KRYZYSOWA SYTUACJA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Załamują się łańcuchy dostaw. Wszystko jest realizowane dokładnie wg pewnego kanadyjskiego planu, który w 2020 roku został wyśmiany, a Ci którzy o nim pisali, zostali uznani za szu.rów.

➡️ Cena kontenera wzrosła z 3000 dolarów do 15000 dolarów. Jest to wzrost czysto spekulacyjny, a nie rynkowy. Na podobnej zasadzie anomalnie wzrosły ceny gazu (o 550% w Europie w tym roku), materiałów budowlanych (dwa do czterech razy w tym roku), mieszkań (o 4% do 11% w ciągu roku).

➡️ Cena nawozów, ciągników itp rośnie. Ceny warzyw, owoców i mięsa w sklepach rosną jak szalone. Tymczasem ceny w skupach kontrolowanych przez ludzi PO i PSL (lokalni „krewni i znajomi królika”) maleją. Przez co rolnicy mają płacone jeszcze mniej, a muszą wydawać więcej, co stawia ich przed widmem bankructwa. Dalej wierzysz w niewidzialną rękę wolnego rynku i inne liberalne bajki, czy raczej już dorosłeś i wiesz o centralnie planowanych kryzysach, tym razem o globalnym charakterze?

➡️ W portach stoją tysiące kontenerów z towarami z Chin i z innych krajów, których nie ma kto wyładowywać, gdyż jest krytyczny niedobór pracowników. Następnie tych towarów za bardzo nie ma kto rozwozić do hubów logistycznych i spedycyjnych, bo kierowców ciężarówek też brakuje. Pracowników magazynowych czy operatorów wózków widłowych także. I sytuacja wcale nie dotyczy tylko Wielkiej Brytanii i braku kierowców cystern z paliwem, ale całej Europy. Także naszego kraju, w którym brakuje kilkuset tysięcy pracowników z Ukrainy.

Wszystko to jest spowodowane blokadami granic, koniecznością posiadania kodu QR, zniszczeniem gospodarek i polityką zamknięcia.

🔥 Więc co było w dalszej części planu? Załamanie łańcuchow dostaw, brak podstawowych produktów w sklepach, w tym żywności, anarchia, bijatyki, rewolucje, upadki rządów, głód?

A później? No właśnie…

➡️ Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ Rozważ proszę wsparcie finansowe strony jarek-kefir.com na serwerze WordPress, bo sytuacja jest teraz naprawdę trudna. Znajduje się tam kopia artykułów z tego fan page i inne, niecenzurowane treści. W razie awarii FB będziemy mogli się tam spotkać, dlatego warto za to płacić. Jestem niezależny od grup nacisku i wpływu, dlatego muszę radzić sobie sam z wyzwaniami tego świata, a pensja pracownika fizycznego nie zawsze na to starcza. Dzięki Waszej pomocy mogę utrzymać portal jarek-kefir.com na serwerze i dostarczać Ci ciekawych i ukrywanych informacji. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “KRYZYSOWA SYTUACJA NA CAŁYM ŚWIECIE!

  1. Przesadziłeś z tym że gaz podrożał o 550%

    No chyba że te dane według Ciebie nie są wiarygodne to się do nich jakoś odnieś i przedstaw skąd są Twoje dane

  2. Przesadziłeś chyba z tym że gaz podrożał o 550%

    No chyba że te dane według Ciebie nie są wiarygodne to się do nich jakoś odnieś i przedstaw skąd są Twoje dane

  3. Z tymi ukraińcami to poważna przesada, bo to bedzie koniec Polski. W to miejsce utworzą jakaś unię z terenami wschodnimi. Akcja organizowania pracy dla rzezimieszkow że wschodu przybrała niesamowicie zorganizowaną formę. Są wszędzie lecz oni chcą do Niemiec. To sa ludzie którzy nienawidzą lachow i szanują tylko siłę i kasę..

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.