WSPOMÓŻ DZIAŁALNOŚĆ STRONY W WAKACJE, TO WAŻNE!

Ktoś w zaufaniu mi kiedyś powiedział, że opisując rzeczywistość duchową w miarę spójnie i logicznie, nie zarobię choćby na utrzymanie strony jarek-kefir com na serwerze. Mówił, że ludziom trzeba dać nadzieję, nawet jeśli jest złudna, jak i coś kolorowego i pozytywnego, nawet jeśli niekoniecznie ma to potwierdzenie w twardych realiach. Że np nadchodzi przebudzenie ludzkości i globalna świadomość, choć wszystko wskazuje, że powtórzy się coś zgoła odwrotnego – scenariusz znany z upadku Atlantydy. I potem znowu od nowa, od wspólnoty pierwotnej, cały ten rozwój.

Twierdził, że musisz im to klepać, te różowe i ckliwe teorie, to będą Ci wpłacać darowizny, kupować Twoje produkty, oglądać Twoje filmy i webinary, jak i chodzić na Twoje warsztaty. A to wszystko jest kasa, kasa, kasa. Jeden wielki biznes na ezoteryce i mówieniu, że będzie lepiej. Że jeden zabieg wystarczy, by uzdrowić podświadomość i psychikę. Nie, nie wystarczy. By realnie uzdrowić psychikę, potrzeba często wielu lat terapii, a i to bywa za mało.

Potem powiedział, że w miarę poznawania prawdy uczysz się milczenia, że to sedno gnozy.

Ja jednak wolę iść inną drogą. Chciałbym, by to miejsce było kącikiem osób, które nie muszą udawać, że jest dobrze, podczas gdy nie jest. Jak i nie muszą całej winy brać na siebie, kiedy ewidentnie winne są mechanizmy systemowe. Pragnę pisać prawdę taką, jaka jest, w miarę swoich możliwości interpretacyjnych.

Jeśli cenisz moje publikacje i chcesz wspomóc witrynę jarek-kefir com, to możesz skorzystać z poniższych opcji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.