CZY STRONA JAREK KEFIR ZAKOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ!? TO ZALEŻY TAKŻE OD CIEBIE

Nie mogę ukrywać, że jestem obecnie w trudnej sytuacji finansowej. Twoje wsparcie jako Czytelnika strony jest dla mnie obecnie bardzo ważne, ważniejsze niż kiedykolwiek. I jest to prośba bardziej nagląca, niż kiedykolwiek w 10-letniej historii strony. Egzystencja niezależnych mediów jest teraz naprawdę dramatyczna, a utrzymywać stronę muszę cały czas.

Publikuję dla Ciebie niezależne materiały już od 2009 roku, zaś na tej stronie na WordPressie już od 2011 roku. Zawsze staram się być na czasie, by zdążyć ze świeżymi wiadomościami, które są nie w smak są rządom, korporacjom i elitom.

Rozważ proszę wsparcie finansowe strony jarek-kefir.com na serwerze WordPress, bo sytuacja jest teraz naprawdę trudna. Znajduje się tam kopia artykułów z tego fan page i inne, niecenzurowane treści. W razie awarii FB będziemy mogli się tam spotkać, dlatego warto za to płacić.

Jestem niezależny od grup nacisku i wpływu, dlatego muszę radzić sobie sam z wyzwaniami tego świata, a pensja pracownika fizycznego nie zawsze na to starcza. Dzięki Waszej pomocy mogę utrzymać portal jarek-kefir.com na serwerze i dostarczać Ci ciekawych i ukrywanych informacji. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “CZY STRONA JAREK KEFIR ZAKOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ!? TO ZALEŻY TAKŻE OD CIEBIE

  1. To ile ty wydajesz rocznie na utrzymanie strony?
    Domena to jakieś 100 zł, serwer z reklamami od 0 zł, bez reklam nawet przy sporym ruchu to nie mów mi że więcej niż 200-400 zł płacisz za serwer, czyli rocznie utrzymanie tej strony to jakieś 300-500 złotych. WordPress też można mieć już od 0 złotych.

    Nie to żebym się czepiał czy zaglądał ci do portfela albo oczekiwał sprawozdania tylko nie wydaje mi się by utrzymanie Twojej strony było wydatkiem gigantycznym bo wiele osób sugeruje że ich strony oraz ich utrzymanie to są ogromne pieniądze, albo są bardzo rozrzutni, albo…

    Zarobki w województwie zachodnipomorskim są dużo wyższe niż w województwie podlaskim mimo, że cena samochodów czy usług sieciowych jest taka sama.

    1. 300-500 złotych /12 to jest 25-40 złotych miesięcznie, masz też adcontent z reklamami więc przy takich założeniach spokojnie możesz wychodzić na zero czy nawet plusa, składki jak sam piszesz zbierasz na utrzymanie strony czyli zysku ze strony jak rozumiem nie masz i wszystkie składki jakie otrzymujesz idą na pokrycie związane z utrzymaniem serwera. Może się czepiam, może się nie znam, w końcu ty tam używasz jakiegoś spec serwera, może masz większy ruch niż przypuszczam i wykupiony droższy serwer. No cóż po prostu w moim odczuciu albo przepłacasz za utrzymanie strony, albo pisanie jest dla Ciebie dodatkowym źródłem dochodu.

  2. Kombinujecie jak koń pod górę, żeby Jarkowi nie dać ani złotówki, choć odwala kawał porządnej roboty. Zapytacie: A co ty dajesz? Rzeczywiście niewiele, bo 2 zeta co miesiąc. Już słyszę wasz szyderczy śmiech (BUUUAAAAAA!!!!). Ale gdyby każdy czytający te, w zdecydowanej większości ciekawe i pożyteczne artykuły, wpłacił taką kwotę, to pewnie Jarek nie musiałby chodzić do roboty i zająłby się pisaniem jeszcze intensywniej. Może weźcie to pod uwagę…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.