MIASTO MARIUPOL NA UKRAINIE DE FACTO NIE ISTNIEJE!

Z miasta Mariupol nie został kamień na kamieniu, mówiąc metaforycznie.

Przypomina on Warszawę po upadku Powstania – popatrz na poniższe zajęcie:

Ostrożne i niepełne szacunki mówią, że w tym do niedawna ponad czterystutysięcznym mieście, zginęło co najmniej 20.000 ludzi. W rzeczywistości liczba ofiar jest znacznie wyższa. Zginęli często w męczarniach, w wyniku okrutnego ostrzału z artylerii lub bombardowań. Niedobitków pozostałych w mieście wywożono na Syberię (około 800.000 ludzi z całej Ukrainy), dobijano, torturowano i traktowano w bestialski sposób. W mieście powszechny jest nie tylko głód, ale brak wody do picia, prądu, ogrzewania, gazu.

Tak, przypatrz się. Wszystkie oszołomy wierzące w bajki zamieszczane przez internetowych anonimów mają w tym swój symboliczny udział.

Tak, to w ujęciu symbolicznym także wasza wina, sku*rwysyny.

Autor, który zamieszczał prorosyjskie treści w internecie na Ukrainie, został półtorej tygodnia temu znaleziony martwy. Tzw. „nieznani sprawcy” kilka razy postrzelili go z pistoletu.

Tak się powinno załatwiać sprawę z onucami i trollami. Ale u nas nie można, bo przecież jest demokracja, bo taki typ musi mieć uczciwy proces i możliwość obrony ze swoim prawnikiem.. No więc mamy wysyp ruskiej propagandy na FB i w innych serwisach.

Tacy ludzie tylko pozornie silą się na niezależność. Nazywając 45 milionowy naród „banderowcami”, których w tym ogromnym narodzie jest ułamek, powielają wrogą propagandę kacapów. Interesem geopolitycznym Polski jest stworzenie Sojuszu Międzymorza od Szwecji i Finlandii na północy, po Grecję i Turcję na południu, z Polską i Ukrainą jako lokomotywą tego bloku. Chodzi o geopolitykę, która jest dziedziną nauki. Zaś internetowe bajeczki o NWO osoba o szerokich horyzontach powinna sobie darować, i zostawić je tym, którzy mają nie tak pod deklem.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “MIASTO MARIUPOL NA UKRAINIE DE FACTO NIE ISTNIEJE!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.