Nowe Czasy

Dziś wiedza jest dostępna, jest wszędzie – wystarczy tylko się zatrzymać i po nią schylić!

Komentarz Jarek Kefir: dziś wiedza na wszelkie możliwe tematy – ukrywanych technologii, prawdziwych przyczyn wojen i kryzysów, afer, prawdy o medycynie, o psychologii, społeczeństwie – jest dostępna tak łatwo jak nigdy w historii Ziemi. Właściwie, każdego z nas dzieli od niej kilka, kilkanaście naciśnięć klawiszy na komputerze i kilka kliknięć myszką. Dziś nie trzeba być uczestnikiem tajnych stowarzyszeń takich jak Templariusze, Opus Dei, zakony watykańskie, kabaliści itp. Nie trzeba zdobywać ciężkim nawałem pracy i podróży, ręcznie przepisywanych, grubych ksiąg, by znać prawdę o świecie.
Dziś, dzięki niebywałemu rozwojowi nowoczesnych technologii, do tego wszystkiego potrzeba komputera podłączonego do internetu i choć trochę chęci. Nasze pokolenie ma szansę, jakiej nie miał nikt w historii naszej planety – realną szansę na zmianę świata.

Dziś natrafiłem na koment z mojego bloga z 2011 roku:

Cyt. „Nadmiar bezpieczeństwa jest groźny dla życia. Popatrz, co robi z ludźmi obecny system: zdejmuje z ludzi wszelką odpowiedzialność za cokolwiek: masz ubezpieczenia zdrowotne, na życie, OC, emeryturę, renty, umowy prawne na wszystko, co chcesz załatwić, śluby, kontrakty itp. Państwo zdejmuje z ciebie odpowiedzialność za wybór szkoły dla dziecka (bo jest obowiązek szkolny i taka sama edukacja dla wszystkich, i dla geniuszy i dla głąbów), a nawet za wychowanie dziecka (spróbuj dać mu klapsa, a natychmiast ci je odbiorą). Państwo chroni obywateli na każdym kroku, wręcz ich ubezwłasnowolnia. I jakie są skutki? Ludzie są bierni, bezwolni, są jak owce pod opieką pasterza.

Od nadmiaru bezpieczeństwa ludzkość się degeneruje!

W jednej z ostatnich notek napisałam takie słowa (o problemie Australii ze zdziczałymi świniami):

Zadziwiło mnie, w jaką przerażającą bestię zamienia się zwykła świnia, gdy pozbawi się ją „opieki” człowieka. W hodowli nawet największe, 150 kilogramowe świnie są łagodne i bezwolne. Człowiek może robić z nimi co tylko zechce, a one jedynie kwiczą i uciekają. Dają się przeganiać, potulnie poddają się przeróżnym zabiegom medycznym i hodowlanym, a na końcu biernie idą na rzeź.

Świnie, które zdziczały są pokryte włosami i mają wielkie kły. Spotkanie z nimi może się zakończyć tragicznie, ponieważ są agresywne i atakują zarówno ludzi, jak i psy. Myśliwi wyruszający na polowanie na te bestie muszą ubierać psy w istne zbroje, gdyż inaczej zostałyby one rozerwane na strzępy.

Dlaczego o tym wspominam? Robię to, ponieważ chcę Wam uświadomić, że my jesteśmy dokładnie tacy sami, jak te hodowlane świnie. Jesteśmy bierni i bezwolni, ponieważ jesteśmy „hodowani” przez państwo (światowe, bo lokalne rządy są już przeszłością). Dajemy się szczepić, edukować według odgórnie ustalonych programów, poddajemy się przeróżnym badaniom medycznym na rozkaz władz, jemy paszę przyrządzoną przez wielkie korporacje i dawno zapomnieliśmy o wolności i prawie wyboru. Jesteśmy goleni, dojeni, obdzierani ze skóry i nawet o tym nie wiemy.

A teraz wyobraźcie sobie, co by się stało, gdyby grupa ludzi wyrwała się z tej hodowli i zdziczała?” (autor – link)

I jeszcze jeden ważny cytat – wywiad z wysoko postawionym politykiem amerykańskim:

„To nie tak, mój młody przyjacielu. Czyż pan sam nie dotarł do prawdy? Czyż nie otrzymał pan wszystkich książek i innych tekstów , których pan poszukiwał? I czy nie znalazł pan w nich potwierdzenia tego, co pan przeczytał albo może przeżył wcześniej? Czyżby nie odkrył pan samodzielnie niejednej tajemnicy tego świata? Kto szuka ten znajduje! Ale większość ludzi wcale nie chce szukać. Dlatego właśnie nie traktujemy ich inaczej niż bydło, bo to również niczego innego nie szuka. Czy to jasne ? Kto nie korzysta ze swego rozumu i nie walczy o wolność osobistą, ten nie odczuwa jej braku. Wiedza jest przecież dostępna! Jest wszędzie. Ale kto tego nie chce dostrzegać, ten widzieć nie będzie. Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy, Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy.
[Jan van Helsing „Ręce precz od tej książki”]

Jarek Kefir

10 odpowiedzi »

  1. Wiedza jest dostepna , ale takze mocno zmanipulowana i bez weryfikatora w postaci wlasnej wiedzy, latwo jest wpasc w ” matrix” manipulacji.Wachowscy podlaczeni do ” matrixa”, pomylili sie ,poniewaz wielu ludzi zrozumialo ich film.

  2. Powiedzial prawde Begowski vel Anna Grodzka:”Przeszlam szkolenie jak kazdy NORMALNY mezczyzna..”.Odnosze wrazenie, ze ta jego terapia , ktorej sie poddal nie jest do konca jasna.Na ogol u osob , ktore zmieniaja plec w wyniku terapii hormonalnej,bardziej radykalnie zmieniaja sie rysy twarzy tzn.bardziej subtelnieja , staja sie bardziej kobiece, czego nie mozna powiedziec o tym panu o rysach twarzy ” boksera”.Ponadto u osob poddanych terapii hormonalnej zmienia sie glos , ktory ulega modyfikacji i staje sie bardziej kobiecy.Biust zawsze mozna sobie powiekszyc.Istnieja specjalne dmuchane biustnosze.Ich stosowanie jest bardzo dobrym oszustwem.Ponadto niektore leki stosowane na rozne schorzenia, powoduja wzrost miesni klatki piersiowej u mezczyzn bez zadnej terapii hormonalnej.Jako ciekawostke podam.W moim sasiedztwie mieszka mezczyzna, ktory ubiera sie jak kobieta i zachowuje sie jak kobieta.Kiedy znudza mu sie damskie fatalaszki, szpilki , terebki , makijaz nawiasem mowiac perfekcyjny i peruka ubiera sie jak mezczyzna.Tak naprawde nie wiem, w jakim celu on to robi, poniewaz zachowuje sie normalnie poza tym, ze od czasu do czasu ubiera sie jak kobieta czym wzbudza zainteresowanie i byc moze o to mu chodzi.Charakteryzuje sie tak doskonale, ze na pierwszy rzut oka, rzeczywiscie wyglada jak elegancka i piekna kobieta.Poza tym to sympatyczny mezczyzna i nikomu nie wadzi.Ludzie na ogol na jego widok reaguja poblazliwym usmiechem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.