NIEWYOBRAŻALNA SKALA WOJNY NA UKRAINIE! [FOTO]

Tak teraz wyglądają miasta na Ukrainie! Zdjęcia poniżej:

➡️ Miasto Mariupol praktycznie przestało istnieć. Straty są podobne lub wyższe, niż w Warszawie po upadku Powstania. Bardzo poważnie oberwały też Charków i Kijów.

Ciężka artyleria, rakiety i inny arsenał wojskowy Rosji jest wystrzeliwany w domy i bloki mieszkalne, obiekty infrastruktury, szpitale, szkoły, przedszkola, galerie handlowe gdzie chroni się tysiące ludzi, i tak dalej. Strzelają do Ukraińców jak do kaczek.

Ruscy barbarzyńcy popełnili na Ukrainie praktycznie wszystkie zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości. To powoli zaczyna podchodzić pod definicję słowa ludobójstwo. Żołnierze krasnej armii często nie mają pożywienia, paliwa do pojazdów, odzienia czy amunicji. Spotkali się oni z ogromnym oporem ukraińskiej armii, obrony terytorialnej i nienawiścią społeczeństwa. Więc bytując w ciągłym strachu, bez potrzebnych zasobów, totalnie się zezwierzęcili, popełniając okrutne zbrodnie i okradając co tylko się da.


Tak jak przewidziałem już w zeszłym roku, jest to tzw. wojna totalna, z użyciem wszystkich rodzajów wojsk, zmasowanymi bombardowaniami i ostrzałami, z bardzo dużymi stratami i z olbrzymim cierpieniem ludności cywilnej. Najprawdopodobniej Moskwa tę wojnę przegra z kretesem, już druga aria świata została skompromitowana i ośmieszona.

Teraz, po tylu dowodach, tylko wyjątkowo zaciekłe i fanatyczne osoby mogą wierzyć w dobrego Putina walczącego z NWO. Nie, Putin i Chiny chcą swojej wersji NWO, po stokroć gorszej, niż to, co mamy w Europie, USA, Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii.

Poza tym wojna na Ukrainie to cios w samo serce Polski. Putin, Chiny, jak i ich ukryci sojusznicy, czyli Niemcy i Francja nie chcą powstania Sojuszu Międzymorza od Finlandii i Szwecji na północy, po Grecję na południu.

🔥 Opisywałem to w poniższym artykule – zapraszam do lektury:

➡️ CZY POLSKA POWINNA WSPIERAĆ UKRAINĘ!? LINK TU: ➡️ https://jarek-kefir.com/2022/03/30/czy-polska-powinna-wspierac-ukraine/

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “NIEWYOBRAŻALNA SKALA WOJNY NA UKRAINIE! [FOTO]

  1. „Putin i Chiny chcą swojej wersji NWO, po stokroć gorszej, niż to, co mamy w Europie, USA, Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii.”

    Duchowo patrzac to lepsza autentyczna szarosc dnia codziennego, widzialne kraty, realne wiezi miedzyludzkie niz szklane pulapki na zachodzie, niewidzialne kraty i scyfryzowane relacje. To nie jest tak, ze na zachodzie sobie napisza, ze masz prawa i to cos zmienia w swiecie duchowym bo przyblokuja to Patriot Act czy innymi wynalazkami, wiec to nie ma znaczenia, skoro za tym nie idzie nic realnego.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.