SZYKUJE SIĘ OGROMNE WYŁĄCZENIE PRĄDU W EUROPIE!?

Związane oczywiście z drożyzną, niedoborem surowców energetycznych, niesamowicie ostrą zimą, załamaniem łańcuchów dostaw jak i światowym głodem?

➡️ WSZYSTKIE ELEMENTY UKŁADANKI, począwszy od bakcyla KA-666 z grudnia 2019, układają się w jedną całość. Cel jest jeden: Nowy zielony ład – N.W.O. – globalny totalitarny kapitalizm-komunizm rodem z Chin na całej Ziemi, lokdałny klimatyczne, czyli dalsze areszty domowe z powodu przyszłych kataklizmów pogodowych (zima do czerwca – lipca zrobi wrażenie na każdym, w roku 2021 w Polsce północnej była przecież do końca maja).

I w końcu Wielki Reset światowej ekonomii – nie będziesz posiadał niczego, i w założeniu masz być szczęśliwszy. A oni posiądą wszystko, całą Ziemię.

.

.

🌎 Austriackie Ministerstwo Obrony w październiku 2021 wysyłało ostrzeżenie do obywateli:

1️⃣ Cytat: „Co zrobić w przypadku awarii zasilania lub infrastruktury w całej Europie? Gromadzenie zapasów żywności, wody, baterii i paliwa na co najmniej 15 dni krytycznej awarii zasilania” to tylko niektóre ze wskazówek zawartych w tym oficjalnym ogłoszeniu, które moglibyśmy wziąć pod uwagę w pozostałej części kontynentu.” (Koniec cytatu)

🌎 W Niemczech podobnie:

2️⃣ Cytat: „Wysoki popyt i przejście na zieloną energię naraziły znaczną część Europy na awarie. W Niemczech władze państwowe uczą społeczeństwo, jak ogrzewać domy świecami i przyzwyczajać się do „gotowania bez prądu”. Władze państwowe w Nadrenii Północnej-Westfalii zorganizują w sobotę swój pierwszy „Dzień ochrony przed katastrofami”, a instruktorzy z miasta Bonn uczą obywateli, jak sobie radzić „w przypadku długiej awarii zasilania”. Reklama Federalnego Urzędu Ochrony Ludności daje wskazówkę, co jest w sklepie, i przedstawia starszą kobietę ubraną w kilka warstw odzieży, która ogrzewa swoje mieszkanie świecami palącymi się pod odwróconą doniczką i uszczelnia okna folią odblaskową.” (Koniec cytatu)

3️⃣ Cytat: „Urząd Ochrony Ludności zaprezentował w piątek kampanię reklamową skupiającą się na wszystkich aspektach przygotowania kryzysowego, a wkrótce opublikuje ukierunkowaną strategię dotyczącą „magazynowania, ekstremalnych warunków pogodowych, awarii zasilania i bagażu awaryjnego”. Tymczasem urzędnicy zaprezentują nową książkę zatytułowaną „Gotowanie bez prądu” podczas sobotniego wydarzenia w Bonn.” (Koniec cytatu)

4️⃣ Cytat: „Tymczasem w Polsce pesymistyczny scenariusz jest raczej bagatelizowany. Beata Jarosz-Dziekanowska, rzecznik prasowa Polskich Sieci Energetycznych (PSE) przyznaje, że awaria typu blackout występuje najczęściej w wyniku nałożenia się kilku zdarzeń losowych, obejmujących np. awarię sieciową w powiązaniu z awaryjnym wyłączeniem dużej elektrowni.” (Koniec cytatu)

5️⃣ Cytat: „Przy takim wyniku jedynym mechanizmem bilansującym byłby znaczny dalszy wzrost cen gazu i energii w Europie, odzwierciedlający potrzebę zniszczenia popytu, przy ograniczeniu popytu na energię w sektorze przemysłowym poprzez przerwy w dostawie prądu.” (Koniec cytatu)

Źródło: La Republica, Bloomberg i inne media.

Polecam czytać media zagraniczne, portale z branży rolniczej, biznesowej, spedycyjnej, marynistycznej (czyli morskiej-marynarskiej). Na onetach czy gazetach wyborczych zbyt dużo nie przeczytacie, choć i tam pisze się zadziwiająco wiele o zbliżającym się gigantycznym globalnym krachu. Tym, którzy mnie krytykowali, jeśli powęszą trochę na portalach i forach branżowych, zapewne srogo zmięknie rura, o ile już nie zmiękła.

➡️ Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “SZYKUJE SIĘ OGROMNE WYŁĄCZENIE PRĄDU W EUROPIE!?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.