WIELKI RESET CZY WIELKI UBÓJ TRZODY LUDZKIEJ!?

Wciąż niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, o co teraz toczy się gra na Ziemi.

➡️ Czwarta rewolucja przemysłowa jest w toku. Oznacza to po 1️⃣: automatyzację i robotyzację większości miejsc pracy (głównie robotniczych), a po 2️⃣: informatyzację i oddanie algorytmom jak i sztucznej inteligencji kolejnych stanowisk pracy (głównie tych z klasy średniej, biura i korporacje).

Co to oznacza w praktyce? Przez tysiąclecia, od czasów fatalnej w skutkach rewolucji rolniczej, od której zaczęło się niewolenie i upadek ludzkości, istniał prosty podział. Elita, czyli wódz plemienia, cesarz, król, i ich świty, a dziś są to bankierzy, korporacje i przede wszystkim konsorcja właścicieli świata takie jak BlackRock, Altria i Vanguard.

W tej konfiguracji cała reszta ludzkości ma na te elity ciężko i ponad siły harować, za niskie wynagrodzenia. Dół drabiny społecznej musi też siedzieć cicho i nie wymagać za wiele od życia. By trzymać trzodę ludzką w posłuchu i pod butem, wymyślono na przestrzeni milleniów wiele religii i ideologii. Daje się w ten sposób tym umęczonym, styranym ludziom nadzieję, że za ich trud za życia Bóg ich nagrodzi po śmierci w raju. Lub inaczej: że dziś, w ramach „mondrości” Thatcher, Rand, Balcerowicza, Tuska i Petru – każdy jest kowalem swojego losu i każdy dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy może zostać bogaty. Tego typu bajki działają od zarania dziejów do dziś. Forma i zasada działania pozostaje taka sama, zmienia się jedynie ich treść. Czyż wszelkie elity nie przypominają Ci tak zwyczajnie struktur mafijnych?

➡️ Pomyśl co się stanie, gdy elita już nie będzie potrzebowała tylu praktycznie darmowych wyrobników, bo większość prac będą wykonywać maszyny albo algorytmy. Co się dzieje z narzędziem, którego już nie potrzebujesz, bo kupiłeś nowy, lepszy zestaw narzędzi? Otóż jest Ci ono niepotrzebne i wyrzucasz zardzewiałego grata. Tak samo będzie teraz – z 8 miliardów nagle 6 miliardów stanie się nie tylko bezrobotne, ale wręcz zbędne i szkodliwe dla ich planety.

Wojna nikomu się obecnie teraz nie opłaca. Więc od 2019 roku system jest resetowany innymi metodami. Szykuje się zmiana warty (Chiny i ich totalitarne rozwiązania będą rządzić), reset światowej ekonomii i ubój rytualny trzody ludzkiej. Stworzyli a następnie wypuścili „robala”, który przez długie lata, nawet bez objawów będzie podniszczał organizm, generował ukryty, przewlekły stan zapalny w różnych tkankach. Coś podobnego, jak HIV. Wielu nie dożyje emerytury lub nawet wieku dojrzałego.

Plan perfekcyjny? Być może.

Ale historia pokazuje, że nawet najlepsze plany złych ludzi w pewnym momencie się walą w gruzy. Nie wszystko da się przewidzieć, ktoś nagle może rzucić jokera na stół. Prawo karmy, o ile istnieje, długo i długo nie dosięga deminicznie złych ludzi, w tym dyktatorów i tyranów. Ale gdy ładunek cierpień zostaje przekroczony, wtedy kończą oni tragicznie. Jeśli nie spałeś na lekcjach historii, to z pewnością smutny koniec ziemskich lordów Vaderów jest Ci znany.

➡️ Wracając do meritum. Rok temu odcięli nas od restauracji, kina, filharmonii, lasu, parku, teatru, basenu, meczu i nie protestowaliśmy. Więc w przyszłym roku w imię ratowania kli.matu odetną nas od wody, jedzenia, ogrzewania domów, tankowania auta, prądu elektrycznego. Nazwą to lokdałnem kli.matycznym, zresztą sam Klaus Schwab że Światowego Forum Ekonomicznego użył tej nazwy mówiąc, że to musi nastąpić po lokdałnach KA-666.

To my jesteśmy tym węglem, którego oni chcą wyeliminować. Budulcem naszych ciał, struktur biologicznych i ogólnie całej chemii organicznej jest pierwiastek węgiel.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “WIELKI RESET CZY WIELKI UBÓJ TRZODY LUDZKIEJ!?

  1. Raczej to drugie a to pierwsze to my im zafundujemy.

    niedz., 7 lis 2021 o 06:47 Jarek Kefir Bez Cenzury napisał(a):

    > Jarek Kefir posted: ” Wciąż niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, o co > teraz toczy się gra na Ziemi. [image: ➡] Czwarta rewolucja przemysłowa > jest w toku. Oznacza to po 1⃣: automatyzację i robotyzację większości > miejsc pracy (głównie robotniczych), a po 2⃣: informatyzację i ” >

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.