JESTEŚMY KOLONIĄ BANKÓW I KORPORACJI KTÓRE ROBIĄ Z NAS EKONOMICZNYCH NIEWOLNIKÓW!

Polska jest rajem dla bankierów i korporacji. Jesteśmy zniewoleni ekonomicznie, ale rzadko się o tym mówi. Nie tylko jesteśmy zasobnikiem taniej, wręcz niewolniczej siły roboczej. Banki i korporacje eksploatują nas na potęgę. Wyprowadzają z Polski kilkadziesiąt miliardów dolarów rocznie. I dzieje się to zupełnie w świetle prawa, bo tym bogatym wolno więcej.

Ryszard Petru przed nastaniem kryzysu gospodarczego zachęcał Polaków do brania kredytów we franku szwajcarskim. Swój kredyt szybko przewalutował. Zaś miliony ludzi zostało z kredytami, których mogą nie spłacić przez całe życie.

Kredyty frankowe są jednym wielkim oszustwem, tak samo jak i cała światowa ekonomia. Zapraszam do obejrzenia ponad godzinnego filmu o problemie kredytów we frankach.

Naszym wrogiem są elity zabierające 99% i nie uczestniczące w kosztach funkcjonowania państwa. Jednym z elementów tzw. planu Balcerowicza było wprowadzenie stałego kursu dolara w stosunku do złotego, w relacji 1 dolar to 9500 starych złotych. Stały kurs utrzymywano przez prawie półtora roku również na mocy porozumienia z MFW.

Potem zmieniono to na sztywny kurs w wysokości 1 euro = około 4 złote, i trwa to do dziś. Jest to tak skrajne tabu, że nikt o tym nie mówi, łącznie z obecnym rządem, który jest jaki jest, ale po 27 latach wziął się za naprawianie kraju. To jest przyczyna tego, że ceny mamy takie jak na zachodzie, zaś ze względu na wartość złotówki płace mamy jak na wschodzie. Pisałem o tym szerzej w poniższym artykule:
Czemu zarabiamy 4x mniej niż Niemcy przy identycznych cenach?! Odpowiedź jest szokująca bo to manipulacja elit!

ekonomia i gospodarka

Zapraszam Cię do przeczytania innych moich artykułów w temacie zniewolenia przez system i elity:

Czy naprawdę jesteś wolny? Elity dały Ci jedynie iluzję wolności
Mamy w sobie potężną siłę której możemy użyć przeciwko systemowi i elitom!
Przebudzenie ludzkości: to początek trudnej drogi, od której zależy nasze przetrwanie!
Przebudzenie ludzkości weszło w krytyczną fazę
Gdzie podziała się Twoja wolność? Całą Ziemia jest w ich rękach
Dlaczego w Polsce jest wieczna bieda i wieczne „nie da się”? Spojrzenie mistyczne na ten problem

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

  

13 myśli w temacie “JESTEŚMY KOLONIĄ BANKÓW I KORPORACJI KTÓRE ROBIĄ Z NAS EKONOMICZNYCH NIEWOLNIKÓW!

 1. Zapomniałeś dodać że Polska jest jeszcze wylęgarnią bezmózgich komorników którzy tak jak lekarze i cała banda z wiejskiej nie odpowiadają za błędy w sztuce wykonywania zawodu.

  1. Tak, zgadzam się z tym twierdzeniem. W dodatku brak jest kontroli nad „niezawisłymi sędziami” w naszej ukochanej Polsce. Mam nadzieję, że PiS zrobi z tymi „skurwysynami” porządek. Dotyczy to także weryfikacji pracujących prokuratorów.

 2. …mam brata, który wziął kredyt we frankach na zakup nieruchomości, spłacił już cały kapitał a odsetek narosło prawie drugie tyle…ot bankierska sprawiedliwość….a tak przy okazji szanowny adminie: we wtorek nasza premier miała się spotkać z Merkel w sprawie nowych „kwot” imigrantów…w mediach cisza…coś mi tu śmierdzi…może masz jakieś wieści? Pozdrawiam

 3. Oszukanych kredytobiorców jest kilka milionów . Ludzie ci są zdesperowani i gotowi na wszystko. Złodziejskich banksterów jest zaledwie kilka tysięcy. Chyba czas żeby się zaczęli bać.!!!

 4. w bankach nie ma tzw. pieniedzy. jest tylko obietnica wyplaty w ramach rezerwy czastkowej. obietnica. okay? bede to powtarzal z uporem maniaka. System finasowy nie jest systemem ekonomicznym a System wladzy. punkt.

 5. Ten skurwiel Pietruszenko nawołuje teraz ludzi do wyjścia na ulice a jak rządziło PO to było OK, teraz to dopiero grunt sie pali pod nogami wszelkiej maści skurwysynom i złodziejom

  1. Bo „bul dupy”mają bo ciepłe posadki się kończą i demokratyczna beztroska. Obyś się nie zdziwił jak Polacy naprawdę wyjdą na ulicę to byłby paradoks ale z w tym kraju wszytko jest możliwe. Gdy podnoszą podatki jest cichosza ale gdy chcieli ulgi zlikwidować albo wprowadzić ACTA to od razu było aj waj. Polakom ktoś pluje w twarz ale i tak mówią że deszcz pada.

 6. Kredyt można bardzo szybko zweryfikować i mówię o każdym kredycie, również tym we frankach. Pierwsza rzecz to piszemy do banku lub w którymś z oddziałów prosimy o okazanie oryginalnej, podpisanej przez nas umowy.

  Oczywiście bank jej nie ma, bo dawno ją sprzedał i ten kto ją kupił zamienił ją na papier wartościowy, którym dalej handluje, ubezpiecza itp. Ta umowa jest już kilka razy ostemplowana, w Polsce i za granicą.

  Nawet gdyby jakimś cudem wróciła do banku, to nikt jej nie pozna i żaden sąd nie uzna tego za ważną umowę. Ale żeby bank ją odzyskał jest szansa jedna na milion. Krótko mówiąc, bank nie ma nic, żeby potwierdzić zawarcie umowy z kredytodawcą.

  Jedyne co mu pozostaje to straszyć człowieka i próbować nasyłać firmy dzwoniące w sprawie spłaty. Ale ponieważ z firmą windykacyjną również nie ma żadnego kontraktu, mozna to potraktować jako nękanie i zażądać rekompensaty/odszkodowania za krzywdy. Standardowo jest to 3x kwota żądanie plus 1. Czyli 4x kwota żądania.

  Robią to bezprawnie, podobnie jak komornicy. Żeby ktoś coś od ciebie chciał musi być między wami kontrakt i tylko on się liczy. A ksero nigdy nie jest dowodem na kontrakt. A jedynie kserem bank może dysponować. Nic innego nie ma.

  Więc nie ma kontraktu i bank nie może pójść nawet do sądu. To taki papierowy tygrys

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.