WOJNA NA UKRAINIE TO CIOS W POLSKIE MIĘDZYMORZE!

NA OBRAZKU: Prezydent Ukrainy przed i po zobaczeniu efektów ludobójstwa w Buczy. Podobne historie dzieją się we wszystkich miejscach, które zajęła mongloidalna dzicz:

To wojna także przeciwko nam, choć (jeszcze?) nie wypowiedziana. Celem rosyjskiej agresji, po cichu wspieranej przez naszego drugiego odwiecznego wroga – Niemcy – jest zniszczenie kiełkującego Sojuszu państw Międzymorza (Intermarum). Polska i Ukraina miały być lokomotywami Międzymorza.

Agresja na Ukrainę to cios Niemiec, Rosji i Chin (nieformalny Sojusz Euroazjatycki) w główną koncepcję geopolityczną Polski. Bez Intermarum Polska najpierw znowu będzie mało rozwiniętą strefą buforową, a później, w ciągu kilku lub kilkunastu lat, zostanie wchłonięta przez imperium rosyjskie.

Układ Międzymorza to w zasadzie jedyna szansa Polski na wybicie się na pełną suwerenność i podmiotowość na arenie międzynarodowej. To nasze być albo nie być.

Wg koncepcji Alexandra Dugina, Rosja w ramach Eurazji powinna sięgnąć aż po morza południowe, od Grecji, po Portugalię i Francję. Jest on głównym intelektualistą i mentorem Kremla, jak i autorem geopolitycznej agendy Rosji.

Wpisz w Google: „Alexander Dugin” i poczytaj, co sądził o naszym kraju. Może wtedy oczy Ci się otworzą.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “WOJNA NA UKRAINIE TO CIOS W POLSKIE MIĘDZYMORZE!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.