PILNE! SZTURM „TURYSTÓW” NA POLSKĄ GRANICĘ!

Tysiące „zagranicznych turystów” ściąganych przez Łukaszenkę jest obecnie konwojowanych przez bialoruskich żołnierzy z bronią długą w stronę polskiej granicy. Jest ona pilnowana przez siły policyjne, wojskowe i straży granicznej, które były ściągane z kilku województw.

Wojska Obrony Terytorialnej ogłosiły pilny alarm bojowy i mobilizację rezerwistów w kilku regionach naszego kraju, co widać na załączonych mapach:

Obecnie po nieudanym szturmie na przejście w Kuźnicy setki „turystów” rozbiło obóz namiotowy. Mają oni cały sprzęt potrzebny do obozowania (namioty, śpiwory, garnki, jedzenie itp itd), jednak nadchodzi mroźna pogoda. Kolejne tysiące z nich zbliżają się do przejścia w Kuźnicy.

„Turyści” są pilnowani przez białoruskie siły zbrojne i nie mogą się cofnąć, są więc bardzo zdesperowani, by przedostać się na terytorium Polski.

Sytuacja ta jest żywo komentowana na wschodnich forach dyskusyjnych, i napięta sytuacja na granicy, jak i fakt pilnowania jej przez polskie wojsko wcale nie zniechęca kolejnych amatorów zasi.łkowej „turystyki.” A to wróży ogromne kłopoty dla naszego kraju.

‼️ Wg eksperta, dr Rafała Brzeskiego, centrom w Moskwie i Berlinie chodzi o siłowe obalenie polskiego rządu i zastąpienie go marionetkami w stylu Tuska czy Hołowni:

Cytat: „Agresja, strzały, ostatnio zielone ludziki. Co jest celem tej hybrydowej operacji?

Obalenie hardego rządu w Polsce i zastąpienie go spolegliwym wobec Moskwy, najlepiej pod wodzą komisarza mile widzianego w Berlinie i Brukseli. Nie udaje się tego osiągnąć demokratycznie w drodze wyborów pomimo usilnych starań i topienia pieniędzy w opozycję. Pobudzanie emocji i niesnasek wewnątrz nie daje spodziewanych rezultatów. Mniejszości et.niczne i sek.sualne są za słabe. Społeczne rozchwianie gen.deryzmem wymaga czasu. Presja polityczno-finansowa z zewnątrz okazuje się nieskuteczna. Trzeba próbować inaczej.”
(Koniec cytatu)

Źródło: Tysol [kropka] pl

Co o tym sądzisz? Wyraź swoją opinię w komentarzu.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “PILNE! SZTURM „TURYSTÓW” NA POLSKĄ GRANICĘ!

 1. Odpowiadając zacytuję komentującego gościa z WP i moją odpowiedź na ten komentarz:

  „PytanieDoWładz
  dziwię sie postawie wojska, na filmie z wczoraj ten sam facet przecina drut, w innym ujęciu macha łopatą niszcząc płot, żołnierz pryska czymś co wygląda na gaz, a bardziej na jakieś perfumy które nic nie robią gostkowi, jeszcze ma siły aby zamachnąc sie łopatą, facet raczej nie wygląda na emigranta, niszczy polskie ogrodzenie, które domniemywam jest po Polskiej stronie. Moim zdaniem facet powinien być postrzelony, przeciągniety na drugą strone płotu, i dobrze przesłuchany, w starych kiejkutach mają skuteczne metody przesłuchań, a potem wymieniony na polaków siedzących w białoruskich więzieniach. Na demonstarcjach to polska policja umie używać gumowych kul , a tu sie boi. Kto to powiedział , że państwo musi być silne wobec silnych, dla mnie to jest słabość państwa. Jak ja bym płot przciął to na pewno by się ze mną polskie słuzby nie cackały. Dla mnie ci żołnierze, a może dowódcy to miękiszony. Do dmonstrantów mają większą siłe, a tu się biedaki boją i pryskają jakimiś perfumami na bandytę, Panowie rządzący to jest komedia, nieudonlość
  wolkar
  Z ust mi to wyjąłeś – dodałbym tylko, że gdy bandyta spryskany perfumami zamachnął się łopatą na szwejka, ten umknął z podwiniętym ogonkiem, jak przedszkolak. Żadnej w tym wojsku umiejętności walki i żołnierskiej godności. A perfumy nie powinny iść chmurką tylko zwartą strugą – taki sprzęcik kupiłem mojej córce. Jakby bandyta tym w ryj dostał, to by poszedł w diabły…”

 2. Ktoś tam był i widział? Czy tylko powtarza za jakimś źródłem?
  Polecam medytację nad zwrotem „veni vidi vici”

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.