Zapraszam serdecznie na kolejne spotkanie Globalnej Medytacji Miłości i Światła!

Globalna Medytacja Miłości i Światła przed Sarkofagiem w Czarnobylu!

Zapraszam serdecznie na event Globalnej Medytacji Miłości i Światła.

Wydarzenie odbędzie się przed sarkofagiem elektrowni w Czarnobylu, w dniach 20-22 września. Trzy razy dziennie będziemy się zbierać wszyscy razem przed sarkofagiem zniszczonej elektrowni atomowej w Czarnobylu.

Siedząc w pozycji kwiatu lotosu, medytując i odprawiając hipnotyczne mantry, będziemy przesyłać zrujnowanej elektrowni swoją energię, światło i miłość. Będziemy starali się zrozumieć zarówno procesy zachodzące wewnątrz sarkofagu, jak i zrozumieć jego samego.

I tym samym, spróbujemy przestawić wibracje sarkofagu na wyższy poziom, cechujący się większą miłością i zrozumieniem. Bowiem wierzymy, że potężna ilość emocji, jakimi od dekad jest bombardowany czarnobylski sarkofag, nadały mu pewną świadomość.

stalker-monolit-2_831
My chcemy uzdrowić i wznieść na wyższe poziomy tę nuklearną świadomość, nieustannie bombardowaną przez negatywne emocje i niskoenergetyczne wibracje miliardów ludzi na Ziemi.

Poprzez zmianę świadomości sarkofagu możliwe jest, by on również włączył się w proces globalnych przemian, i niejako sam zaczął rozsyłać wibracje miłości i zrozumienia na cały świat, tak, jak kiedyś rozsiewał wibracje strachu jak i niszczące promieniowanie.

Chcemy, podczas tego swoistego dialogu ze świadomością sarkofagu, poznać, co może on dać nam samym. Bowiem ta wymiana myśli, emocji i energii będzie dwukierunkowa.

Zainteresowanych proszę pisać na priva, tam zostanie udzielona informacja o kosztach, biurze podróży które będzie pośredniczyło w organizacji, jak i informacja o procedurach bezpieczeństwa i realiach, jakie panują w czarnobylskiej zonie.

fallout

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

(Wiem że poziom rozumienia ironii w społeczeństwie jest tragiczny, ale postarajcie się! Ten wpis to żart z new age.)

10 myśli w temacie “Zapraszam serdecznie na kolejne spotkanie Globalnej Medytacji Miłości i Światła!

  1. Musimy poczekać, aż sytuacja zostanie opanowana.
   Poza tym, elektrownia w Fukushimie jeszcze nie ma „stężałej” czy też „dojrzałej” samoświadomości tak ta w Czarnobylu. Musimy poczekać, aż ona się ustabilizuje i nieco okrzepnie. Dopiero wtedy będzie można próbować ją zmienić, nawiązać z nią kontakt duchowy 🙂

 1. To zapewnie jakas sekta wymyslila te szatanskie przekazy.Jak potrafia robic ludziom wode z mozgow.Oszolomstwo nic wiecej.Idiotow zapewnie nie
  zabraknie ktorzy to kupia.

 2. Betonowy sarkofag ktory „ma świadomość”
  Rozumiem że ludzie mogą ją rozwijać i wzbogacać i to pochwalam ale kawałek betonu… to przekracza moją wyobraźnię 🙂

   1. Nie mogę się doczekać jakie przesłanie otrzymamy od sarkofagu jak już rozbłyśnie w nim wyższy poziom świadomości 😀

     1. Oh pić będzie używając do tego wibracji zharmonizowanej z drganiami cząstek etanolu na całej Ziemi a więc nie tylko z Polakami wodę ale przy okazji wciągnie też z francuzami wina czerwone i z japońcami sake.

 3. Kumam juz.Innymi slowy robisz sobie jaja?.Dojdzie do takiego absurdu ze nie wiadomym bedzie co jest prawda a co zartem.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.