KILKA PRAWD O LUDZIACH, KTÓRYCH CI NIE MÓWILI

Moje przesłanie jest bardzo proste do ujęcia w niewielkiej liczbie zdań, ale jest też bardzo trudne do przyjęcia. W szkole nas tego nie uczono, rodzice o tym nie mówili. Dlaczego? Byś był osobą wypraną z siebie, pustą w środku.

System jest również bardzo prosty do ogarnięcia: To konstrukt, który chce złapać Cię w pętlę przechwytu swojego modelu życia, by cały Twój czas, energię i pieniądze zabrać na służenie mu. Człowiek posiadający dużo wolnego czasu, szczęśliwy i bogaty jest niebezpieczny dla systemu.

Bardzo niebezpieczny.

Dlatego od kołyski robi on wszystko, by Ci w tym przeszkodzić. A ludzie w swej masie są jego ofiarami, wykonawcami (czyli katami) i kontrolerami. I to dobrowolnie.

1️⃣ Ludzie chcą dwóch rzeczy: po pierwsze władzy nad innymi osobami, a po drugie, chcą uzyskać od tych innych jak najwięcej korzyści jak najniższym kosztem.

Jeśli wiesz, na czym komuś zależy, to możesz roztoczyć nad nim protekcję i władzę, poprzez dawanie mu tego lub też odbieranie. Oni tak samo robią z Tobą na co dzień. Robią to na pstryk, intuicyjnie, ale gdy powiesz im, że taka zasada ich działania istnieje, to nazwą Cię socjopatą.

2️⃣ Ludzie zawsze będą próbować przekraczać Twoje granice, aby uzyskać coś od Ciebie tańszym kosztem. Gdyby musieli te granice szanować, to koszt tego, co chcą, byłby większy lub znacznie większy; więc je przekraczają, by zdobyć to od Ciebie taniej.

Jeśli nie napotkają na opór i sprzeciw z Twojej strony, to będą mogli zrobić z Tobą praktycznie wszystko. Tak, jak bydlę warczy, kąsa i gryzie, gdy widzi słabego osobnika stada, tak też inny człowiek będzie Ci wchodził w drogę. Naturą zarówno bydlęcia, jak i człowieka jest ciągłe próbowanie podgryzania innych, jeśli tylko nadarzy się okazja.

3️⃣ Większość ludzi to po prostu zwykłe zjeby operujące na nieświadomych mechanizmach. Ich połączenia (relacje) są jeszcze bardziej zjebane, niż oni sami osobno. Bo wtedy deficyty obu głupków na siebie wpływają i potęgują się. Skala jest tu logarytmiczna – im większa ilość ludzi (para, rodzina, społeczeństwo), tym więcej aberracji systemowych.

Dlatego nie wiem, jak można się nimi zachwycać. No, chyba że na słonecznej Ibizie. Panie ezoteryczki tańczą z wilkami, good vibes only.. Ale niech spróboją się pozachwycać ludźmi pracując na maszynowni w polskiej fabryce, za 3500 złotych, w ponury koniec listopada. To może posmakują wtedy w pełni tego „miodu.”

4️⃣ To, co chcą inni ludzie, jak i ich negatywne oczekiwania, wymagania, osądy, uraza itp, to ich interes i ich wolna wola. Mają do tego pełne prawo, gdyż jako jednostki muszą chronić siebie i zabiegać o swoje.

Ale Ty masz dokładnie takie same prawo, i nie musisz się z nimi zgadzać ani dawać im tego, czego chcą. Wg Prawa Naturalnego jesteście równi jako boskie istoty, dzieci Stwórcy. Jest jeden do jeden i gdy Ty nie wyrazisz zgody, to wara innym od Twoich spraw.

➡️ Ja też zdaję sobie sprawę z tego, że te mechanizmy, przynajmniej część, są we mnie. Zostałem ulepiony z gówna barionów, pozytonów, taonów, fermionów, bozonów. I system się postarał, by dopełnić mnie gównem śmieciowych programów i uwarunkowań, które utrudniają mi życie.

No ale moim celem nie jest tylko produkowanie, harowanie na kredyty (i przy okazji na piąty jacht mojego pracodawcy jak i na fortuny inwestorów z BlackRock i Vanguard), rozród i spacerowanie w niedzielę deptakiem. Oczywiście, spacer ten musi mieć mniej niż 100 metrów, bo większa odległość musi już być pokonywana samochodem.

Po pierwsze, chce żyć na pełnej petardzie. Po drugie, chcę coś skromnego po sobie zostawić. Dlatego piszę antyspołeczne głupoty i Was wkurwiam. 😉 Po trzecie, chcę znaleźć wyjście z systemu materii barionowej i hipotetycznej nie-barionowej, a nie żyć wg tego, jak mi on rozkaże. Bo to dla mnie głupota i absurd.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Publikuję prawie nieprzerwanie od 2009 roku. Potrzebuję Twojej pomocy w finansowaniu tej strony na serwerze. Jeśli chcesz wspomóc pracę niezależnych mediów, to patrz niżej:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “KILKA PRAWD O LUDZIACH, KTÓRYCH CI NIE MÓWILI

  1. „Człowiek posiadający dużo wolnego czasu, szczęśliwy i bogaty jest niebezpieczny dla systemu.”

    Malo to bogaczy, ktorzy sa uplastycznieni przez system i bezpieczni dla niego? Tu chodzi o zabicie pierwiastka buntu, wolnosci ktory zostaje niszczony w wieku dorastania, niewielu go posiada po 20 roku zycia, a tylko taki czlowiek gdy ma duzo czasu, jest bogaty jest niebezpieczny. Ze szczesciem to nie ma wiele wspolnego.

  2. Najtańsze nowe auto z salonu 55-70 tysięcy złotych, kiedyś auto dla klasy średniej nowe kosztowało 17-35 tysięcy dziś auta podobnej kubatury z gorszej jakości metali, plastiku, gumy kosztują 3 razy tyle bo jest w nich parę kabelków i wyświetlacz jak w smartphonie. Straszne to czasy

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.