JAK ONI W OGÓLE ZBUDOWALI PIRAMIDY!?

Kamienne bloki używane m.in. do budowy piramid:


➡️ Te konkretnie bloki ze zdjęć pochodzą bodaj z Libanu, ale nie jestem do końca pewien.

Każdy z nich waży około 200 ton. Starożytni Egipcjanie mieli niby wnosić je bardzo prymitywnymi metodami na dużą wysokość. Dopasowane są do siebie idealnie, co do milimetra.

Jedna z ekip budowlanych próbowała zrobić małą piramidę za pomocą współczesnych narzędzi i maszyn. Nie udało im się to, zaniechali dalsze prace.

➡️ Jak niby zrobił to dawny, rolniczy lud? 😉

Cóż, dla archeologów wszystkie niewyjaśnione budowle, znaleziska lub miejsca, są po prostu dawnymi miejscami pochówku i kultu. Zawsze gdy odkrywają coś, co byłoby trudno stworzyć nawet przy użyciu XXI wiecznej techniki, to wklepują: „miejsce pochówku i kultu” i nikt się później już nad tym nie zastanawia. Gdy w badaniach daty powstania obiektu metodą izotopu węgla C14 wychodzi im raz 200 lat temu, a innym razem 20.000 lat temu, to wklepują datę orientacyjną, próbując przyporządkować znalezisko znanym teoriom.

To bardzo proste: jest stworzony konsensus co do dziejów Ziemi (ateistyczny wielki wybuch, teoria ewolucji, brak zagadek typu Tartaria, Atlantyda czy cywilizacje pozaziemskie), i w mediach jak i podręcznikach nie ukaże się nic, co byłoby wbrew niemu. Już wszystko wiadomo, już wszystko zaklepane, i jak się coś znajdzie nowego to albo Celtowie, Epoka Kamienna, cywilizacja Persów, Inuici i tak dalej. Nie wolno zaprzeczać oficjalnym wersjom czy wnosić czegoś nowego. W konsekwencji do ludzi nie docierają żadne dane i odkrycia sprzeczne z mainstreamową wersją historii.

Tematu nie ma, płaskowyż Nazca to tylko i wyłącznie miejsce pochówku, a Egipcjanie wnosili ogromne i bardzo ciężkie bloki tylko za pomocą siły ludzkich mięśni.

Jak wymazać coś z historii? To jeszcze prostsze, niż myślałeś. Wystarczy o tym nie mówić i nie pisać.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “JAK ONI W OGÓLE ZBUDOWALI PIRAMIDY!?

  1. W piątej klasie szkoły podst. lata, lata temu ( bito jeszcze wtedy po rękach za niesubordynację) zaprzeczyłam, że piramidy budowali ludzie. Od dziecka myślałam samodzielnie. Próbowałam dedukować i przekonywać, za co dostałam linijką po dłoniach i miałam stanąć w kącie. Uciekłam do domu. Pamiętam, jak nie chciałam chodzić wtedy uczęszczać na lekcje historii, bo dumnie oświadczałam wszem i wobec, że mnie okłamują. Zresztą wszyscy mnie wtedy okłamywali, ksiądz, katechetka, również. Za swój nonkonformizm w końcu i tu dosięgła mnie domowa dyscyplina ( taki pasek ze skórzanymi rzemieniami. ) Tak, tak. W tamtych czasach wisiały sobie takie w mieszkaniach i mój powrót na lekcje został przemocą przywrócony. Do dziś się dziwię,( matka już dawno nie żyje) że nigdy nie czułam żalu do matki, która lała bezlitośnie. Toooo dopiero był szacunek . A dzisiaj? Taką matkę by zamknęli, a dziecko do adopcji( pedofilom.,)

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.