Przeprosiny dla Pana Marka Kotońskiego

Przepraszam Pana Marka Kotońskiego, właściciela forum braciasamcy.pl i portalu radiosamiec.pl za naruszenie jego dóbr osobistych, które miało miejsce na moim blogu https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com oraz hejterskim blogu https://kannister.wordpress.com/ . Treści krzywdzące Pana Marka zamieszczałem w formie wpisów i komentarzy.

Przepraszam za rozpowszechnianie nieprawdziwych i krzywdzących informacji, a w szczególności o publiczne, wielokrotne pomówienie Marka Kotońskiego o pedofilię, co z mojej strony było czynem wyjątkowo niegodnym, którego po głębszym przemyśleniu się wstydzę.

Treści i oceny, które zamieściłem, przekroczyły granice krytyki, prawa i dobrego smaku, nie miałem żadnych podstaw, żeby posądzać Pana Kotońskiego o takie czyny i skłonności, a moje nieetyczne działania wynikały z frustracji i zazdrości wynikającej z tego, że osiągnął to, czego ja nie potrafiłem, udało mu się zbudować społeczność zgromadzoną wokół swojej idei.

Odcinam się całkowicie od treści zamieszczanych przez osoby działające w ramach tzw. grupy Kanistra, a w szczególności osób posługujących się pseudonimami: Kanister/ Kuti, Janusz Sekuła/ Piękny Krzysio/ Obserwator amator, Włosimierz Fejmuchowski, Odlotowy/ theO i innych prowadzących w internecie bezprecedensową nagonkę na Pana Kotońskiego, mającą wszelkie oznaki działalności przestępczej.

Pragnę zadośćuczynić Panu Kotońskiemu poprzez zamieszczenie przeprosin na swoim blogu oraz na stronie fanpage na portalu Facebook. Przeprosiny pozostaną widoczne, przez okres jednego roku począwszy od dnia ich publikacji. Materiały naruszające dobra osobiste Pana Kotońskiego zamieszczone na moim blogu zostały usunięte.

Jarek Kefir

23 myśli w temacie “Przeprosiny dla Pana Marka Kotońskiego

 1. Oho, kolejny zastraszony przez Kotońskiego? :>

  http://xn--ksigasukcesw-bib73c.pl/2007/04/24/marzenia-seksualne/
  Punkt 4.
  Było tego dużo więcej. Poza tym sam Kotoński wszystkich innych pomawia o to samo, tylko już totalnie bez żadnych przesłanek, i jest dobrze 🙂 Dowody tak czy siak są, były, posiadam je u siebie i jeszcze parę osób też je posiada, i spokojnie można powiedzieć że M.K. nawet jeśli nie jest Pedo, to zachowuje się jak pedo, lub jak ktoś co najmniej mocno podejrzany.

  Gratuluje bezjajeczności. Niech Pan jeszcze zapłaci „oczkodowanie” i zacznie się kajać a „Pan” M.K. będzie Pana opluwał po wsze czasy i wycierał sobie pysk Pańską osobą, podobnie jak wycierał sobie paroma innymi osobami które były tak głupie by go niezasłużenie przeprosić.

  Pozdrawiam.

   1. To po jaką cholerę czytałeś te bzdury i jeszcze dałeś się w to wciągnąć?
    Weszłam tam dzisiaj, choć nigdy wcześniej, o Marku Kotońskim, nie słyszałam.
    Niektóre jego poglądy ( noblowskie na ten przykład ) są całkiem do rzeczy, jednak to mizogin i kim on tam jeszcze jest.
    Szkoda Twojej energii, pożytkuj ją na pożytecznych ludzi i pożyteczne sprawy.

    1. Pan Marek Kotonski NIE jest mizoginem. Wielokrotnie podkreślał, że szanuje kobiety i ma poglądy antydyskryminacyjne.

   2. „prowadzących w internecie bezprecedensową nagonkę na Pana Kotońskiego, mającą wszelkie oznaki działalności przestępczej.”

    Ale wpisy lewych kont Marka na YT czy na jego mediach (bigwolf, samiec tropiący, niuchacz gir, mateusz nowak, i inne) to już są ok, tak?

    Jareczku Kefirze, ode mnie wielki chuj Ci w dupę, bardzo bardzo głęboko – tak żebyś w końcu miał w kroku cudze jaja, skoro własnych nie posiadasz. Pluję na Ciebie, bo nie masz honoru, i przeszedłbym koło tego obojętnie, bo bezjajecznych ciot i tchórzy jest pełno. Np taki Pogromca, obsrał się i wolał płacić temu wątłemu zastrachanemu utrzymankowi starszej Pani, i tej taniej Kotońskiej kurwie, i pozwolił by ten na niego pluł i to publicznie i by nawet po tej pseudo-ugodzie dalej sobie nim mordę wycierał. Chcesz, to rób tak samo, ale jedno małe zastrzeżenie – wypraszam sobie insynuacje i teksty o „działalności przestępczej”, frajerze. Rozumiesz, pierdolona chorągiewko? Chcesz to sobie zmieniaj zdanie, fronty, i poglądy nawet każdego dnia, jak zwlekasz swoją strachliwą, bezjajeczną dupę z łóżka, chcesz to bądź sobie hipokrytą bez własnego zdania i populistą, ale do chuja wafla – nie wycieraj sobie swojej parszywej, plugawej, kłamliwej mordy ani mną, ani innymi ludźmi, którzy sprzeciwiają się temu, co wyczynia chory ćpun, pedofil i stalker Kotoński. Chcesz, to możesz mu dupę lizać ile wlezie, możesz mu nawet obciągnąć i to opublikować, ale nie waż się, kłamliwy psie, kogokolwiek przy tym pomawiać. Nie dziw się że piszę do Ciebie totalnie bez szacunku, ale do takich jak Ty szacunku nie mam i nigdy miał nie będę. Obrażasz ludzi, z którymi jeszcze jakiś czas temu pisałeś normalnie, jak z ludźmi, tylko dlatego że co? Że jakiś przychlast Cię postraszył? Ojej. A ciekawe gdyby tak ktoś mocniejszy od niego, hipotetycznie, na Ciebie siadł i zaczął stalkować i robić Ci koło dupy, to co, znowu byś zmienił front, wybierając strachliwie mniejsze zło? :> A gdyby nagle „KAŁcza” zamknięto w więzieniu, to co, znowu byś się od niego odciął i na niego psioczył? :]

    To tyle z mojej strony. Domagam się sprostowania lub edycji, tak czy siak jakieś teksty o „przestępczej działalności” osób z Kanistrowa NIE PRZEJDĄ. Już prędzej przejdzie wielbłąd przez ucho igielne. Gdyby jakiekolwiek działania kogokolwiek były przestępcze, to MK dawno by to zgłosił. A nie miał co zgłosić. Więc utkaj łaskawie dzioba i nie obrażaj porządnych ludzi, którzy w przeciwieństwie do Ciebie mają odwagę i honor.

 2. Wypraszam sobie „działalność przestępczą”, Ty bezjajeczny tchórzu co dał się zastraszyć pierdolonej parówie i utrzymankowi starej baby.

  1. Włośimierz aleś sie zagotował a mówiłem ci żebyś sie w pore opamiętał kiedy był czas na to czekam jak Ty będziesz przepraszać he he

 3. Niestety ale treści głoszone przez tego pana nie mają nic wspólnego z szacunkiem dla kobiet. Nie mają wspólnego z szacunkiem dla kogokolwiek, poza starszą panią u której mieszka. Wystarczy spojrzeć na rezerwat dla kobiet na prowadzonym przez niego forum aby wszystko było jasne. Szkoda, że Jarek dał się sprowokować i powiedział niepotrzebnie parę słów za dużo, za co przeprosił. Sprawa jest zamknięta a wszystkim, którzy nie chcą mieć kłopotów, radzę trzymać się z dala od tego pana jak i prowadzonych przez niego serwisów,

 4. Bardzo przepraszam, ale o co chodzi z tą starą babą?
  Co za stara baba? I dlaczego utrzymuje M. K . , jeśli utrzymuje?

  A tak w ogóle, skąd tyle wiadomości, na temat tego pana? To jakaś szycha jest?
  Mąż stanu?
  Kto to jest?
  I aż rok przeprosiny, na stronie, będą widniały?!!!!!!!
  Z własnej, nieprzymuszonej woli??????

  To musi być szycha, ale bez matury?
  Eeeeeeeeeee, coś mi tu nie pasuje………..

 5. Jarek naspamuj jakiś ciekawych wpisów aby przeprosiny czy co to, zeszły na kolejne strony w wyszukiwaniu, bo inaczej narazisz się na troll attack.

 6. Widzę, że Jarek ma ciężkostrawną kulturę osobistą, czemu wielu daje wyraz potępieniem jej w czambuł, aczkolwiek bez merytorycznego uzasadnienia.
  Ale ma. Nie wypaczoną, skoro mieści się w niej magiczne słowo ,,przepraszam”.
  I dlatego zyskuje we mnie sympatyka.
  (Poza tym, że nadaje na częstotliwości mnie interesującej).

 7. Jeszcze raz przeczytałem te przeprosiny i uważam, że tak poniżający tekst można napisać tylko z nożem na gardle najbliższej osoby…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.