Globalne marnotrastwo żywności przez korporacje. Szokujący dokument!

Globalne marnotrastwo żywności – szokujący film dokumentalny

Wg danych sprzed kilku lat, około miliard ludzi na świecie głoduje. Milionom z nich, szczególnie w Syrii, Jemenie Sahelu, grozi humanitarna hekatomba i bezpośrednia śmierć. Do tego trzeba dodać wyzysk i biedę w krajach, gdzie oficjalnie głodu nie ma, ale jest za to 16-godzinny dzień pracy: Bangladesz, Wietnam, Chiny, Indie, Indonezja i tak dalej.

W krajach I i II świata jest powszechne zjawisko „biednych pracujących”, czyli ludzi ciężko pracujących, których pomimo tego nie stać na opłacenie rachunków.

Wszystko to przedstawiam dziś w kontekście polityki korporacji i paradoksalnego globalnego marnowania milionów ton żywności rocznie. O tym opowiada szokujący film dokumentalny, na który Ciebie zapraszam.

Za marnowanie żywności i skażenie środowiska odpowiadają korporacje

Mieszkaniec francji marnuje rocznie 90 kilogramów żywności, wartej łącznie 430 euro. Podobnie lub nawet więcej jest na całej Ziemi. Tylko jest tutaj jedna, bardzo ważna uwaga. To nie zwykli, w większości biedni ludzie przyczyniają się do tak wysokiej statystyki. W większości żywność marnują oczywiście wielkiekorporacje. Takie jak supermarkety, sieci restauracyjne i sieci fast-food, fabryki różnych rodzajów żywności. Ich stać na wyrzucanie nadmiarów magazynowych lub pozostałości poprodukcyjnych, które są świeże i nadają się do spożycia.

Podobnie jest z produkcją dwutlenku węgla (CO2) i z ogromną większością globalnych zanieczyszczeń. Obwinia się zwykłych, biednych ludzi o to, że produkują CO2, że używają plastikowych reklamówek, że pobierają za dużo wody, i tak dalej. Tymczasem to korporacje produkują większość CO2, plastiku, zużywają większość wody i produkują ogromną większość innych zanieczyszczeń. To korporacje produkują miliardy sztuk samochodów, sprzętu RTV i AGD, smartfonów czy choćby żarówek w taki sposób, by bardzo szybko się one psuły. Po to, byś co dwa lata musiał smartfon na nowy i co 7-12 lat samochód na nowy.

Mamy materiały i technologie, które mogłyby sprawić, że te sprzęty służyłyby latami, a nawet przez dziesięciolecia. Jednak w smartfonach używa się takich części i podzespołów, które się szybko psują. W dodatku już półtorej roku po działaniu smartfona producent daje takie aktualizacje oprogramowania, które znacznie spowalniają i utrudniają korzystanie z urządzenia. Samochody produkowane są z kiepskiej jakości podzespołów, i już po upływie gwarancji (najczęściej 5 lat) samochód staje się skarbonką bez dna. Bo stale coś się w nim psuje. Drukarki i inny sprzęt, np ksero, ma wbudowany chip, który unieruchamia całe urządzenie po wykonaniu określonej ilości wydruków. Jest to tak zwany „spisek żarówkowy.”

Robotyzacja sprawi że 90% ludzi będzie niepotrzebnych. Czy dojdzie do ludobójstwa?

Chciałbym byś miał świadomość, że to korporacje, których szefami są miliarderzy-psychopaci, kórzy nie cofną się przed niczym, są prawdziwą przyczyną postępującej zagłady przyrody. To korporacje, miliarderzy, finansiści, bankierzy, wielki biznes i sponsorowani przez nich liberalni politycy są prawdziwymi wrogami ludzkości. Odpowiadają za wielkie wymieranie gatunków roślin i zwierząt, za głód, biedę, wyzysk, za tak naprawdę stopniowo malejące pensje, za kurczenie się klasy średniej i zjawisko „biednych pracujących.” To, co oni robią w pełni oddaje znaczenie słowa „ludobójstwo.” Oni muszą zostać pozbawieni majątków i osądzeni za zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości i ludobójstwo. Muszą resztę życia spędzić w więzieni (dożywocie), o suchym chlebie i wodzie. Wierzę całym sercem, że tak się wkrótce stanie. Życzę im tego, ponieważ pragnę sprawiedliwości i elementarnej uczciwości.

W przeciwnym wypadku oni zabiją nas. Dlaczego? Otóż liberalna elita toleruje nasze istnienie i musi się z nami użerać, np pacyfikując zamieszki, inwestując w psychomanipulację itp., dopóty, dopóki służymy im za pół-niewolniczą siłę roboczą. Jednak za maksimum góra 10 lat automatyzacja i robotyzacja pozbawi pracy 75% do 90% ludzi. Skoro praca większości ludzi zostanie zastąpiona pracą maszyn, większość ludzi nie będzie potrzebna liberalnej elicie nawet jako ekonomiczni niewolnicy. Więc wyjście jest dla nich jedno – ludobójstwo na skalę nieznaną dotąd w historii. Więc musimy się im sprzeciwić.

To już naprawdę ostatni dzwonek. Ostatnia nasza szansa na fizyczne przeżycie. Inaczej liberalna elita, otoczona obrzydliwym bogactwem i przepychem, zdemoralizowana do cna i okrutna (psychopaci, mordercy, pedofile), pozabija większość z nas. Do powiedzonka „liberały-aferały” dołączy powiedzonko: „liberały-mordercy.” Ale wtedy będzie już za późno.

Globalne marnotrastwo żywności – szokujący dokument:

.

Marnując jedzenie – szokujący dokument:

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

2 myśli w temacie “Globalne marnotrastwo żywności przez korporacje. Szokujący dokument!

  1. Właściwie dobrane pożywienie, to błogosławiony dar niebios, który należy spożywać z wdzięcznością i miłością, w niezbędnych ilościach, celem zaspokojenia głodu. Pozostałymi resztami i okruchami, należy dzielić się z potrzebującymi, rozmaitymi zwierzętami, wystawiając je w dostępne dla nich miejsca. Kto czyni inaczej – błądzi.

  2. ciemna skora murzynsko arabska jest leniwa i slabo inteligentna dlatego gloduje, ciemnych tatusiow nawet swoje konajace z glodu dziecko nie jedt w stanie zapedzic do roboty, przejecie afryki przez biala rase byloby na miejscu, szkoda na ociemnialych takiej parceli

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.