UKRAINA WOJNA: W CO NAPRAWDĘ GRA ROSJA!?

Ten wpis to włożenie nomen omen KIJOWA w mrowisko… 😜

➡️ Widzę, że niektórzy tutaj bardziej kochają matuszkę RoSSiję, czyli kraj, który wspólnie z Niemcami od wielu wieków nas morduje, ograbia, zniewala, niż Polskę i nasz interes geopolityczny i narodowy. Smutne, że często mają oni biało czerwoną flagę na zdjęciu profilowym.

Wojna na Ukrainie wybuchła właśnie dlatego, by Polska, Ukraina i kilkadziesiąt innych krajów od Szwecji i Finlandii aż po Grecję nie utworzyły Sojuszu Międzymorza.

Tylko tak nasz kraj ma szansę na traktowanie jako imperium, a nie jak podrzędny, regionalny zasobnik taniej siły roboczej dla Niemiec i Rosji.

➡️ W zeszłym roku sojusznicy Moskwy – Francja i Niemcy – poprosiły Federację Rosyjską, by zaatakowała Ukrainę, ale tak, by tej Ukrainy nie podbijać, lecz by maksymalnie ją zniszczyć huraganowym ostrzałem artylerii i rakiet, jak i masakrami ludności cywilnej. Popatrzcie jakie konkretnie cele, oprócz tych wojskowych, bombarduje Rosja.

To nie jest grą na podbój Ukrainy (przynajmniej JESZCZE nie teraz..), lecz na zniszczenie jej infrastruktury, przemysłu, rolnictwa, górnictwa i tak dalej.

Po to także, by osłabić nas – bo tylko Polska razem z Ukrainą i Międzymorzem mają szansę na jakąkolwiek suwerenność w czasach wielkich, kontynentalnych bloków państw i imperiów.

➡️ Wg mojej opinii warto czasami się zastanowić, czy aby na pewno wszystko, co takie „spi.skowe”, „alternatywne” czy też „anty.syste.mowe” jest prawdziwe. I czy na pewno modni internetowi autorzy publikują coś bezinteresownie, by szerzyć świadomość i prawdę, czy raczej mówią to, za co im zapłacono.. Lub też publikują w dobrej wierze coś, co jest propagandą obcego wywiadu, i sami nie wiedzą, że tak jest.

Bo co jak co, ale operacje psy-op, false-flag, mind-control i remote-viewing Rosja ma opracowane do perfekcji, w przeciwieństwie do realnych zdolności bojowych jej armii. Bo na polu boju wypada raczej na mierny plus, jak na mocarstwo nuklearne.

Masz mapę Europy, lub możesz ją sobie poszukać w wyszukiwarce? To, o czym ja teraz napisałem, to czysta geopolityka. Taka dziedzina nauki. Wystarczy nawet pobieżnym okiem spojrzeć na mapę Europy, na tragiczne położenie Polski między Niemcami i Rosją, dwiema częściami odwiecznego Mordoru.. By dojść do tych właśnie wniosków, które przedstawiłem.

Możesz też, jeśli chcesz i masz odwagę, wyszukać to, co Alexander Dugin (okultysta i mag Kremla, autor doktryny geopolitycznej Rosji), mówił o Polsce. No gwarantuję Ci, że kopara wtedy opadnie Ci do kolan. A to przecież tylko wiedza i wyłożona kawa na ławę strategia tego kraju.

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “UKRAINA WOJNA: W CO NAPRAWDĘ GRA ROSJA!?

  1. Popełnia Pan jeden konkretny błąd logiczny. Nikt nie traktuje NĘDZYmorza jako bloku imperialnego. Nikt… Ani Waszyngton , ani Pekin ani Moskwa. Cały nasz region a w tym głównie Polska są traktowane jako obszar cudzej eksploatacji. Patrzenie na wojnę na Ukrainie jako WALKĘ O WOLNOŚĆ to mit ociekający z TV Sukces , TV Klęski i Polsatu. Ta wojna to wojna o globalną władzę o to kto będzie smagał nas batem i odgrywał rolę Kapo – czy dewianci z USA/UK czy fanatycy Helmuci i Kacapy czy skośnookie Kitajce. I tyle. Jeśli chce się Pan dowiedzieć jaką ,, rolę ” nam przeznaczyli proszę spytać Jankesa i Brytola czy odpuści nam lewaczenie i lichwę. Proszę zapytać Germana i Ruska czy pozwoli się opodatkować. Proszę zapytać Chincyka czy da nam broń atomową. Jeśli 3 razy Pan usłyszy Pan NIE to Pan już będzie wiedzieć że ta wojna jest ich wojną a dla nas i Ukraińców to wojna o nic bo nasz statut z bantustanu pełnego taniej siły roboczej i mięsa armatniego nie drgnie nawet o milimetr a ludzie którzy nami rządzą Narodową Rację Stanu to widzieli co najwyżej na wystawie sklepowej…

  2. Tutaj muszę poprzeć AZARIASZa. Międzymorze i imperium??? Nawet jak dojdzie do skutku, to będziemy se mogli najwyżej wybudować autostradę łączącą dwa morza. To, że zachodnim cwaniakom zależy na kontynuowaniu tej wojny jak najdłużej, jest oczywiste, bo w przeciwnym razie dawno zamknęliby niebo nad Ukrainą, a z mostu krymskiego zostały ino piszczele. Urodziliśmy się w złym czasie i w złym miejscu, i musimy łykać tę żabę bez nadziei, że nam przez gardło przejdzie…

  3. Polska to strefa buforowa, laczaca wschod z zachodem, jak to w strefach buforowych jest rozdarcie, zasoby rozkradane, handel dziecmi ludzmi sankcjonowany przez rzad, firmy traktuja ludzi jak towar do wyeksploatowania, caly kraj staje sie taka stefa ekonomiczna, elity sa sprzedane, oderwane od rzeczywistosci, celebryckie zycie, jeden wielki falszywy medialny disneyland

  4. Za komuny byla bieda ale dolne warstwy mialy poduszke bezpieczenstwa, a teraz tego nie ma. W 2004 roku Tony Blair otworzyl rynek pracy dla wschodniej Europy po to zrobic z nich niewolnikow pracujacych dla biur posredniczacych w eksploatacji ludzi za najnizsza krajowa na zachodzie gdzie wynajem jest bardzo drogi za pomoca tak zwanych „agencji pracy tymczasowej”. Nie mowie tu o pseudo agencyjkach ale normalnie legalnie dzialajacych brytyjskich agencjach pracy tymczasowej, obstawiajac je bezposrednio sluzbami nie tylko swoimi ale posrednio, ladnymi wschodnio Europejkami w zwiazkach z angielskimi menadzerami. Zrobili to po takze by moc realizowac programy wojskowe poza granicami wschodnimi, a takze by wykorzystac mloda sile drzemiaca we wschodnich Europejczykach i chec poznania swiata, nowych kultur, ale zrobili to tak by sami chcieli, Kiedys przywozili niewolnikow z kolonii a teraz zrobiono tak ze sami przyjezdzaja.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.