Czy wspomożesz dalsze istnienie tej strony? Darowizn jest mało, liczy się każda pomoc!

Witaj. Publikuję niezależne treści od 2009 roku, czyli już 11 lat. Przeszedłem już wiele na swojej drodze i wciąż nie poddaję się. W zeszłym 2020 roku, gdy zaczął się corona-kryzys, napisałem na stronie jarek-kefir.com 182 autorskie artykuły, i mam nadzieję, że ten rok będzie równie obfity w treści, i że nie będę musiał zamykać swojej strony. Na swoim fan page Jarek Kefir Bez Cenzury (LINK: https://www.facebook.com/jarek.kefir.bez.cenzury/ ) napisałem dużo więcej, bo około tysiąca wpisów. polecam Ci śledzenie tego fan page.

Niestety, pojawiły się różne trudności. Oprócz kryzysu weny twórczej, który przychodzi co jakiś czas, i który na szczęście mija, i który jest normalny w procesie twórczym, przyszedł również kryzys w postaci małej ilości darowizn od Czytelników. Wsparcie, jakie otrzymuję od Was pomaga mi utrzymać stronę jarek-kefir.com na serwerze, bo z pensji robotnika nie mógłbym tego zrobić. Koszt utrzymania strony na serwerze poza terytorium Unii Europejskiej to 300 dolarów amerykańskich plus koszty domeny. Muszę mieć stronę poza terytorium UE, bo to wciąż zapewnia względną wolność słowa.

Dlatego proszę Cię o wsparcie finansowe w utrzymaniu mojej strony na serwerze. To teraz bardzo ważne. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe. Teraz darowizn jest bardzo mało ze względu na kryzys, dlatego liczy się naprawdę każda kwota, nawet ta drobna.

Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, i masz taką możliwość jak i chęć, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo. Dochody z reklam też są teraz bardzo zaniżone przez cenzurę.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.