UWAGA! ROSJA SZYKUJE SIĘ DO PEŁNEJ INWAZJI!

Wcześniej 150.000 żołnierzy rosyjskich stacjonowało np na poligonach, które czasami są znacznie oddalone od granicy z Ukrainą. Obecnie są one przesuwane już bezpośrednio nad linię graniczną, na pozycje uderzeniowe. To są już przygotowania do inwazji na pełną skalę.

➡️ Planowane jest „zgniecenie” Ukrainy, poprzez uderzenie z czterech stron świata. Najważniejsze będą: z północy (czyli z Białorusi) na Kijów, do którego jest bardzo blisko, i ze wschodu na Mariupol i dalej korytarzem lądowym aż do Krymu.

➡️ Poza tym będą mniejsze ataki z południa (czyli z Krymu) i z zachodu (czyli z Naddniestrza, zbuntowanej mołdawskiej prowincji). Możliwe, że Mołdawii też się oberwie, bo ten kraj oprócz tego, że jest tam zbuntowana od lat prowincja, to należał kiedyś do ZSRR.


➡️ Oto roszczenia Moskwy:

1️⃣ Zakaz organizowania wojskowych manewrów NATO w pobliżu granic z Rosją i wzajemnie żadnych manewrów wojsk Rosji w pobliżu granic NATO.

2️⃣ Zakaz stacjonowania pocisków średniego zasięgu w Europie a więc także w europejskiej części Rosji.

3️⃣ Zakaz stacjonowania broni jądrowej poza granicami własnego kraju.

4️⃣ Zakaz wykonywania lotów patrolowych bombowców strategicznych w pobliżu granic państw stron w odległości mniejszej niż zasięg rakiet i innej broni tychże bombowców.

5️⃣ Zakaz wprowadzania okrętów wojennych w pobliże granic państw stron na odległość mniejszą niż taka z której mogłyby one zaatakować drugą stronę swoimi rakietami.

6️⃣ Powrót do stosowania zapisów układu NATO-Rosja z 1997 roku, który zakazuje stacjonowania obcych wojsk NATO w europie wschodniej.


➡️ Oznaczałoby to de facto rozbrojenie znacznej części Europy. Najbliższymi krajami posiadającymi broń atomową byłyby jedynie Francja i Wielka Brytania.

Co o tym sądzisz?

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.