W te święta życzę nam wszystkim..

W te święta Bożego Narodzenia życzę nam wszystkim, by były one jak najbardziej normalne, jak tylko się da, pomimo wszystko. By był to ostatni rok tego, co się teraz dzieje. By przyszły rok był pierwszym rokiem pozytywnych przemian na Ziemi, bo bardzo ich potrzebujemy. I nie oszukujmy się – bez tych przemian długo nie przetrwamy. By nikt nie popadł w biedę, by nikt nie stracił pracy i bliskich. W zeszłym roku nie miałem pojęcia, że w tym będę słał Wam takie życzenia. Oby te z przyszłego roku były dużo bardziej optymistyczne.

Spędźcie ten czas ze spokojem w duchu i z pokorą w sercu. Nigdy nie możecie być pewni, czy spotkacie się w tym samym gronie za 10 lat, za dwa lata, za rok. Kolejne losu są niepewne, a nasze dni są kruche.

Symbolika świąt Bożego Narodzenia:

-Jezus Chrystus: to inaczej słońce, które 21 grudnia symbolicznie umiera, czyli wstaje najniżej nad horyzontem (najkrótszy dzień i najdłuższa noc). Słońce jest dawcą życia dla natury, jest więc Synem Bożym. Zmartwychwstaje ono symbolicznie po trzech dniach ciemności 25 grudnia, gdy wstaje punkt wyżej nad horyzontem, zapowiadając powolne odrodzenie się życia ku wiośnie. Jakkolwiek astrologia jest ważna, jednak przesłanie, archetypy i symbole również mają ważną pozycję i przesłanie w Biblii, tak na marginesie. Zmartwychwstanie jest inaczej celebracją odradzającego się słońca, które po trzech dniach ciemności (śmierci) daje nadzieję na nowe życie, czyli na nową wiosnę i lato.

-Choinka: jest z drzew iglastych, które są zielone także zimą. Są one symbolem życia wiecznego także podczas epoki śmierci, czyli zimy.

-12 Apostołów to inaczej 12 znaków zodiaku.

-Maria Magdalena i Maryja Panna to dwa zupełnie odmienne symbole i archetypy świętej kobiecości.

-Trzech króli to inaczej trzy gwiazdy z pasa Oriona, które razem z Syriuszem, najjaśniejszą gwiazdą, czyli symbolem gwiazdy betlejemskiej, tworzą krzyż na niebie (ukrzyżowanie słońca).

Jarek Kefir Bez Cenzury. Link do mojej strony: https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “W te święta życzę nam wszystkim..

 1. No w tym artykule to żeś kolego poleciał. Zaprzeczasz artykułom wstecz pisanym. Gro ludzi wie skąd się wzięły święta. To skupisko wierzeń pogańskich, marketing handlowy i pijaństwo oraz obżarstwo łącznie z marnowaniem żywności. Wystarczy trochę poobserwować nasze społeczeństwo. A tak na marginesie – miejsce choinki i innych drzew jest w lesie a nie w domach zdziczałych ludzi.
  Pozdrowienia.
  P.S. Długo obserwuję co piszesz i czasem zgadza się to z moim myśleniem.

 2. Niedziela kończy dni świętowania Bożego Narodzenia 2020, które to narodziny przyniosły przełom w HISTORIi RELIGII ANTYCZNEJ i otworzyły drogę dla rozwoju i umacniania wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
  Nie przez przypadek polski badacz antyku Feliks Koneczny, autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE, ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ opisał w BIZANTYJSKIEJ,a wyeksponował ŻYDOWSKĄ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Inny polski badacz antyku Tadeusz Zieliński istotę cywilizacyjnego rozejścia się zamieścił w HELLENIZM A JUDAIZM, swoistym liście rozwodowym, który to rozwód kulturowo nadal obowiązuje.
  Polskę dotykają skutki EKONOMII ŻYDOWSKIEJ, która znalazła zastosowanie w wystawionym dla Polski rachunku za MIENIE BEZSPADKOWE,acta 447.
  Michael E.Jones, który odwiedził Wrocław, znaczenie wpływu żydowskiej monolatrii, w ramach KULTU HOLOKAUSTU, scharakteryzował w opisie ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA, gdzie uzasadnia istotę nadużywania pojęcia ANTYSEMITYZMU.
  Z etnicznego punktu widzenia do LUDÓW SEMICKOJĘZYCZNYCH zalicza się tak żydów i Żydów,jak arabów i Arabów.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.