PRAWDZIWY CEL WIELKIEGO RESETU. NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC!

DZIŚ 1% BOGACZY MA WIĘCEJ, NIŻ 60% „ŚRODKA”‼️

Do tego doprowadził kapitalizm bez zasad i regulacji. To nie zaczęło się podczas kryzysu KA-666 w 2019 roku, ani w 2008 roku podczas krachu na giełdach, choć są to dwie ważne daty. Zaczęło się to od myśli Rand i Thatcher, które zdehumanizowały ten system, odzierając go z moralności. W Polsce te błędne nauki powtórzyli i wprowadzili w życie ludzie tacy jak Balcerowicz, Tusk, Korwin czy Petru.

Ceny szaleją. Węgiel, paliwo, gaz, kontenery do przewożenia towarów statkami, i co najgorsze, nawozy dla rolnictwa – wzrosty są kosmiczne. I to nie przez czynniki obiektywne, lecz przez celowe złe, wręcz demoniczne działania zwyrodniałych ludzi (zielony ład i paranoja z odstąpieniem i od węgla i od atomu, zakręcenie kurka z gazem, zmniejszenie wydobycia ropy przez OPEC, machlojki na kontenerach).

Pompowana jest też bańka spekulacyjna na nieruchomościach, akcjach i obligacjach. A te dobra są w posiadaniu najbogatszej części społeczeństwa, więc to oni zyskują na wzroście ich cen. Logiczne jest też, że w tym przypadku ludzie biedni biednieją jeszcze bardziej, bo aby ktoś się zyskiwał, to ktoś inny musi tracić.

Jednak celem tego wszystkiego jest akumulacja kapitału na samej górze. Ten system jest jak gigantyczny, globalny odkurzacz, który zasysa pieniądze i zasoby od dołu ku górze piramidy, i obecnie mamy do czynienia z finalizowaniem tej gry. Bańka na nieruchomościach i akcjach wkrótce pęknie z gigantycznym hukiem. Przeceny i spadki wartości będą olbrzymie. Klasa średnia jak i nawet biznesmeni średniego szczebla zostaną z niczym. Będą tak samo biedni, jak cała reszta, ale szok dla nich będzie ogromny. Z dnia na dzień ustawią się w tych samych kolejkach po rozdawaną przez instytucje państwowe żywność, co pogardzana przez nich biedota. I nie będzie to na pewno nic wyszukanego, lecz tylko chleb, makaron, ser, wędlina i tego typu produkty.

To będzie ich własnym końcem świata. Zostanie garsteczka najbogatszych z bogatych mających wszystko. Jeden bank – bank światowy – w którym każdy obywatel świata będzie miał swoje konto a na nim raczej niewiele pieniędzy. Jeden portal społecznościowy, połączony z rejestrem PESEL, NIP, NFZ, Twoim dowodem osobistym, prawem jazdy, systemem oceny społecznej czyli Facebook, a raczej MetaVerse. Tam też będziesz miał obowiązek posiadać konto. Dalej: jeden rząd – rząd światowy. Jeden ubezpieczyciel zdrowotny – globalny fundusz zdrowia i tym samym jedyna możliwa forma leczenia, czyli medycyna tabletkowo-szprycowa.

W konsekwencji nie będziesz nic posiadał, nic od Ciebie nie będzie zależało, bo będziesz musiał robić dokładnie to, co Ci każą, bez jednego słowa sprzeciwu. Ale wg Klausa Schwaba, autora wielkiego resetu, który wtedy będzie jednym z tych, którzy będą posiadać wszystko – masz być wtedy szczęśliwy.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 myśli w temacie “PRAWDZIWY CEL WIELKIEGO RESETU. NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC!

 1. Do naszych polskich Rodaków to nie dociera.I to jest najsmutniejsze. Pozdrawiam.

  pt., 12 lis 2021 o 11:09 Jarek Kefir Bez Cenzury napisał(a):

  > Jarek Kefir posted: ” DZIŚ 1% BOGACZY MA WIĘCEJ, NIŻ 60% „ŚRODKA”[image: > ‼] Do tego doprowadził kapitalizm bez zasad i regulacji. To nie zaczęło > się podczas kryzysu KA-666 w 2019 roku, ani w 2008 roku podczas krachu na > giełdach, choć są to dwie ważne daty. Zaczęło się to od myśli ” >

  1. Odwrotnie, oni rządzą tobą właśnie dzięki zasadom i regulacjom – gdyby istniał prawdziwy kapitalizm i wolna konkurencja, wszystkie grube ryby z czasem by przegrywały z młodymi głodnymi. Problemem jest właśnie to, że masoni / finansiści od wielu pokoleń zabunkrowali się przy władzy i rządzą światem.

 2. Ogólnie zgoda, ale polecam przeczytać kilka książek Rand, zanim napisze się bzdury na temat jej filozofii. Filozofia OBIEKTYWIZMU NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z FABIAŃSKIM SOCJALIZMEM, MARKSIZMEM, SZKOŁĄ FRANKFURCKĄ I ICH MUTACJAMI ANI BUDOWĄ RZĄDU ŚWIATOWEGO I DYKTATU KORPORACJI. Przecież bohaterowie „Źródła” i „Atlasa zbuntowanego” byli outsiderami walczącymi z tą tyranią. Proponuję też zapoznać się z pojęciem „racjonalnego egoizmu” i nie sugerować się Alanem Greenspanem, powołującym się na jej książki, bo to jest jedno wielkie nieporozumienie. I nie – nie jestem obiektywistą i nigdy nie byłem, natomiast umiem docenić wartościową myśli, bez emocjonalnego zaangażowania we wszelkie „izmy”.

 3. Sprostowanie: system w którym mamy taki ogrom regulacji (miliony stron) a pieniądz nie jest wolnorynkowy/towarowy NIE JEST kapitalizmem. Jest skażony grzechem centralnego planowania i sznurkami pociąganymi z cienia przez jakichś umownych „Rotszyldów” (nazwa dowolna) czy innych typów spod ciemnej gwiazdy oddających cześć Szatanowi. Mamy więc „rezerwę cząstkową”, Bank Centralny, rady „polityki pieniężnej”, ustalanie stopy procentowej przez centralnych planistów, „kreację pieniądza bankowego” i tak dalej. Najważniejszy towar na rynku (pieniądz) jest kompletnie zniszczony i zdeformowany przez bandytów o kamiennych sercach. Ci bandyci załatwili sobie parasol ochronny od państw, więc szara masa nic z tym nie może zrobić. W efekcie mamy bańki spekulacyjne na czym popadnie i przepływ bogactwa do rąk wąskiej kliki. Można by pisać całe litanie na ten temat, ale inteligentny czytelnik sam sobie znajdzie, przemyśli i wywnioskuje. Co więc mamy, skoro to nie jest kapitalizm? Współczesną formę faszyzmu (faszyzm nie musi mieć dokładnie sprecyzowanej ideologii, jest elastyczny, ważne, że „wszystko jest w państwie, nic poza państwem”, to jest nienaruszalny kanon) z dekoracjami socjaldemokracji.

  1. Nikt w Polsce nie walczy o 4 dniowy tydzień pracy, budżetówka zatrzymała się mentalnie na bajeczkach krwiożerczego kapitalizmu typu „jesteśmy państwem na dorobku i musimy więcej pracować” tylko ci „leniwi” Grecy z południa Europy pracują więcej co skończyło się tym że banki zagarnęły ich oszczędności, państwo zostało rozprzedane zachodnim spekulantom i zostali okrzyknięci dziadami i trutniami eurozonu. Im więcej pracy tym większa bieda i wyzysk, ale ludzie ignorują tego typu korelacje bo przedstawiciele krwiożerczego kapitalizmu kontrolują ich mózgo-czaszki

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.