PRZEPOWIEDNIE 2022. CO SZYKUJĄ NAM ELITY!?

OKŁADKA PISMA GLOBALISTÓW „TIME” reklamująca szczyt kli.matyczny COP26.

Co może wydarzyć się w przyszłości?

➡️ Dalsze załamanie łańcuchow dostaw z Chin i innych krajów Azji.

➡️ W związku z powyższym, niedobory najpierw dóbr takich jak elektronika, maszyny, leki, chemia, a potem także wszelkich pozostałych.

➡️ Dalszy wzrost i tak już wywindowanych w kosmos cen surowców energetycznych: gazu, węgla, ropy. A zatem niemożność ogrzania mieszkania, prowadzenia procesów przemysłowych, zatankowania auta, transportu i spedycji, produkcji prądu elektrycznego.

➡️ Blackouty energetyczne, czyli wyłączenia prądu na wiele godzin. Już teraz mają miejsce w Indiach, gdzie wybuchają zamieszki, a w Chinach fabryki pracują na pół gwizdka. Kilka krajów Europy przygotowuje swoich mieszkańców na wyłączenia zasilania.

➡️ Lokdałny kli.matyczne mają być następne po lokdałnach KA-666, według wizji wielkiego resetu autorstwa Klausa Schwaba. Gospodarkę trzeba zatrzymać, ludzi aresztować w domach i pozbawić wszelkich praw, sprowadzając do roli bydła, by powstrzymać dalsze oci.pienie kli.matu.

➡️ Zakłady azotowe mają duże problemy z produkcją nawozów dla rolnictwa, co znacznie podwyższy ceny żywności, gdyż procesy produkcyjne są związane ściśle z cenami gazu. A ceny wzrosły kosmicznie.

➡️ W Polsce zapowiadana jest fala.. upałów na listopad 2021 roku. Temperatura ma wynieść powyżej 20 stopni. Wszyscy pamiętamy zimowy tegoroczny kwiecień i maj. Anomalie i szokujące dziwactwa pogodowe mogą się nasilać, przez co tym chętniej zostaniemy w domu, by ratować planetę, jak nam Schwab nakazał.

➡️ Większa ilość trzęsień ziemi, wybuchów wulkanów, słabnięcie ziemskiego pola magnetycznego (dziura nad południowym Atlantykiem), mogą wskazywać na to, że szykuje się przebiegunowanie.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “PRZEPOWIEDNIE 2022. CO SZYKUJĄ NAM ELITY!?

 1. „Większa ilość trzęsień ziemi, wybuchów wulkanów, słabnięcie ziemskiego pola magnetycznego (dziura nad południowym Atlantykiem), mogą wskazywać na to, że szykuje się przebiegunowanie.”

  „The Adam and Eve story – The history of cataclysms” – Thomas Chan, 1965 (były pracownik tymczasowy McDonnel Douglas – badania nad UFO i elektrograwitacją). CIA classified. MHD – Magnetohydrodynamics.

  CIA – gateway process

  Eurowizja 05.2019 – Madonna

  New World Airport – Denver

  „Widzisz przedstawienie, a nie widzisz rzeczy.” – Wielki Szu

  Każdy jest kowalem własnego losu w ramach zastanego porządku.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.