ŚWIĄT i ROKU PEŁNEGO DOBRA NA NOWEJ ZIEMI!

Czytelnikom strony jarek-kefir.com o dobrej i etycznej woli życzę zdrowych, szczęśliwych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia / Szczodrych Godów / Przesilenia Zimowego / Wakacji Zimowych, spędzonych z osobami, które kochasz / lubisz lub przynajmniej tolerujesz, bez względu na obchodzony obrządek lub jego brak. 🙂 ❤️

Aj tam święta, życzę Wam całego przyszłego roku (i nie tylko), spędzonego we wszelkiej pozytywnej obfitości, na odnowionej, lepszej Ziemi. 😀

Tak sobie myślę, czytając komentarze po robocie – żyjemy na peryferiach kosmosu, Bóg jeden wie gdzie i po co. Nikt nie wie, co jest tam dalej, po śmierci, choć wielu już próbowało to wyjaśnić. Ci bardziej ogarnięci zauważają, że świat / natura premiuje zachowania sprytne i złe. Stąd taka dysproporcja dobra i zła na świecie, na niekorzyść dobra.

Stąd dziwię się i współczuję ludziom, że tak wszystko biorą na poważnie i serio, że tyle w nich instynktu rywalizacji, chęci odbierania zasobów innym, pokonywania ich, udowadniania własnej racji i pozostałych negatywizmów, zatruwających życie od zarania dziejów.

Mówią, że nie lubię ludzi, że zamiast na dyskotekę, wolę pójść z aparatem fotograficznym do lasu na 15 km spacer.

Jednak to ja zawsze broniłem ludzi przed.. Samym Bogiem i tymi, którzy są jego oskarżycielami posiłkowymi. Nie zgadzam się z tym, że tylko człowiek zbłądził, a natura świata jest ok. Jest dokładnie na odwrót: Ludzie są źle stworzeni, od początku. Konstrukcja ID, ego, superego, podświadomość, umysł, dusza – jest skopana, wadliwa u samej podstawy, i ciągle ma „zawiechy.”

Nie wytrzymuje ona ogromnego nawału ziemskich traum, przemocy, złośliwości, i skutkuje tym, co widzimy codziennie w programach informacyjnych.

Zawsze będę bronił ludzkości w ten sposób, i wyrażał wobec niej współczucie. Być może dlatego bo sam przeżyłem w swoim życiu coś strasznego, co miało złe, ale też i dobre strony. Bo gdyby nie to, to być może nie dociekałbym i nie wiedział tyle, co teraz.

Trzymajcie się kochani! ❤️

P. S. Jeśli chcesz mi zrobić prezent w podziękowaniu za artykuły, patrz niżej:

1️⃣ Nr konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Pay Pal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&5=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “ŚWIĄT i ROKU PEŁNEGO DOBRA NA NOWEJ ZIEMI!

  1. Piękne życzenia i pięknie podsumowana istota relacji człowiek – natura.
    Ale człowiek to jeszcze nie ukształtowana istota, która, jak może się wydawać, pojawiła się chyba tylko po to, by tej naturze podgryzać kostki, podcinając jednocześnie gałązkę na której siedzi. Błędem jest traktować człowieka jako twór już ukształtowany do końca, a więc nie można powiedzieć, że „ludzie zostali źle stworzeni”, bo człowiek jest ciągle w trakcie tworzenia. Dinozaury plątały się po Ziemi coś koło stu siedemdziesięciu milionów lat – człowiek ma około 200 tysięcy lat (z czego tylko paręnaście tysięcy przypada na człowieka „kulturalnego”), a więc żyje 850 razy krócej. Może gdyby rozwijał się tak długo, to stałby się istotą doskonałą, która w wyniku ewolucji wyeliminowała pojęcie zła? Do zła prowadzi rywalizacja, ale też brak moralności, a nawet sadystyczna przyjemność, jaką odczuwa spora ilość osobników naszego gatunku, to zło wyrządzając. Naturalną metodą na jego wyplenienie byłaby fizyczna eliminacja, ale lewacka głupota już na to nie pozwala (przykładem jest casus Trynkiewicza, którego miano zanihilować, a miast tego umożliwiono rozprzestrzenianie się jego genom – w więzieniu się ożenił z jakąś wariatką, która powiła mu dzieciątko, a zatem jest szansa, że małe trynkiewiczątko, podobnie jak tatuś, zacznie dokazować…). Tylko, że jeśli to prawda, jakoby człowiek, jego „dusza” i umysł były osadzone na zgniłej podstawie, i z definicji ma być zły (zaświadczać o tym może np. istnienie bardzo rozumnych osobników rodzaju ludzkiego, jakimi są programiści, ale tworzący wirusy komputerowe), to najlepszym, co może się wydarzyć byłby kolejny nalot na Jukatan…

  2. Jesli mowia ze nie lubisz ludzi to sie nie nazywa mizantropia, fobia spleczna tylko bycie targeted individuals TI czyli zdalnie namierzani i prowokowani, sterowani, oczerniani.

  3. Projekt New Age (Enigma z piosenka Sadeness z roku 1990 wyprzedzala epoke, implantowane dzieci klony, Indigo (wrazliwe na zlo), sa tez inne Alieny ale one kochaja i dobro i zlo, sa chronione jako inkarnowane skrzaty,krasnale na uslugach sluzb specjalnych zyjace jakby w swiecie rownoleglym) lubia elektroniczna muzyke, to byl niemiecki projekt,a w 1999 roku byl drugi projekt E Nomine, apokaliptyczny z ich flagowym Vater Unser czyli Ojcze Nasz ale juz mniej znany, Wolfsheim i Schiller z (I feel you) to projekt ich dziecka Petera Heppnera) a ludzie nowej ery to szaraki jako polaczenie swiatla i ciemnosci to moze byc dodatkowy most pomiedzy Bogiem a ludzmi. W tej koncepcji nasuwa sie pytanie dlaczego Chrystus nie wystarczy skoro to on jest mostem i stal sie czlowiekiem by przezyc to co ludzie do takiego stopnia, ze duch go opuscil.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.