie wniosków. Zawsze lubiłam się uczyć, a zwłaszcza zgłębiać tajemnice tego świata. To, co nam szykują, a sam wiesz najlepiej, byś nie doświadczył. Ja już owijam się w prześcieradło i powoli w „drogę” Pozdrawiam serdecznie ze słowami -lubię Cię czytać i polecam innym

  Ale dalej: Być może gdzieś w kosmosie istnieje niewyob

 2. Wszystkie książki o bogu, ezoteryce i innych dziwnych sprawach to tylko spekulacje ale w coś człowiek musi wierzyć żeby nie zwariował.

 3. …coraz gorzej z pana głową..bzdety pan piszesz będąc płytki i powierzchowny. Więc jako antidotum polecam księdza Natanka i wielu innych podobnych..

 4. Ten ks. Szatanek to świr jakich mało. Sterowany przez babę będącą pod kontrolą bytów z astralu (objawienia prywatne). To co on za nią powtarza i w co ślepo wierzy włos na głowie jeży. To jest ostateczny odlot rozumu. A także ego rozdęte do granic możliwości – wszak jest ks. Szatanek wybrańcem boga samego. Bóg ten stale się domaga od niego najprzeróżniejszych dewiacji – a to pozostawania przez kilka dni w tygodniu o chlebie i wodzie (bo to jest temu bogu – psycholowi szczególnie miłe i wtedy, będąc usatysfakcjonowanym, rzekomo ratuje inne, nie mające pojęcia o niczym dusze od piekła), a to rozmaitych rytuałów – jak „msze” tylko twarzą do ściany (bo tylko takie czub czegoś sobie upodobał i za inne – np. twarzą do drzwi, karze piekłem), a to przeróżnych innych bzdur, jak wszelakie formy samoudręczenia, bo ten sadysta najbardziej lubi, gdy jego wyznawcy cierpią (swoich wrogów nie tyka, ci zawsze dobrze się mają).

  Cała ta działalność idzie psu na budę, bo jeszcze nigdy zarówno od modlitwy twarzą do ściany, jak i innych tego typu obrzędowych zachowań nic nikomu nie przyszło. Ks. Szatanek jest bowiem zbyt zaślepiony, by dostrzec, że to tylko pusty rytualizm, mogący co najwyżej dać osobom go uprawiającym pozorne poczucie przypodobania się swojemu bogu, którego czczą wyłącznie ze strachu, ale tak naprawdę przynoszący wszystkim same szkody duchowe i psychiczne.
  Samego przywódcy sekty, którym na przestrzeni lat stał się ks. Szatanek, szkoda, podobnie jak wszystkich jego otumanionych wyznawców. Obserwuję jego działalność od kilkunastu lat i wiem, że nie rokuje on już żadnych nadziei. To już człowiek obłąkany, ogłupiony do szczętu swoimi urojeniami, uznający za prawdę jedynie to, co mu ogłosi na podstawie codziennych objawień p. Agnieszka. Notabene biedak nie zdaje sobie sprawy, iż wedle własnych nauk nie jest księdzem i nigdy nim nie był, gdyż wyświęcony był w Novus Ordo, który to ryt (ten plecami do drzwi) jest bogu obmierzły, jest jego zniewagą, i jako taki jest nieważny (i karany piekłem), co sam „ks.” od lat głosi, nadeptując tym samym na grabie.
  Jest jeszcze jeden świr w Poznaniu, jeszcze gorszy od tego z Grzechyni (bardzo adekwatna nazwa), warto posłuchać jego „mszy”, traktując to jako studium przypadku. To już jest najczystsze obłąkanie.
  https://www.youtube.com/channel/UCtj2DRUa1GwAwBUmNobq2Jg/streams

  1. żyjemy w świecie satanistycznego ZŁA i cywilizacji śmierci w którą od wieków wpędzany jest Świat. Niestety ten swiat budowany jest przez hierarchów kościelnych nieznających nauk JEZUSA a okazuje sie, że często wprowadzanych do seminariów przez organizację komunistyczne, masonskie itp. Mamy zdeprawowanych polityków nieuków, członków elit z brażny medialnej, finasowej, resortów siłowych oraz organizacji fartuszkowych których działania są przykładami czystego szaleństwa. W w Polsce i na świecie niszczone są celowo katedry i kościoły tak jak we Francji. Trwa ludobójstwo chrześcian, gdzie co roku ginie około 100 tys, mordowane są dzieci nienarodzone bo one podobno nie czują, mamy homoseksualne pseudo-małżeństwa, w laboratoriach na życzenie wytwarza się nową rasę ludzi w ramach procedur in vitro, trwa hybrydyzacja ludzi , gdzie do 2030 roku ma powstać nowa rasa ulepszonych ludzi, – „Dokument o ludzkim braterstwie dla pokoju światowego i współistnienia” z lutego 2019 r. podpisany w Abu Zabi przez papieża Franciszka i wielkiego imam al-Azhar – cieszy się poparciem masonów ( ci czczą diabła), wiceszef niemieckiego Episkopatu, bp Franz-Josef Bode, wzywał wiernych, by… nie chodzili do kościoła na Mszę świętą, a nasz Mateusz Morawiecki szef polskiego rządu, deklarował, że chce chrystianizować Europę ale do historii przejdzie jako ten, który zabronił Polakom pójść do kościoła w Wielkanoc, według belgijskiej komisji do spraw eutanazji w 2019 roku wskutek tychże praktyk zginęło 2655 Belgów, Holandia zaś odstąpiła od karania lekarzy popełniających dobrowolną eutanazję na pacjentach, idee seksualnej rewolucji lat ’60 przeniknęły w struktury Kościoła, gdzie w tych latach pedofilia została zdiagnozowana jako dopuszczalna i właściwa a wolność seksualną pojmowano jako taką, która nie uznaje żadnych norm, trwa masowy handel dziećmi na mięso, seks i rytuały satanistyczne, w CHINACH produkują ludzi do restauracji , wchodzą w życie orgiastyczne wytyczne dotyczące seksualizacji malutkich dzieci zawarte w „Standardach edukacji seksualnej w Europie” wydanych przez WHO i niemieckie Federalne Biura ds. Edukacji Zdrowotnej z 2010 roku, – WHO namawia nauczycieli i pedagogów do nauki dzieci masturbacji, antykoncepcji, negocjacji seksualnych, – WHO od lat dąży do wprowadzenia międzynarodowego prawa do aborcji oraz podważenia pierwszoplanowej roli rodziców w wychowaniu i edukacji dzieci, – aktorka Whoopi Goldberg mówi o zabijaniu nienarodzonych: „moja religia uczy, by opłacić kobietom aborcję”, politycy i aktorzy posługują się magią woodu , – Christiana Figueres, sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, stwierdziła w wywiadzie, że Ziemia jest już za bardzo obciążona ludźmi i powinniśmy przyjrzeć się planom wyludnia planety, – i dalej „eksperci” doradzający WHO stwierdzili, że „aborcja farmakologiczna” czyli stosowanie pigułek poronnych – jest „bezpieczna i oszczędna”. Z tego też powodu zalecili jej upowszechnienie we wszystkich krajach świata gdzie pandemia jest pretekstem do promowania aborcji farmakologicznej, – WHO także alarmuje: co 40 sekund ktoś na świecie odbiera sobie życie, – WHO ma zamiar uznać uzależnienie od gier komputerowych za chorobę psychiczną, – według WHO, każdego roku na świecie dokonywanych jest ok. 50 milionów aborcji, – Wilhelm Reich, austriacki seksuolog i członek komunistycznej partii Niemiec w seksualizacji postrzegał narzędzie kontroli społecznej, a w edukacji seksualnej dzieci narzędzie ideologiczne”. Gender jak wiemy jest tylko teorią, która pretenduje nieudolnie do miana nauki, niestety jest podszyta pedofilią, – „tradycyjni” rewolucjoniści marksistowscy budując społeczeństwo komunistyczne karmili masy ideologicznymi sloganami stanowiącymi mieszankę nienawiści do wrogów klasowych i nadziei na lepsze jutro. Współcześni genderrewolucjoniści chcą zmienić społeczeństwo w stado przypadkowo kopulujących ze sobą nawzajem bezrozumnych osobników, kierowanych poprzez zarządzanie już nie emocjami nawet, ale popędami, – zaś promująca aborcję ONZ nie chce walczyć z chorobami zabijającymi miliony i w ekspertyzach Światowej Organizacji Zdrowia rutynowo pomija się wpływ niebezpiecznych praktyk seksualnych na podwyższone ryzyko zachorowania na HIV/AIDS, – śmiercionośne plany Agenda 2030 sprawdzcie sobie sami, ale wyrażnie dybią na twoje życie. W kwietniu 2016 reprodukcja łuku diabła, który stoi przed świątyni Baala w Palmyra Syria, została wzniesione także na Times Square w Nowym Jorku oraz na Trafalgar Square w Londynie gdzie ofiary z dzieci były cechą kultu Molocha/ szatana. Olbrzymi posąg tego pogańskiego bóstwa jest ustawiony w Bohemian Grove w północnej Kalifornii, gdzie zbierają się członkowie grupy Bilderberg, Iluminaci. Z historii:- rzymski cesarz Kaligula, był psychopatycznym mordercą, współżył seksualnie ze swoimi trzema siostrami i lubił zabijać dla rozrywki, – angielski król Henryk VIII, twórca żonę, królową Annę kazał ściąć toporem., – francuski marszałek Gilles de Rais lubował się w gwałceniu chłopców, którym następnie łamał karki, – papież Borgia znany jako Aleksander VI był znanym satanistą i jako kardynał ze swoją kochanką Vanozzą Catanei spłodził kilkoro dzieci, Borgia urządzał oryginalne orgie i współżył z własna córką, Lukrecją i z jednym ze swoich synów, cesarz rzymski imieniem Heliogabal zasiadł na tronie mając 14 lat lubował się w urządzaniu homoseksualnych orgii, poruszał się po Rzymie rydwanem do którego zaprzęgano nagie kobiety. Żenił się wielokrotnie nawet z mężczyznami, A czym był okultyzm w III Rzeszy Niemieckiej Ahnenrbe, Lebesborn, Vrill, jakie doświadczenie na ludziach prowadzili Japończycy oraz hitlerowcy chwaląc eugenikę, – Jeffrey Epstein- nakłaniał do prostytucji 14-letnie dziewczynki i dostarczał młode kobiety wysoko postawionym znajomym i przyjaciołom, – obecnie modne jest wśród młodych matek, że tuż po urodzeniu dziecka przerabiają swoje łożysko na witaminy, – kult Santa Muerte w Meksyku ma 5 mln wyznawców, – po wbiciu tagu „porn” – masz do wyboru kilkadziesiąt milionów tych stron, – korporacja PepsiCo wykorzystuje komórki abortowanych dzieci w celu poprawienia smaku swoich napojów komórki zabitych dzieci poczętych a naśladuje to angielska firma ReNeuron, oraz spółka Neuralstem, Neocutis, Merck, GlaxoSmithKline i Senomyx, – nasz resort edukacji dopuścił do użytku w szkołach podręczniki promujące okultyzm i satanizm – alarmuje „Nasz Dziennik”, podczas występów znanych zespołów palona jest Biblia, pita jest rytualnie krew ludzka, w teatrze Dramatycznym i setkach innych pokazywane są orgie. Wspólnym mianownikiem tego szaleństwa jest nienawiść do chrześciaństwa, propagowany jest Kult Saturna, Kabały przez różne obrzędy, symbole, zniekształcanie postawy moralnej człowieka, żądzę władzy, hedonizm, niepohamowaną pogoń za pieniądzem i sukcesem, skrajny narcyzm; wszystkie te elementy oddalają od miłości Boga i bliźniego oraz od poszukiwania prawdziwego dobra osobistego i wspólnego. Jeśli uwierzymy w cyfrowy świat to jako ludzie z czystą duszą daną od Boga i jako istoty stworzone przez Niego nie istniejemy.. Ponura rzeczywistość wirualna jest wykreowana i zarządzana przez szatana…a podłączenie się jakimś żelastwem do sieci komuterowej to jest obrzydliwe.. Więc dziś mamy komiksową postać jak szatan , gdzie ja wierzę że jest realnym bytem, której elity z całego świata oddają cześć i to od zarania dziejów. Ta kreatura miala różne nazwy w różnych częściach globu została intronizowana właśnie przez kabalistów…. Eony temu kreatury Ball, ZEUS, RA, APOLION, smok, wąż itd czyli szatan zostały wyrzucone z nieba jako upadłe anioły. Zła nie czynili wyłącznie sami powierzając na przestrzeni wieków socjopatyczne zadania podległym ludzkim elitom i organizacjom pragnących samemu zostać nieśmiertelnymi Bogami…Dziś to są Grupa Bilderber, Komisja Trójstronna , ONZ , WHO , ponadnarodowe korporacje finansowe , handlowe, naukowe, polityczne….Rezultaty ? To setki wojen w tym I i II WŚ,… które tak naprawdę były piecem w których składano ofiary z ludzi…Wspomniane elity ( z całego świata) przygotowują nam już nowe cierpienia a teraz robią tylko sztuczną medialną mgłę w postaci mirażu dobrobytu w którym niby mamy żyć, gdzie np. starsi panowie i panie staną się wiecznie młodzi biorąc reklamowane maście, kremy, pigułki . Trwa powrót do czasów pogańskich poprzez: aborcję, eutanazję, degradacje kultury i sztuki, nauki, na scenach teatralnych widać czystą pornografię, picie krwi , mamy prymitywna edukację, o prostytucji piszę się peany ( 50 twrzy Greya), trwa handel ludźmi i ich narządami, trwają zbrodnicze doświadczenia w postaci hybrydyzacji, transhumanizmu gdzie do pomocy zaangażowano sztuczną inteligencje, pedofilia – pizza gate, okultyzm – to codzienność. Trwają nieustanne wojny, mordy rytualne, kanibalizm, adrenochrom z dzieci ( Hollywod, Mel Gibson) . Używają sproszkowanego łożyska z którego produkowane są witaminy, leki dla pań itd. Od zarania dziejów człowiek jako istota niosąca w sobie pierwiastek Prawdziwego Boga poddawany jest stałej destrukcji moralnej co sprawiało, że dziś zło stało się normą. Kult Wikka, demoniczni bogowie Indii, demony z kultu woodu, pogańscy bogowie z Amazoni. Obrazy filmowe tych demonów w naszej kulturze to SUPERMEN, BATMAN, AQUAMAN, KAPITAN AMERICA itd I niestety miliardy ludzi jakoś łatwo uwierzyło w ten samolubny hedonizm, pogoń za kasą, sztucznym szczęściem i tylko szczęściem, zapatrzeniem w siebie i w swoje ja, wierząc że tylko niezakłócony byt , stała rozkosz, bez starości stanowi centrum filozofi człowieczeństwa , sposobu organizacji wszechświata . A więc NEW AGE, BUDDYZM, hinduizm, islam – gdzie na 32 stopniu wtajemniczenia tacy masoni przechodzą na Islam. Dlaczego ? Bo te wierzenia mówią, iż sam jesteś bogiem !!! W Islamie nie ma wolnej woli jaką dostaliśmy od naszego Boga wraz z nieśmiertelną duszą więc u nas możemy wybrać, decydować, Tu nie, bo jest ALLACH albo śmierć.. Prawosławie to na marginesie nie chrześcijanstwo a Plotyn. Pomijam kabałe wywodzącą się z orfizmu Grecja ( sami Grecy ich pogonili)..I tam dopiero się działo- homoseksualizm gdzie Platon, Pitagoras – to nie do końca naukowcy…”Starożytni Grecy wierzyli w Olimp i Zeusa itd lecz to były realne satnistyczne istoty czczone w ich świątyniach a dziś nam wydaję się , że to tylko mity…… Nasi Słowianie biegali nago po krzakach w noc Kupały i gzili się gdzie popadło, animizm, bóstwa dla których składano dzieci w ofierze to norma.. W Szwecji zanikła wieź między pokoleniowa, W Japonii zabijają się z przepracowania. W 2019 dokonano 120 mln aborcji, dane i tak niepełne bo wiele krajów nie publikuje uczciwie danych jak Chiny, gdzie jest to biznes czyli pobieranie krwi, komórek od zabitych płodów… W Stanach Zjednoczonych prowadzone są doświadczenia na komórkach macierzystych uzyskanych z ludzkich embrionów, sprawdźcie powiązania firm biotechnologicznych z żywieniowymi koncernami oraz zakresu współpracy ? Nestlé zapytana o relacje z firmą Senomyx, dotyczące używania płodów w swej technologii określiła je jako ogólnie przyjęte badania naukowe. Pepsi z kolei określiła swoją współpracę z firmą biotechnologiczną Senomyx jako ograniczoną “jedynie” do tworzenia niskokalorycznych napojów, o wspaniałych walorach smakowych. Koncern kosmetyczny z San Francisco – Neocutis – sprzedaje kosmetyki które produkowane są na bazie komórek abortowanych dzieci.Celem ciemnych sił jest zniszczenie człowieka jako bytu stworzonego przez JEDYNEGO BOGA, a w centrum zainteresowania mają prawo być tylko UPADŁE ANIOŁY czyli Ball, ZEUS, RA, APOLION a oni wkrótce się ujawnią i powrócą…W to wierzyli i im hołd oddawał Hitler, Himler Vrill, Thule, Ahnenerbe i wszyscy „wielcy” tego swiata..A adrenochrom, czyli pradawny zwyczaj pobierania energii życiowej z mordowanego wojownika ( mord rytualny) łączy się ze sposobem pobierania narządów na żywca, gdzie dziecko jest niewinne ale cierpiąc niewyobrażalnie wydziela energie którą żywią się istoty z innych wymiarów…Niestety stąd wzięły się mordy rytualne praktykowane do dziś..i ma to związek z ubojem rytualnym, Nacje po spożyciu ekstraktów mięsnych nie zachowują się nigdy irracjonalnie..energetyczny pierwiastek zła spożywają z wielką chęcia..z PANEM Bogiem… sorry za stylistykę i powtórki.. Tylko JEZUS CHRYSTUS

   1. Opponent, to było do Kefira czy do tego od ks. Natanka? Bo odniosłem wrażenie, że do tego drugiego, a gospodarz chyba wziął to do siebie…

    1. Do Jarka.
     Widząc opublikowany swój krytyczny komentarz dostrzegam przemianę, jaka w nim zaszła. Wiele poprzednich niewygodnych wpisów cenzurował, teraz tego opublikował!
     Wreszcie stawiasz czoła przeciwnościom, Jarku!
     Gratuluję wkroczenia w kolejny etap dorosłości.

      1. Fajnie, że zrobiłem Ci przyjemność. Problem w tym, że „ks.” Szatanek uznaje ją za grzech, tak że raczej już masz przechlapane. Szybka spowiedź i długie zadośćuczynienie tylko Cię ratuje, czując się bowiem zaszczyconym zepchnąłeś boga w cień, siebie stawiając na piedestale. Ks.” Szatanek stale o tym gada.

 5. Rozważania na miarę „Ricka i Morty’ego”. Wszechświat to multi uniwersum. Już od dawna miałem swoja teorię, że każda decyzja każdej świadomej istoty tworzy nową odnogę rzeczywistości, nowy wszechświat, który od tej pory rozwija się samodzielnie i mnoży dalej, wraz z kolejnymi wyborami kolejnych świadomych istot. Powiedzieć, że to się dzieje wykładniczo to jak nic nie powiedzieć. Ostatnio zresztą poważni fizycy od fizyki kwantowej potwierdzili to, co czułem od dawna.

 6. Naukowo potwierdzono że teoria big bang oraz teoria zachowania masy e=mc2 to jest para nauka, co najmniej kilka krajów na świecie oficjalnie przeprowadziło badania na różne sposoby w ostatnich dziesięcioleciach z wynikiem 100% pewności że te teorie są para nauką, Chiny, USA, Wielka Brytania, Rosja, Indie, Kanada, Australia, Francja dowiodły że grawitacja jest siłą stałą i nie może rozchodzić się z prędkością bliską prędkości światła co zakłada teoria zachowania masy e=mc2 to jest jakiś totalny shit, dajcie znać jeśli znacie jakieś inne państwo poza Polską gdzie tego się oficjalnie naucza w szkołach bo tym się zajmują prywatnie ludzie pokroju Alex Jones w USA, te teorie nigdy poza chyba Polską, Kazachstanem i Albanią, Watykanem i Arabią Saudyjską nigdy nie były nawet uznawane za wiarygodne a na ich bazie powstało wiele różnych teorii które nie mają zastosowania, środowisko akademickie w Polsce twierdzi że ta teoria ma zastosowanie bo stosują ją w innych wymyślonych z tej teorii teoriach to tak jakbym powiedział że ziemia leży na słoniach i ma to zastosowanie w teorii że te słonie stoją na żyrafach, a żyrafy na małpach…

  J.Kefir posługuje się właśnie tą para mową tym bełkotem pseudo intelektualnym który został u niego wdrożony siłą i przymusem aby mógł zjeść chociażby pączka w sklepie polskim i nie być ukamienowanych czy ukrzyżowanym za dziecka, tak działa właśnie system. Z tego syfu trzeba się ostro oczyszczać

  1. Niestety kolego, ale nie podałeś żadnych faktów za swoją krytyką Einsteina. Prawda jest taka, że wszystkie postulaty teorii względności są udowodnione, a ona sama jest tak piękna i elegancka, że nie dostrzec tego może tylko ktoś, kto w ogóle jej nie rozumie. W myśl tej teorii grawitacja nie jest siłą, tylko zakrzywieniem przestrzeni. Jak najbardziej zatem jest stała i „rozchodzi się” (może to nie do końca trafne sformułowanie) z prędkością światła.
   Dzięki Einsteinowi powstała nowa fizyka, które przezwyciężyła dotychczasowy paradygmat dotyczący czasu, przestrzeni, grawitacji, światła. Tylko osoba która nie zdaje sobie z tego sprawy może nazywać to shitem. Już niejeden próbował obalać TW, ale nikomu się to nie udało. Tobie też nie.

   1. A według mnie grawitacja jest siłą, właśnie że grawitacja nie rozchodzi się z prędkością światła ani bliską jej prędkości i jest to jeden z dowodów który wskazuje jawnie że mamy do czynienia z para nauką.

    Czemu ja mam obalać jakąś teorię skoro nie ma żadnych dowodów na nią jest to czysta sofistyka z elementami rozmyślań, tego typu teorii powstaje dosyć sporo i nawet dzieci mają lepsze. Ty mi powiedź jakie ma zastosowanie ta teoria poza uprawianiem sofistyki

    1. TW udowodniła, że czas i przestrzeń są plastyczne, a nie stałe. Odnośnie do grawitacji – miejsce newtonowskiej siły zastąpiła einstenowska geometria, i obydwie są prawdziwe. To po prostu o jeden szczebel wyżej jeśli chodzi o wyjaśnianie rzeczywistości, choć przecież prawa Newtona nadal obowiązują. To tak jak z ruchem słońca dookoła Ziemi, w co wierzono przez tysiąclecia. Tworzono na tej podstawie obraz świata, wyliczano różne stałe, aż przyszedł Kopernik i wszystko wywrócił do góry nogami. Ale czy poprzednie wyliczenia były błędne? Nie, do dziś mówimy, że słońce zachodzi o godzinie np. 19 i jest obojętne czy to ono okrąża Ziemię, czy na odwrót. A jednak zmiana kopernikańska była fundamentalna, otworzyła nowe perspektywy, wyniosła myśl ludzką piętro wyżej. To samo zrobił Einstein, tylko jeszcze bardziej. Tak, grawitacja jest siłą. I w równaniach wszystko się zgadza. Nie, nie jest nią. I również się zgadza. Rozumiesz teraz? TW jest czymś wspaniałym, jeśli ją zrozumiesz, zaprze Ci dech w piersiach.

     1. INFO

      Poza funkcją ogłupiania społeczeństwa i wyłudzania pieniędzy to ma ta teoria względności jakieś zastosowanie?

  2. Dokładnie @Samolub, miałem zrobione pranie mózgu i to na zawsze mnie zmieniło. Człowiek nie jest już potem sobą, nie czuje się ciągłości istnienia własnej istoty.

   1. Brak ciaglosci jest spowodowany specjalnym praniem mozgu nazwanym zersetzung czyli decomposition czyli rozklad. Jest o tym angielska definicja na wikipedii. W internecie po angielsku napisano o tym w artykule „Stasi Tactics – Zersetzung | Max Hertzberg”.

   2. O tym właśnie mówię że ofiarami prania mózgu jest większość społeczeństwa tylko niewielka część dostrzega że za zasłonami może czaić się przekręt, większość ludzi to wypiera lub broni jakiejś narzuconej wersji często za friko kopiując nowomowę, patrz takie postacie jak INFO pracują w pocie czoła jak mróweczka.

    Pytanie brzmi czy powinieneś używać tego typu pseudo naukowej nowomowy aby cokolwiek starać się wyjaśniać i podpierać się ich autorytetami bo w ten sposób niejako to ty zanurzasz się w ten chory półświatek, nie masz obowiązku spełniać tego typu „norm” społecznych, a jeśli już swoją osobą miałbyś firmować tego typu rzeczy to powinni ci zapłacić jak Lewandowskiemu za to że chodzisz z ich logiem na koszulce.

    1. @Samolub – masz rację, za dobrą total propagandę czeba płacić. Dlatego zgłoszę się do siedziby tajnego stowarzyszenia illuminati w Californi po należne mi szekle.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.