WIELKIE ZAMIESZKI W EUROPIE! MEDIA MILCZĄ!

Włochy, Niemcy, Francja, Holandia, Australia.

Coraz więcej krajów, pomimo dużego odsetka podawania eliksiru, notuje ogromną liczbę zachorowań na robala i zgonów z jego powodu. W związku z tym przywracane są drakońskie restrykcje, które coraz bardziej nie podobają się obywatelom.

Podczas niedawnych zamieszek w Rotterdamie podobno (wg niepotwierdzonych informacji), policja użyła ostrej amunicji i zginęło dwóch ludzi. Wtedy natychmiast wybuchły w Europie ogromne zamieszki, które ogarnęły wiele miast i krajów.

Atmosfera jest coraz bardziej napięta, wyczekuje się coraz bardziej masowych buntów społecznych. Z drugiej strony nasila się choroba o nazwie „naglica”, polegającą na nagłych, niewyjaśnionych zasłabnięciach i zgonach. No i rośnie też żniwo zachorowań i śmierci na samego robala, który jest bio-br*onią. W tle upadek ekonomii, niedobory żywności i podstawowych produktów, braki gazu, węgla, paliwa.

Media oczywiście Cię o tym nie poinformowały. Pisały o tym tylko pomniejsze, branżowe portale takie jak money PL, i to wszystko. Ani TVP, ani TVN nic o tym nie wspominały.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 10 lat. Utrzymuję ją z dobrowolnych darowizn czytelników. Piszę prawdę prosto z mostu, często tę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jednak jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “WIELKIE ZAMIESZKI W EUROPIE! MEDIA MILCZĄ!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.