WKRÓTCE ŚWIATOWY GŁÓD. NIECH BÓG MA NAS W SWOJEJ OPIECE

To niemal pewne, tym razem to nie przelewki, a realne zagrożenie.. Mówią o tym nawet medialne szczekaczki propagandowe. Sprawę zauważył też Polski rząd i Prezydent. Więc nawet oni nie hamują już informacji o nadchodzący czasach..

➡️ Zapasy pszenicy na świecie starczą tylko na około 10 tygodni. Pola na Ukrainie nie zostały obsiane z powodu wojny, zaporowych cen nawozów i zapaści gospodarczej w tym kraju. Rosjanie na niespotykaną w historii skalę rabują zboże z elewatorów na terenach okupowanych i bombardują te kontrolowane przez Ukraińców.

➡️ Ukraina i Rosja odpowiadają za 20% światowego eksportu zbóż i za 30% eksportu pszenicy. Z Rosji zboże się nie wydostanie z powodu sankcji.

➡️ To samo dotyczy innych zbóż, np kukurydzy – globalne zapasy są na wyczerpaniu, a kraje ją produkujące wstrzymują jej sprzedaż. Chiny od stycznia w ogóle nie sprzedają zbóż, magazynując je na potęgę dla siebie.

➡️ Najpierw z powodu zarazy KA-666 produkcja nawozów dla rolnictwa spadła o 50%, a teraz przez wysokie ceny gazu ziemnego ich ceny niebotycznie poszybowały w górę.

Ale to tylko zbieg okoliczności.

➡️ Najpierw zaraza KA-666 i blokady spowodowały zrujnowanie gospodarek i braki różnych towarów, np maszyn rolniczych i części zamiennych do nich. A teraz nowe przypadki oślej swędzawicy wykrywane są w USA i w Europie, a naukowcy spekulują, że to przenosi się nie tylko przez kontakt bezpośredni, ale także drogą kropelkową. Powoli nakręca się panika. My tego nie doświadczamy, lecz na Zachodzie w mediach temat ten staje się coraz bardziej widoczny.

Ale to też tylko zbieg okoliczności.

➡️ Na całym świecie od kilku dobrych lat płoną elewatory, silosy i składy zbóż i innej żywności. Np pożar tysięcy ton zbóż w Gdańsku w 2020 roku, na początku zarazy.

To także tylko dziwna nomen omen koincydencja.

➡️ ASF pustoszy stada świń. Wykryją jeden podejrzany przypadek i tysiące sztuk idzie do zarzniecia a potem spalenia. To samo z ptasią gr.ypą, przez którą niszczone są miliony kurczaków. Zaś stada bydła są wyżynane, bo produkcja nie będzie się w przyszłości opłacać.

Nie, to nie ma żadnego związku z tematem.

➡️ A susze w krajach, które są spichlerzami świata (w Polsce od 2015 roku, także w innych krajach Europy, w USA) – to oczywiście zupełny przypadek.

➡️ W Unii Europejskiej są określone kwoty produkcji rolnej. Dany kraj nie może obsiać więcej niż jest w limicie, zaś rolnik nie może wyprodukować np więcej mleka. W USA zaś są dopłaty 150% wartości zbiorów za ich zniszczenie, gdyż produkcja rolna jest nieopłacalna.

Za to opłaca się bardzo „produkować” decyliony bitów wirtualnych danych w Dolinie Krzemowej, nagrywać krótkie filmiki na TIK-TOKU i robić asapy w korpo, głowiąc się nad wymyślaniem nowych aplikacji na smartfony. No to miłego wpierdalania kilobajtów, drodzy kapitalistyczni neoliberałowie, gardzący ciężką pracą robola i wieśniaka. Rób kursy, przekwalifikuj się, a potem wpierdalaj kilobajty i pij presseco.

➡️ Za kilogram malin w skupie rolnik dostaje złotówkę lub nawet mniej, zaś ten sam kilogram malin w sklepie na Twoim osiedlu kosztuje już 18 złotych lub nawet więcej. Pisałem o tym już prawie 10 lat temu. Punkty skupu należą do powiatowych bonzów z peeselu i peło. Nikt się tą kwestią nie interesuje. Nikt tu nie szuka przekrętu, wyzysku, zdzierstwa czy wręcz teorii konspiracji.

Przecież to niedorzeczne i oszołomskie, to tylko przypadek i w ogóle nieprawda. Przecież informatyka z korpo zarabiającego 15.000 złotych stać i na Presseco, i na maliny. O ile w ogóle on wie, co to są maliny, i że coś takiego w ogóle istnieje. A reszta albo niech się przekwalifikuje, albo przestanie wykazywać postawę roszczeniową!

⚠️ Bez wątpienia stoimy przed zagrożeniem o planetarnej, niemal „biblijnej” skali. Jak to miało być?

Nie będziesz nic posiadał, ale będziesz szczęśliwy?

Być może plan jest realizowany krok po kroku. Być może. Całkiem możliwe też, że państwa osi (Niemcy, Francja, Rosja, Chiny) chcą wywrócić światowy porządek do góry nogami, i wprowadzić swój, niekoniecznie dla nas dobry. Oparty na globalnym gułagu, cenzurze i systemie oceny społecznej.

A może teoria o de.ep st.ate jest prawdziwa?

Niepewności jest wiele, pytań jeszcze więcej, a czasu mamy coraz mniej. Dlatego musimy nagłaśniać tę sprawę, by głód nie zajrzał do naszych domów.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Publikuję prawie nieprzerwanie od 2009 roku. Potrzebuję Twojej pomocy w finansowaniu tej strony na serwerze. Jeśli chcesz wspomóc pracę niezależnych mediów, to patrz niżej:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “WKRÓTCE ŚWIATOWY GŁÓD. NIECH BÓG MA NAS W SWOJEJ OPIECE

  1. Jestem informatykiem z korpo i wiem co to maliny, mam własne zbiory około 100 kg pysznych i ekologicznych malin. Do tego borówki, agrest, porzeczki, i inne owoce i warzywa. To wszystko dzięki własnej pracy i miłości do natury. Pozdrawiam 🙂

    1. Zawsze się znajdzie powód do ograniczania konsumpcji, a to korona i zakaz lotów a to wojna i drogie paliwo, a to pole nie obsiane, a za rok plaga szarańczy, huragan lub tsunami.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.