CZY GLOBALNY GŁÓD JEST DZIŚ MOŻLIWY!? TAK!

Ludzie, którzy śmiali się z teorii konspiracji, jak i z moich niedawnych wpisów na temat planowanych celowych „lokdałnów żywnościowych”, po lekturze tego wpisu powinni poważnie zastanowić się przede wszystkim nad sobą. Zamiast kazać to robić mi:

.

.

Tym, którzy cisnęli bekę z szalonych wizji Sylwii Spurek o zabronieniu produkcji, sprzedaży i jedzenia mięsa, myślistwa, wędkarstwa, posiadania zwierząt domowych, takich jak koty czy psy, pewnie też mina mocno zrzedła.

UE właśnie uchwaliła furtkę do stopniowego coraz wyższego opodatkowania mięsa i innych szkodliwych wg niej produktów spożywczych. Ma to związek z tzw Zielonym Nowym Ładem, proponowanym przez Światowe Forum Ekonomiczne. Jego guru, Klaus Schwab, mówił także o tym, że po KA-666 konieczne są lokdałny klimatyczne, pozamykanie ludzi w aresztach domowych i drastyczne ograniczenie produkcji i konsumpcji.

A wszystko to w celu ratowania klimatu, choć główne przyczyny katastrofalnych skażeń środowiska nie są nawet specjalnie rozgłaszane w mediach, już nie mówiąc o jakiejkolwiek walce z nimi.

Dzieje się to w dobie szaleńczego wzrostu cen dosłownie wszystkiego, począwszy od benzyny, gazu, węgla, kończąc na żywności (warzywa już są kosmicznie drogie). Będzie to miało taki rezultat, że ludzi biednych może nie być stać na żywność, bo przemysłowo produkowane mięso wciąż jest relatywnie tanie, szczególnie w stosunku do warzyw i owoców.

Tak więc wszystkie cele Wielkiego Resetu, Zielonego Ładu, NWO, globalnego ustroju totalitarnego kapitalistyczno-komunistycznego na modłę chińską, są realizowane krok po kroku.

Kryzys zdrowotny, kryzys ekonomiczny, kryzys cenowo-inflacyjny, kryzys związany z łańcuchami dostaw, a potem kryzys żywnościowy.

Uważasz, że globalna elita nie może Cię odciąć od czegoś tak podstawowego, jak żywność, woda, gaz, prąd, paliwo, ogrzewanie domostw? Jeszcze nie tak dawno elita nałożyła Ci szmatę na twarz, zamknęła w areszcie domowym, zakazała wstępu do parku, lasu, na plażę, odcięła od restauracji, filharmonii, teatru, kina, pubu, koncertu, dyskoteki… Pamiętasz to?

No właśnie.

➡️ Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “CZY GLOBALNY GŁÓD JEST DZIŚ MOŻLIWY!? TAK!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.