Sposób na komornika: nie graj z systemem na jego zasadach!

Sposób na komornika: nie graj z systemem na jego zasadach!

sposób na komornikaJest to sposób na komornika autorstwa Piotra który komentuje na stronie AstroMarii, a który zna zasady i tajniki prawa morskiego. Prawo morskie to jakby alternatywna rzeczywistość prawna, której próżno szukać w oficjalnym nurcie. Wykorzystując prawo morskie i jego luki można po prostu ominąć system.

Podstawowa zasada prawa morskiego jest taka, że nie można nikogo skrzywdzić prawnie, jeśli zna on zasady tego prawa i umie je stosować. Czyli tak samo jak w innych dziedzinach życia. Kłopot jest tylko taki, że praktycznie nikt nie przekazuje tej wiedzy życiowej młodemu człowiekowi.

Rodzice, szkoła, nauczyciele, kapłani, społeczeństwo, nauka – uczą Cię strachu, bierności i nie wychylania się. Są to ludzie często z poprzedniej epoki, żyjący podług wzorców z XIX wieku, które już 100 lat temu były zdezaktualizowane. Wartościowej wiedzy musisz się nauczyć sam.

Prawo morskie zostało ustanowione przez elitę w tym samym celu, co kapitalizm – by dzielić, rządzić i okradać. Kolejnym ciekawym jego aspektem jest to, że wszystko co istnieje (bank, firma, rząd, instytucja, urząd, a nawet osoba) jest korporacją. Ma osobowość korporacyjną. Korporacja-matka w skali globalnej to Corporation of London – jest to stolica planety, stolica NWO.

Ciekawe jest też to, że w świetle prawa morskiego każdy obywatel państwa-korporacji jest oficjalnie jego niewolnikiem. Państwo-korporacja może z nim zrobić co tylko zechce, chyba że taka osoba zna zasady prawa morskiego i umie je zastosować.

Dochodzą do tego jeszcze inne zależności, takie jak prawna ochrona dla funkcjonariuszy takiej korporacji. A więc dla: policjantów, wojskowych, lekarzy, prawników, urzędników, polityków. Te zawody są PONAD PRAWEM. Są to zawody gdzie pomyłki czy wręcz jawne zbrodnie wydarzają się wyjątkowo często. Zaś przypadków postawienia przed sądem w/w funkcjonariuszy korporacji jest jak na lekarstwo.

Przypadków skutecznego i sprawiedliwego skazania ich, nawet jeśli w grę wchodzi jawna i oczywista zbrodnia, jest jeszcze mniej. Te zawody popełniają zbrodnie w majestacie prawa. Stąd mówi się np o „ludobójstwie w białych rękawiczkach” za pomocą szkodliwego żarcia, toksycznych lekarstw i szczepionek.

Przejrzyjcie choćby pobieżnie dwa poniższe portale gorliwie dokumentujące przestępstwa elity III RP. Dowiecie się wtedy, że to co mówię wcale nie jest fikcją, a system prawny i sądowniczy działa jak zorganizowany kartel przestępczy:
1. Afery prawa: http://www.aferyprawa.eu/
2. Afery i bezprawie: http://www.aferyibezprawie.org/

Polecam też linki z opisem, czym jest to drugie, alternatywne prawo, poniżej. Są to szczegółowe i rozbudowane opisy, jak i nagrania video:
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]
BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!
Gdzie mieści się stolica NWO? Będziesz zaskoczony!
Prawo jest totalną fikcją, a sędziowie i prawnicy to kartel przestępczy
Zbrodnicze „prawo morskie” ustanowione przez elity rządzi Ziemią

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Sposób na komornika..

Cytuję: „Jeśli zawita w twoje gościnne progi komornik, nie wpuszczaj go do domu i nigdy, przenigdy nie podawaj mu na żądanie swojego imienia i nazwiska. Wiedz, że jeśli podasz mu swoje imię i nazwisko lub dowód osobisty sam wyrzekasz się swoich praw! W tym momencie wyrażasz zgodę na egzekucję! Nie odpowiadaj na pytanie o nazwisko, on nie ma prawa cię o to pytać, bo nie jest przedstawicielem żadnej rządowej instytucji. Poproś, żeby okazał legitymację, ale nie służbową, lecz wydaną przez instytucję rządową (masz prawo to zrobić). Niech udowodni, że jest pracownikiem rządu. W rzeczywistości jest to facet pracujący dla prywatnej korporacji.

Nie podpisywałeś umowy z tą korporacją, więc jeśli ona wysuwa wobec ciebie jakieś żądania zażądaj od niej kopii umowy, jaka was łączy, a przede wszystkim niech ci komornik przedłoży prawomocny wyrok sądu, ale ważna uwaga: PODPISANY IMIENNIE PRZEZ SĘDZIEGO, KTÓRY GO WYDAŁ. Nie ma to być nieczytelny kulfon anonimowego sekretarza sądu (zauważ, że na rzekomym wyroku nie ma nawet nazwiska tego sekretarza), który poświadcza zgodność podpisów na wyroku. Ma to być oryginał wyroku, z podpisem sędziego! I pamiętaj! To jeszcze nie koniec. Bo komornik jest cwany. Nie spuszczaj pary z kotła, wierząc, że skoro parch odchodzi jak niepyszny, to znaczy, że został pokonany. Ta menda, stojąc już w otwartych drzwiach, zada ci podstępne pytanie: „czy pan/i nazywa się (wpisz tu swoje imię i nazwisko)?” Jeśli z radości wykrzykniesz „tak” to już po tobie! Przegrałeś i musisz się przygotować, że rzuci cię na glebę, a mieszkanie splądruje lub zdemoluje.

Jeśli komornik straszy cię wezwaniem policji uprzedź go i sam ją wezwij. Przyda ci się pomoc gliniarzy, gdy on będzie cię próbował sterroryzować lub szantażować. Zażądaj spisania protokołu i wyjaśnij, że potrzebujesz tego, żeby zaskarżyć drania w prokuraturze. To powinno ostudzić jego zapędy. A dlaczego na wyroku ma być podpis sędziego, a nie poświadczenie anonimowego sekretarza sądu? Bo sąd też jest firmą (korporacją), więc nie masz z nim umowy, że ma prawo cię sądzić. Sędzia nigdy nie podpisze wyroku, bo się boi, że powiadomisz prokuraturę za łamanie przez niego prawa. Proste?

To jest tak cholernie proste, że aż nie można w to uwierzyć. To się wprost w głowie nie mieści! Ja nie mogłam tego w ogóle zrozumieć. Nieustraszona tłumaczyła mi jak krowie na rowie, a do mnie nic nie docierało! Nigdy nie walcz z systemem na ustalonych przez niego zasadach. Nie walcz w sądzie, bo sądy są fabryką talmudycznego bezprawia. Tam się wydaje niesprawiedliwe wyroki przeciw głupim lemingom i gojom. Nie masz tam żadnych szans. Nie zatrudniaj adwokata, bo nie tylko ci nie pomoże, ale cię zrujnuje. Ignoruj wezwania, odsyłaj je i czekaj. Na co? Na komornika! Jak przyjdzie potraktuj go w opisany sposób. I nie daj się zastraszyć!
Oczywiście wyżej opisana sprawa dotyczy przypadku, kiedy komornik przychodzi z papierkiem bez podpisu sędziego. Nie mówimy tu o przypadku, kiedy popełniliśmy przestępstwo narażając bliźniego na straty finansowe lub niebezpieczeństwo! (To byłoby złamaniem prawa naturalnego, które nakazuje nie krzywdzić bliźniego].

Oto komentarz Piotrasa w tej sprawie:

Tak, ZUS, rząd, i ta cała ferajna cwaniaków to zarejestrowane korporacje, sąd i cały ten burdel to też korporacje, komornik pojawiający się w drzwiach albo jego korespondencje to też biznes. Jest tylko trochę zasad obowiązujących w tym biznesie, których niestety trzeba się trzymać, jeżeli chcemy wyjść obronną ręką z tych potyczek.

Sędzia nie ma prawa sadzić nas: zależy jaki sędzia, i zależy jaki jest tzw. CLAIM, czyli pozew. Sędzia korporacyjnego RP będzie nas sądzić na podstawie przypuszczeń, że w trakcie popełnienia wykroczenia ( proszę zauważyć różnicę między wykroczeniem, a przestępstwem – to dwa różne światy) działaliśmy jako pracownik RP, łamiąc zasady korporacyjnego RP czyli ustawę. Taki sędzia ma mnóstwo powodów, żeby tak myśleć, – chociażby okazany dowód policjantowi podczas przechodzenia na czerwonym, bądź prawa jazdy przy drogowym wykroczeniu – te dokumenty są obowiązkowe tylko dla pracowników RP.

Sędzia działający na podstawie pozwu o przestępstwo, gdzie jest OSOBA POSZKODOWANA, jak najbardziej ma prawo zmusić nas do wzięcia udziału w procesie i do odsiadki jeżeli będzie wyrok skazujący. Nie wolno mieszać tych 2 jurysdykcji, korporacyjna fikcja ustawowa to nie to samo co przestępstwo, gdzie ktoś żywy został poszkodowany.

Wracając do komorników, mimo tego, że to są fikcyjne byty-korporacje, oni muszą działać jawnie i zgodnie z prawem. Otóż – prawdą jest, że musi być wyrok sądu, wyrok poprzedzony procesem, gdzie osoba „dłużnik” ma prawo do obrony, wyrok musi być podpisany czytelnie i funkcja osoby podpisującej jawnie określona, a to dlatego, że ta właśnie osoba bierze na siebie pełną odpowiedzialność za prawdziwość tego wyroku. Żaden pajac w urzędzie nie ma prawa wydać takiego wyroku! Tylko sędzia, i tylko po uprzednim procesie.
Jeżeli komornicza gnida zjawia się z kawałkiem papieru i jakimiś nie oznaczonymi bazgrołami – dzwonić po policję natychmiast. Wcześniej poprosić o imię, nazwisko i jeżeli to możliwe – proszę zanotować jego datę urodzenia – to jest potrzebne, żeby zlokalizować poprawnie jego osobę prawną.

Potem zadzwonić po policję i kazać go aresztować za próbę wyłudzenia. Jeżeli policjant odmówi, poprosić o jego dane i zadzwonić po inny patrol, a temu powiedzieć, że zostanie dodany jako oskarżony do pozwu o wyłudzenie pieniędzy i również za odmowę pełnienia swoich obowiązków jako stróż prawa.

Jeżeli komornik pojawia się z nakazem sądowym – to teraz pytanie, czy odbył się proces, czy franca w todze stempluje wszystko jak leci, cokolwiek kumpel z banku jej podsunie – tu też są co najmniej 2 scenariusze.
Jeżeli proces się odbył i zostało udowodnione komuś, że nie dotrzymał swoich zobowiązań biznesowych – wtedy taka windykacja jest niestety możliwa. Gdyby tak nie było – w jaki sposób mógłbym odebrać swoje należności, jeżeli ktoś dla kogo pracowałem długie tygodnie postanowił mi nie zapłacić?

Wszystko zależy od tego, co jest sednem takiej sprawy, czy odbył się proces, czy był wyrok itd., nie wszystko wrzucamy do jednego wora, bo może się okazać, że będzie problem.

Nie ignorujemy również pism, zwłaszcza poleconych – to jest 1-sza zasada. Ktoś rości sobie jakieś prawa, do naszej uwagi, majątku bądź naszego czasu. Ten ktoś może mieć prawdziwe prawo do tego, a może być to tzw. totalna bania. Nie dowiemy się jak będziemy ignorować pisma. Jest jeszcze ważniejszy aspekt – są pisma napisane w odpowiedni sposób – tzw. self authenticating contract, czyli pismo, które w razie braku odpowiedzi, zostaje uznane za prawdziwe. To jeden z trików commerce, działa, proszę mi wierzyć.”

Autorzy: AstroMaria, Piotras
Źródło: https://astromaria.wordpress.com/

11 myśli w temacie “Sposób na komornika: nie graj z systemem na jego zasadach!

 1. Czy jest szansa zmiany tego terminu który nieodparcie kojarzy się z prawem dotyczącym dryfujących resztek ze statku i rozbitków? Wystarczy że „firma” nie oznacza firmy a imię i nazwisko szefa -.-

 2. Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne (Lus est ars boni et aequi). Prawomocny jest tylko ten wyrok, który został wydany ex aequo et bono (według tego, co dobre i słuszne), czyli – oparty na ogólnych zasadach sprawiedliwości, uwzględniających literę i ducha prawa. Litera wyraża treść prawa, a duch nadaje wyrokowi treści, pozytywne, ludzkie. W przypadku, gdy prawo zatraci ducha – nie jest już dla człowieka, lecz człowiek jest dla prawa. Prawość, Sprawiedliwość i Prawda to Triada będąca przedmurzem Światłości. Dlatego Istoty Światła zawsze opierają się na Prawdzie, wykazują się samoistną Prawością, a dla innych są Sprawiedliwe. I tylko tak Oświeceni powinni być Sędziami. Kto nie jest Prawy nie może być Sprawiedliwy, a kto nie zna Prawdy, ten nie zna też pozostałych dwóch kategorii. Brak jednej – rujnuje pozostałe dwie z Trójki. Prawda nie triumfuje, giną jednak Jej przeciwnicy. Prawy i sprawiedliwy – nie uchyla się od swoich obowiązków.

  1. „Względem WROGòW prawo się stosuje. Względem PRZYJACIÓŁ prawo się interpretuje.
   Najmocniejszym komunikatem w filmie jest fakt, że prawo zastąpiło moralność, a władza i próżna gloria zastąpiły prawdę. Prawnicy nie poszukują PRAWDY, ale własnej sławy poprzez wygraną za wszelką cenę, nawet kosztem własnej niegodziwości. Prawo jest równe dla wszystkich, ale nie wszyscy są … RòWNI. Niektórzy ludzie mają więcej praw i są to osoby najbardziej skorumpowane, powòd, dla ktòrego diabeł (oni) nie potrzebuje prawników dla uzyskania sprawiedliwości, lecz dla uwolnienia niegodziwości. Stu przestępcòw czyni mniej szkody niż diaboliczny sędzia.

   ……

   OTO SŁOWO Diabła…. AMEN
   – „Kolejne tysiąclecie jest tu, za rogiem, Kevin. Eddie Barzoon, przyjrzyj mu się dobrze, bo to on jest obrazem człowieka następnego tysiąclecia. Nie jest tajemnicą, skąd pochodzą ludzie tacy jak on; są to ludzie, którzy doszlifowali ludzką chciwość do tego stopnia, że mogą podzielić atom, tak ostre jest ich pragnienie; budują ego tak wielkie jak katedra i łączą włóknami optycznymi świat z każdym impulsem ego. Natłuszczają nawet najnudniejsze marzenia fantazjami opartymi na złocie i dolarach, aż każdy człowiek staje się początkującym cesarzem, swoim własnym Bogiem! I w tym momencie dokąd się zdąża?! Gdy wszyscy uwijamy się między jednym a drugim interesem, kto ma na oku naszą planetę? Powietrze jest zanieczyszczone, gnije woda, nawet miód pszczeli ma metaliczny posmak radioaktywności i wszystko pogarsza się coraz szybciej. Nie ma sposobu na zastanowienie się, ani na przygotowanie.
   Kupujemy przyszłości, sprzedajemy przyszłości tam, gdzie nie ma żadnej przyszłości. Jesteśmy w szalonym pociągu, synku! Mamy miliardy Eddie Barzoonòw biegnących w tempie joggingu ku przyszłości. Wszyscy oni przygotowują się do wsadzenia palca w dupę byłej planecie Boga, potem sobie go liżą i wpisują na swych nieskazitelnych cybernetycznych klawiaturach obliczenia przeklętych godzin do faktury, i wreszcie zaczynają uświadamiać sobie…bilet będą musieli zapłacić sami. Gra już się rozpoczęła, już za późno, by się wycofać, brzuch jest już zbyt pełny …Nikczemny ptak! Oczy przekrwione i krzyczysz o pomoc, zgadnij ? Nie ma nikogo!
   Jesteś sam, Eddie, jesteś odrzuconym synkiem Boga. Może to prawda, może Bóg rzucił kostką jeden raz za dużo i tak wyrolował nas wszystkich. ”
   – John Milton (Słowo Boże czy diabelskie?)

   ……

   BOSKO LUDZKI SZATAN
   Diabeł nowoczesny, zagrany po mistrzowsku
   przez Ala Pacino…Diabeł, który wchodzi do Kościoła i ma syna z dewotką, kobietą, ktòrej życiem jest dom i kościòł, a mimo to, po ludzku, uległa pewnej nocy swojej ludzkiej słabości, lojalności swojej namiętności, jak każdy zwykły śmiertelnik i… spłodziła dziecko… Diabeł, który wkrada się do luk władzy we wszystkich dziedzinach, a zwłaszcza w prawie i administracji… Diabeł, ktòry schodzi między ludzi w metrze, wtapia się w tłum, jest jednym z nas, z bliska uwodzi nas, byśmy wybrali najkròtszą drogę do bycia sobą. Diabeł, który jest wśród nas, który nie opuszcza nas jak dobry Bòg… Diabeł, który nam schlebia i gra z naszą próżnością, z prawem dyktującym władzę, z Prawdą, ktòra zmienia się w „sofistykę”, a zatem nie jest absolutna, ale względna : każdy może stać się twòrcą własnej moralności, własnego prawa, własnego Boga i być sam sobie Bogiem; człowiek, który staje się miarą wszystkich rzeczy, Diabeł, ktòry staje się „filozofem”, aby udowodnić wszystkim hipokryzję Boga igrającego z instynktami człowieka: Boga, który wypełnia nas namiętnościami, aby potem potępić nas, gdy je przeżywamy; Boga, ktòry otacza nas światem pełnym cudów i stawia ograniczenia, abyśmy nie mogli się nimi cieszyć.
   W tym filmie wychodzi na jaw obraz fałszywego Boga: despotycznego i politycznego, stworzonego przez religie w celu zdominowania człowieka. Jest to Bóg stworzony przez ludzi diabolicznych, zazdrosnych i zawistnych (takich, ktòrzy – na przykład – sami nie mając kobiet, zabraniają ich, tworząc pośrednio brudną i grzeszną wizję seksu).

   ……

   Jeśli Bóg ma syna,
   Diabeł ma córkę…
   Niewielu mówi o roli Lucyfera (Ten, który przynosi światło – czyli Ten, ktòry mówi prawdę) … Milton uczy nas w tym filmie, że diabły są podzielone na upadłych aniołów i ludzi, którzy zrobili karierę … Bóg miłości natomiast nie ingeruje tam, gdzie nie jest chciany. Nie zamierza przełamywać niczyjej świadomości na wzòr kaznodziejów, którzy budują swe kariery prawników. Diabeł nie ma jednego zepsutego dziecka, ma wiele zepsutych dzieci… chce braterstwa, a nie totalitaryzmu i absolutyzmu megalomańskiej dumy jedynego syna.
   – Kevin, miałem tak wiele dzieci i prawie dwa razy tyle rozczarowań … Popełniłem błąd za błędem. A potem pojawiliście się wy. Wy dwoje. (John Milton)”

   1. Istoty Światła zawsze opierają się na Prawdzie, wykazują się samoistną Prawością, a dla innych są Sprawiedliwe. I tylko tak Oświeceni mogą pouczać drugich.

 3. Drogi Leszku!
  Po Twoich wpisach wnioskuję ze piszesz w chwilach wielkich uniesień. Wystepuja one po zażyciu pewnych specyfików zwanych przez niektórych [pokarmem Bogów]. Zauważyłem że najprawdopodobniej zmieniłeś specyfik bo nie wspominasz Jezusa tylko tym razem istoty Świetliste [aniołów] Mam możliwość i jak chcesz to skontaktuję Cię z Adminem portalu gdzie tłumaczą jak bezpiecznie brać te specyfiki. Osoba ta posiada rozległą wiedzę i duze doświadczenie w udzielaniu pomocy. Wszak jesteś istota ludzką i byłoby nam smutno gdyby spotkała Cię krzywda
  Zastanów się – dłoń wyciągnięta

 4. Wszystko ładnie opisane, niestety zycie jest brutalne i wygląda trochę inaczej. Żaden policjant nie stanie po twojej stronie , tylko komornika ( tzw. urzędnika państwowego ) a jak nie będziesz chciał okazać dokumentu , to siłą wejdą do mieszkania, powalą Cię na ziemię , przeszukają Ciebie i całe mieszkanie i zrobią co będą chcieli. Niestety takie jest prawo w Polsce , prawo silniejszego.
  Najczęściej komornicy mają legitymację wydaną przez Sąd i takie okazujoraz wyroki podpisane imiennie przez Sędziego . I co wtedy ???

  1. No właśnie.. poproszę o jakieś sugestie REALNE.. bo pisać, że mogę nie okazać dokumentu lub wezwać policję, by stanęła po mojej stronie, to też potrafię. Jestem blisko związana ze służbą cywilną (a więc pracą urzędników) i policją. Nie ma takich opcji, jakie są opisane w powyższym artykule. Czy ktoś może podać prawdziwy przykład o tak rozegranej sytuacji? Nie jestem „niewiernym Tomaszem”, co uwierzy, jak zobaczy, ale realistką. Nie jestem również urzędnikiem, komornikiem czy policjantem, wręcz przeciwnie – staram się wszelkimi sposobami wyegzekwować prawdziwą kwotę, którą komornik może ze mnie ściągnąć, jako z dłużnika, a nie plus wszelkie nadwyżki sięgające sześciokrotności długu.

 5. A ty, Bogdanie, zastanów się chociaż przez chwilę nad sobą samym.
  Twój powyższy wpis nie tworzy żadnego sensu. Starasz się być tylko „zjadliwie cyniczny” w stosunku do Leszka, a wychodzi na to, że jesteś po prostu „straszliwie żałosny” w tych swoich usiłowaniach. Nazywasz się oświeconym człowiekiem, który „jakoby” tyle rozumie,, który pojął istotę boskości, a prezentujesz czasami tak niecne zachowania, podejmowane z tak niecnych pobudek…., że aż przykro tego słuchać i przykro na to patrzeć. A .przy okazji wychodzi na jaw (po raz kolejny) twoja wazeliniarskość…. Masz bardzo tchórzliwą naturę, Bogdanie

 6. Jeżeli mam nie iść do adwokata. Sam sobie z tym zakręconym prawem nie poradzę. Sposób opisany powyżej nie zadziała, bo komornik zamknie konto, siądzie na wypłatę. Mam nie słusznie zabierane pieniądze,bo ktoś nie postawił kropki. To co mam zrobić?!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.