CZY MYŚLISZ, ŻE ZMIANA RZĄDU NAPRAWDĘ COŚ DA!?

REWOLUCJA ‼️ OBALIĆ SYSTEM ‼️ RZĄD NA BRUK ‼️ ***** *** ‼️

➡️ Czy te emocjonalne, choć puste i totalnie zdewaluuowane hasła cokolwiek już znaczą?

➡️ Czy zmiana rządu, zmiana dominującej ideologii, zmiana systemu ekonomicznego cokolwiek da?

Ludzkość próbowała różnych rządów (PiS, PO, SLD, AWS-UW), różnych form sprawowania władzy (system agrarny, państwo starożytne, monarchia, imperium, kapitalizm, komunizm, na.zizm, neoliberalizm, neomarksizm), różnych religii.. I zawsze było źle.

Oj dużo daje znajomość historii ludzkiego gatunku. Rozwiązanie tajemnicy jest w gnostyckim przekazie mitologicznym że starożytności:

Cytat: „8 W końcu diabeł zabrał Jezusa na wysoką górę i pokazał Mu wszystkie królestwa świata, w całym ich przepychu.

9 —Wszystko to będzie Twoje—powiedział—jeśli oddasz mi pokłon.

10 —Odejdź, szatanie!—rozkazał Jezus. —Pismo uczy: „Pokłon i cześć oddawał będziesz Bogu, swemu Panu, i tylko Jemu będziesz posłuszny”.

11 Wtedy diabeł odszedł, a zjawili się aniołowie i służyli Mu.”
Koniec cytatu.

To przekaz z mitologii hebrajskiej, konkretnie z Ewangelii Św Mateusza z Biblii. Mówi on nam, że szatan jest Panem i władcą całego świata, bogiem świata materii, który może rozdawać królestwa i majątki tak, jak mu się chce, w zamian za oddanie mu czci i duszy.

Przekazy innych ludów i kultur również mówią, że światem rządzą siły, które nie są dobre i przyjazne. W tym wieku degeneracji i upadku mają one żywić się energią cierpienia, wyzysku, bólu, zła.

Władcą świata materii jest demiurg, znany także szatanem, jahve, al.lahem, Panem Bogiem, i tak dalej. Część oddają mu politycy, przywódcy, liderzy, celebryci, ludzie mediów, sławne postacie, miliarderzy, szefowie korporacji, tajne stowarzyszenia. Co zrozumiałe, realizują też jego wolę.

Tajne organizacje z ich okultystyczną obwaluową to po prostu taka forma „komunikatora” czy też „messengera” pomiędzy demiurgiem a politykami. Mówią tym pionkom, jaka jest jego wola i co mają robić.

Tak więc odpowiadając na pytanie z początku artykułu, jeśli nawet zmienisz rząd na prawdziwie rewolucyjny, to Twój kraj czeka los Libii, Syrii czy Iraku. A w Polsce szykują już zmianę rządu, wysyłając Tuska, bo Kaczor za bardzo im się stawia.

Masz więc swoją odpowiedź, antysystemowcu. 😉

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury. Po więcej zapraszam na swoją stronę: ➡️ https://jarek-kefir.com/

HEJ, MAM PYTANIE!  Lubisz treści które publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (na Facebooku) i na stronie jarek-kefir.com (na WordPressie)? Uważasz, że są wartościowe?

Możesz wesprzeć funkcjonowanie mojej strony na serwerze WordPress. Dzięki darowiznom jestem niezależny od różnych grup nacisku i wpływu.

Mogę dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia!

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “CZY MYŚLISZ, ŻE ZMIANA RZĄDU NAPRAWDĘ COŚ DA!?

  1. Z historii ludzkości każdy wybiera co mu odpowiada mentalnie, podobnie z św. ksiąg. Historia ludzkości to także historia literatury i walki człowieka ze złem oraz rozwój cywilizacyjny. Pan Bóg stworzył człowieka na wzór i podobieństwo swoje oraz oddał mu ziemię w posiadanie. Dla mnie ten przekaz jest najważniejszy.

  2. Zmienić to można siebie 🙂 rząd jest tylko naszą pochodną i w sumie to wypada trzymać kciuki za jego decyzje aby wspierały nasze życie w dobrobycie :).

  3. Oczywiście, że niczego nie zmieni dopóki ludzkość jako całość nie załapie tego, że to my sami kreujemy to, że rządzą psychole. Dobrze to jest wyjaśnione w tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=9aqumuMFg-s
    Jest tu też mowa o prawie morskim i tym jak ludzi zmanipulowano i uwierzyli, że wszystko co uchwali rząd i parlament jest prawem, które ich obowiązuje. Warto obejrzeć. Polecam.

  4. Tak to prawda. Aktualne prawa są zrobione tylko dla Nas ale przez rządowych psycholi i marionetki. Konstytucja też jest podobno pisana przeciwko klasie średniej. Trzeba zlikwidować wszystkie kraje bo to są spółki handlowe czyli prawo morskie wiecznie żywe. W PL na wiosnę jest przygotowany tzw Rząd Tymczasowy pod zarządem Hamerykańskim. Ator mówił że 50 teorii spisku się sprawdziło i czas przyspiesza sprawdzalność na pozytywną. Za 3 lata sprawdzą się cykle ekonomiczne i będzie jeszcze gorzej.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.