DLACZEGO TWOJE DZIECKO JEST NIE TAKIE, JAK CHCIAŁEŚ?

Jak sobie planowałeś, wymarzyłeś? Po pierwsze, dziecko nie pojawia się dla szczęścia i sielskiego życia familijnego, znanego z opowieści ludzi. Ono ma za zadanie ostro przećwiczyć Twój charakter.

Po drugie, dziecko ma za zadanie zredukować ego rodziców. Jeśli ludzie nie potrafią inaczej zmniejszyć swojego ego, np nie wystąpiło w ich życiu wydarzenie, które by to zrobiło (choroba, wypadek itp) to na pewno zrobią to ich dzieci. I jest to najczęstsza droga do redukcji ego u ludzi. Młody człowiek ma z reguły duże ego. Ma się za nie wiadomo co, myśli że życie jest nieprzerwaną passą przyjemności i sukcesów. Z punktu widzenia rozwoju duchowego jest to bardzo negatywne. Więc wszechświat dąży do zmniejszenia tego.

Mamy więc teraz istną epidemię trudnych, ADHDowych dzieci, które dają rodzicom w kość. Ale nie tylko o to chodzi. Tak dziwnie się składa, że bardzo często dzieje się tak, że dziecko jest inne niż Ty i zawodzi Twoje oczekiwania. To podwójne wyzwanie dla Twojego ego.

Jeśli za bardzo koncentrujesz się na sukcesie zawodowym, karierze i dobrych zarobkach, to Twoje dziecko będzie łaknęło duchowości, ucieczki od zakłamanego świata materialnego, zostanie buddystą, ezoterykiem, gnostykiem, księdzem, zakonnicą, wolontariuszem. Będzie za grosze pomagać biednym, niepełnosprawnym, będzie chciało zmieniać świat, a nie robić biznes. Lub po prostu nie skończy szkoły i zostanie niewykwalifikowanym robotnikiem, do końca życia klepiąc biedę.

Jeżeli koncentrujesz się na teoriach spiskowych, duchowości i świadomości, jeśli jesteś osobą kumatą, nietuzinkową i niebylejaką, to Twoje dziecko prawdopodobnie będzie całkiem przeciętne. Skoncentrowane na przyziemnych i oklepanych przyjemnościach. Słuchające hip hopu i popu, chodzące do MC Donalda i dyskotek, nie zainteresowane duchowością. Taki typowy leming.

Jak jesteś bogobojnym katolikiem, to Twój potomek często będzie totalnym ateistą, nie wierzącym w żadne życie pozagrobowe. Będzie głosował na le*w actwo lub na PO, już od podstawówki zacznie brutalnie obrażać papieża Polaka.

Jeśli interesuje Cię wysoka kultura i sztuka, dobra muzyka rockowa, metalowa, klasyczna, poezja śpiewana, muzyka Indie… To Twoje dziecko zacznie słuchać najgłupszej muzyki z możliwych – disco polo i hip hopu, nie zrozumie w ogóle poezji, nigdy nie pójdzie do filharmonii i teatru.

To tylko kilka przykładów z możliwych. Możliwości jest o wiele więcej. Ale zasada jest jedna. Choć dziecko na pewno odziedziczy Twoje negatywne cechy (wredność, nadpobudliwość, toksyczność), i rzadziej odziedziczy Twoje talenty… To na pewno będzie ono Twoją odwrotnością tam, gdzie jesteś najbardziej zafiksowany.

Ten świat jest już wredny, ironiczny, piekielny. Także dzieci i rodzina nie są po to, by Ci było fajnie i dobrze. To przede wszystkim ciężka praca.

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury.

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.
Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.