ROK 2030, PROWINCJA NADWIŚLAŃSKA, WIZJA PRZYSZŁOŚCI

Ja, Jan Konstanty Małolepszy-Kowalski zwracam się z uprzejmą petycją do zarządu sklepów Media Expert o wyznaczenie terminów, kiedy naprawdę u Was obowiązują mega zniżki i promocje.

Robię to dlatego, gdyż dwie mądre reklamy, skądinąd o wyjątkowej wartości muzycznej, które są puszczane od początku zarazy KA-666, czyli od lat („wszyscy razem w Media Expert”, jak i”Media Expert jest cool”), mogą wprowadzać w błąd.

Sugerują one, że mega zniżki, obniżki, promocje i rabaty są u Was nieustannie, przez cały czas. A tymczasem są pewne okresy w roku, gdy jest taniej lub drożej. No chyba, że to wszystko to ściema? Ale nie chcemy w to wierzyć, przecież my, porządni obywatele wierzymy we wszystko, co jest w telewizji, na Netflixie czy w MetaVerse!

Tak więc my, przykładni obywatele liberalnego, demokratycznego, światowego państwa prawa ze stolicą w Pekinie, chcemy kupować, konsumować, spać, pić alkohol, brać dragi, uprawiać se.ks, wydalać, tak jak na porządnych ludzi przystało!

Ważne jest dla nas także kupowanie markowych przedmiotów, by tak zaakcentować swoją indywidualność. Nie chcemy być przecież jak Ci odszczepieńcy, którzy chodzą do lumpexów, nie mają na sobie nic trademark, medytują w lesie i uprawiają dziwne teorie!

Jednocześnie dziękujemy Wam, że nie dopuszczacie nie-zaelixirowanych osób do pracy w sieci Media Expert i nie wpuszczacie ich na teren sklepów. Jesteśmy szczerze przekonani, że 35 tabletka elixirum prolongatum pomoże w końcu zwalczyć robala KA-666. W końcu dziś w naszej prowincji było aż 19.000 przy.padków!

Proszę o pozytywną odpowiedź na moją petycję. Nie każcie nam myśleć na niepotrzebne tematy!

Podpisano: Jan Konstanty Małolepszy-Kowalski, 2 kwietnia 2030 roku.

🔥 Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 UWAGA: Prowadzę stronę jarek kefir com od 10 lat. Utrzymuję ją z darowizn. Jeśli lubisz moje artykuły, to możesz dorzucić swoją cegiełkę na budowę lepszego świata:

1️⃣ Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “ROK 2030, PROWINCJA NADWIŚLAŃSKA, WIZJA PRZYSZŁOŚCI

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.