Wyciekł wstrząsający raport o tajnej misji kościoła katolickiego! [SZOK] [+18]

Wstrząsające fakty o kościele katolickim.. Tak było! 😉

Materiał, który tutaj przedstawiam, jest po prostu szokujący. To wręcz nie do wyobrażenia, że to naprawdę ma miejsce. W swoich wpisach wiele miejsca poświęciłem tajnemu czy też nie-tajnemu stowarzyszeniu Illuminati. Argumentowałem, że lęk przed Illuminatami jak i spiskowa paranoja wokół ich (nie)istnienia, pochodzi z głębin nieświadomości zbiorowej ludzkości.

Jest to po prostu wyraz zbiorowych, globalnych lęków, które mają ujście w coraz bardziej strasznych (i śmiesznych) teoriach spiskowych. Jednak to nic w porównaniu z materiałem, do którego dotarłem. Czy za tym wszystkim stoją Jezuici, mroczna katolicka organizacja, na czele z papieżem-jezuitą, Franciszkiem? Czy Opus Dei to tajne, kościelne stowarzyszenie, katolicka wersja masonerii? Która używa wiedzy tajemnej, okultystycznej, w celu utrzymania planety w kleszczach ucisku?

Komu służy kościół katolicki?

Czy kościół służy tak naprawdę złowrogiemu demiurgowi, nazwanego przez samego.. Jezusa Chrystusa szatanem? Demiurg miał być twórcą chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. W różnych religiach przejawiał się na różne sposoby, przybierał różne imiona. Demiurg, marduk, szatan, jahve, bóg ojciec, szatan..

I w końcu, czy Watykan wraz z odnogami (Niemcy, Anglia, USA) to bezpośrednia kontynuacja Cesarstwa Rzymskiego? Które tak naprawdę nigdy nie upadło, ale do dziś rządzi Ziemią?!

Przecież w 4 wieku naszej ery, Cesarz Konstantyn zamienił funkcję Imperatora (Cesarza) na funkcję papieża. Każdorazowy papież jest więc Cesarzem Rzymskim, a więc Imperatorem planety Ziemia. Pontifex Maximus, łacińska nazwa papieża, to „najwyższy kapłan”, a dosłownie – „najwyższy budowniczy mostów.” Przecież masoni są nazywani „budowniczymi katedr”, a swojego Boga uważają za wielkiego architekta! Przypadek?! Nie sądzę!

.

Jest wiele teorii na temat mrocznej działalności i tajemniczej misji kościoła katolickiego. Czy w ogromnych podziemiach Watykanu, które wg niektórych, poprzez system katakumb i korytarzy sięgają samego jądra planety… Czy tam odbywają się te wszystkie straszne i przerażające rzeczy?

Poniższe nagranie video to 100% potwierdzone info. Rzuca ono nowe światło na tę tajemniczą i szokującą w swej wymowie sprawę.

P.S. Wpis ten jest w 100% humorystyczny i tak go proszę traktować 😉 xD

10 myśli w temacie “Wyciekł wstrząsający raport o tajnej misji kościoła katolickiego! [SZOK] [+18]

 1. Tak to wygląda… Zastanawiam się tylko; czy dostęp do informacji nas uratuje (?) czy gdyby internet istniał wcześniej to czy ludzie wcześniej by się przebudzili (?) a może nigdy tego nie zrobią? Mimo pewnej grupy uświadomionych wciąż jest mało osób, które pojmują działanie takich organizacji jak kościół. Wiara może okazać się silniejsza niż rozum…

 2. Z humorem, ale też i przesłaniem, dlaczego akty zbrodni nie tylko na dzieciach trwają- część wiernych- po prostu weźmie atak na osobę duchowną jakby na jakiegoś minibożka i oskarży ofiarę, nie raz się o tym słyszało, taka dulska mentalność, że ma się ukryć dla dobra wyższego.
  Jarek, poza tym to całkiem ciekawy kanał z którego to wziąłeś, znalazłem świetną bajkę gdzie wyśmiewają Merkel i poprawność polityczną, nie wiem czy to kojarzysz, polecam :), produkcja jest z stacji rosyjskiej i końcówka przenosząca podświadomy kod niedźwiedzia mocarstwowego, ale i tak warto :).

 3. … prawdziwe oblicze Demiurga 😉 … mogliby jakiś pełnometrażowy film z tego zrobić …

  1. Sancti, dziękuję za Twoje nauczanie… I nie wracaj do piekła, czyli tej ziemii… Tej ziemi. Jak się cieszę, że będziemy razem u Architekta!!!

  2. Czy wiara w architekta, Demiurga itp to nie jest kolejne tłumaczenie dlaczego nam w życiu źle? Kolejne pokazanie jak niewiele jesteśmy warci? Świat po prostu jest jaki jest. Dla niektórych organizmów słońce będzie dawało życie, dla innych śmierć, to czy słońce jest dobre, czy złe? Ludzie usiłują ogarnąć wszystko rozumem, wszystko racjonalnie, a tak czasem po prostu się nie da…. jak się wsłuchamy w siebie znajdziemy wiele odpowiedzi, które można tylko odczuć, bo brak wachlarza słów, aby je wyrazić…..

 4. Jest sobota. Mamy lipiec 2017. Równo za tydzień będzie 607 rocznica walki na śmierć i życie ze zbirami Watykanu i Papiestwa KRK. Ci zakonnicy Szpitalnego Zakonu Kawalerów Mieczowych Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie, zrzeszający w gronie rycerzy jedynie osoby narodowości niemieckiej, ci cwaniacy pod pozorem nawracania na łono KRK wymordowali plemiona dawnych Prusów. A potem, gdy niewiernych zabrakło zaczęli z kolei najeżdżać ziemie Polaków i Litwinów.

  Unia w Krewie i małżeństwo litewskiego księcia Jagiełły z królową Polski Jadwigą sprawiły, że powstała unia personalna: Polski, Litwy i Rusi Kijowskiej. Powstało nowe, wielkie i na tyle potężne państwo, że mogło ono pokusić się o pokonanie Krzyżaków.

  I wówczas doszło do jednej z największych jatek ówczesnej Europy. Wyrżnięto mnóstwo zakonnych rycerzy. Padło wielu rycerzy wynajętych przez Zakon.
  I rycerzy z ziem zakonnych nie będących de facto Krzyżakami. Nie mówię już o wojskach najemnych. I o tak zwany gościach.

  Pogromiono zatem Zakon i co z tego? Zakon został znacznie osłabiony. Zachodni rycerze, którzy wpadli w polską niewolę zabrali ze sobą nie tylko wspomnienia strasznej rzezi, ale również dodatkowo wiadoość dla reszty Europy, że polskie ziemie zamieszkuje lud ochrzczony już ponad 400 lat temu.

  Niełatwo było znowu Krzyżakom wciskać kit innym narodom Zachodu, że oni tak naprawdę walczą wciąż z niewiernymi. Kraje niemieckie miały już inny, groźny problem. Po spaleniu na soborze w Konstancji Jana Husa za to, że jego poglądy nie zgadzały się wówczas z poglądami Watykanu, Papiestwa i KRK, po męczeńskiej śmierci Jana Husa powstał wielki ruch społeczno religijny Husytów, zwanych także Taborytami.

  Tereny Czech ogarneła wówczas wojna Niemców z KRK z Czechami Taborytami. Tu już nie chodziło wyłącznie o spory doktrynalne. To były prawdziwe bitwy Husytów, którzy wykorzystywali swoje wozy jako zasłony warowne. Stąd nazwa Taborytów. Co istotne ludzie ci nigdy nie przegrali żadnej bitwy. Wykończyły ich: dyplomacja, przekupstwo i jak zawsze zdrada.

  Był więc czas, były możliwości, aby raz na zawsze przepędzić Krzyżaków ze wschodniej Europy. Szansa ta nie została należycie wykorzystana. Swoich zbirów dzielnie chroniło Papiestwo. Wszak papież Marcin V rzucił po kilku latach klątwę na Polaków, litwinów i Rusinów, za wyrżnięcie zakonnych rycerzy Najświętszej Maryi Panny. Klątwy tej nie odwołał ani nasz Rodak Jan Paweł II, ani Benedykt XVI, ani obecny papież Franciszek I.

  W imię Chrystusa i Maryi niech Polacy dalej cierpią. Oto czym jest dla obecnej tzw. Wolnej Polski nasz KRK. A do tego chcą nam tu zainstalować islam w nadziei, że wówczas my Polacy będziemy ratować Chrześcijaństwo.

  Nie przyszło Ci do głowy Umiłowany Ojcze Święty Franciszku I, nie przyszło wam do głowy biskupi RP z panem kardynałem Nyczem na czele, że my dzisiejsi Polacy możemy jako cały naród przejść na wiarę Allaha i Proroka.

  Możemy dojśc do wniosku, że 1050 lat okupacji naszych ziem przez KRK wystarczy i trzeba zmienić wiarę. Dziś to fantazja. Ale co niemożliwe dziś może być mozliwe jutro.

  1. Pragnę tu dodać, że gdy król Kazimierz Jagiellończyk, syn Władysława Jagiełły rozpoczął z Krzyżakami Wojnę Trzynastoletnią to papież Pius II znowu wyklął Polaków.

   Tak więc Watykan twardo stawał w obronie zbirów ojca świętego.

   Pikanterii całej tej sprawie dodaje fakt, że ziemie polskie jako oddane w niewolę Stolicy Apostolskiej płaciły Watykanowi coroczny haracz, jako daninę wasala w postaci tak zwanego ,, świętopietrza”.

   Płaci się ją do dziś. bo co roku w dniu Piotra i Pawła nawet obecnie zbiera się w Polsce / RP of EU / owo ,, świętopietrze,,.

   Wnioski zostawiam Wam, wnioski mi dajcie.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.