Spiski i konspiracje

Watykan: ostateczny sekret

Ostateczny sekret Watykanu

Nazwa Stolicy Apostolskiej (Watykan, Vaticanum) pochodzi od rzymskiego bóstwa Vagitanus – Vaticanus. Jest to pogańskie, rzymskie, bóstwo opiekujące się pierwszym krzykiem dziecka po narodzinach.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Vagitanus.

Slowo vagitanus pochodzi od słowa vagina to znaczy pochwa kobieca. Watykan jest umiejscowiony na wzgórzu poświęconym BOGU PŁACZĄCYCH DZIECI. (God of crying babies).

watykan

.

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

10 odpowiedzi »

 1. Może i masz rację. W końcu narządy rodne są bardzo użyteczne; dają życie i nie tylko. A z Watykanem jest wręcz odwrotnie!!

  • Z komentarzy wynika,że powinien być reaktywowany Związek Wojujących Bezbożników.Kandydatów na prezesa nie będzie brakowało.

   • A teraz przejdziemy do wizerunku Mesjasza w mandorli.
    I z czym się Państwu to kojarzy?

    No właśnie.
    A posłowie z Wiejskiej z czym się kojarzą?

    Bardzo dobrze.
    I w ten sposób mamy komplet skojarzeń.

    • Gdy przybliżamy się do Świata – dzieła stworzenia – pomału zaczynamy postrzegać jego strukturę (zamysł stwórcy) nie ma ona jednak nic wspólnego z pojęciami dobra, piękna i sprawiedliwości, zasadą jest jej ciągły ruch, przemiana, obumieranie i odradzanie. Tzw. wartości duchowe to nakładka, dostrzeżona i używana przez nas ludzi – powstała przy okazji.
     Skoro Bóg miał potrzebę, aby ten Świat stworzyć, był umiejętny ale nie był doskonały. Doskonały nie miałby takiej potrzeby, bo wolny byłby od pragnień.

 2. Jak stawiano Watykan, to o budowie ludzkiego organizmu nie miano zielonego pojęcia. Pierwsze sekcje zwłok były robione przez Leonarda daVinci, i to w głębokiej tajemnicy – przed Kościołem właśnie, który takie praktyki uważał za bezczeszczenie ludzkich ciał.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.